Spowolnienie pracy

Jak stresująca praca niszczy serce

.. ...który odpowiada m.in. za spowolnienie akcji serca, a także rozregulowuje czynność układu hormonalnego odpowiedzialnego za reakcję serca na stres. U osób, które miały stresująca pracę odnotowano na przykład mniej stabilny rytm serca i wyższy poziom hormonu stresu po przebudzeniu. Autorzy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 103

.. ...ciśnienia jak również spowolnienie rytmu pracy serca, który bądź co bądź w czasie napadu narastał. Teraz to żadkość gdyż zająłem się pracą, nie myślę na ten temat, poza tym rozwijam swoją pasję jaką jest muzyka. Ucieczka w świat swój jest dobrą alternatywą. Bądźmy dobrej myśli i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 566

.. ...mi przepisala cos na spowolnienie pracy serca ale sie boje tego brac,moze to smiesznie brzmi ale boje sie ze serce mi stanie...moze ktos cos doradzi?mial ktos podobnie? Czesc Magda, ja tez mam nerwice lekowa, biore od miesiaca venlectine i po tygodniu brania tego leku mialam dokladnie to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 875

.. ...rozluźnienie mięśni, spowolnienie pracy serca, wyrównanie oddechu, skupienie na wewnętrznych doznaniach zamiast na bodźcach zewnętrznych, zmniejszenie aktywności gruczołów potowych, spowolnienie prądów czynnościowych kory mózgowej – a zatem w każdym zakresie przynosi efekt..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 956

.. ...Biore leki ConCorCor na spowolnienie pracy serca i lek Seronil na moją depresje. Jeśli ktoś chce porozmawiać piszcie na Gg 1962657. Chetnie podziele sie przyzyciami. Pozdrawiam ! hej killller, ja wiem co przeżywasz ja też ciągle myslę o śmierci i umieraniu, teraz miałąm fazę z HIV..

Betablokery a powolne tętno

.. ...na tlen za czym idzie spowolnienie pracy m.sercowego zgłoś się do lekarza prowadzącego celem zmiany metoprololu na inny karioselektywny betabloker, dodatkowo proponuję stosowanie preparatu magnezu np. maglek b6 2x1 tabl Biorę leki na nadciśnienie do 4 miesięcy. Są to Tritace i Dilzem...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 39

.. ...LOKREN biore one sa na spowolnienie pracy serca zeby tak nie bylo no i atakow tachykardii juz nie mam tylko ogolnie mi sie slabo robi tylko czasami mam.Pozdrawiam cie Aniu bardzo serdecznie i sprobuj sie tak nie przejmowqac tym wszystkim i przepraszam bo chyba cie wprowadzilam w blad z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 67

.. ...ciazy jadlam tabletki na spowolnienie pracy serca,betablokery.porod mialam w miare ok,cesarka ale za to znioslam ja traumatycznie na tle psychicznym,nie lubie operacji a do tego bylam tylko przy znieczuleniu doledzwiowym. Przed zajsciem w ciaze pomyslalam ze jak chce miec wiecej dzieci..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 9

.. ...kg. Biorę też leki na spowolnienie pracy serca i obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, bo nadciśnienie może spowodowac pęknięcie tętniaka. Bianka powinna byc pod stałą opieką kardiologów i kardiochirurgów, ale nie może panikowac, bo stres tez jest niebezpieczny w naszym stanie. Ja..

Kobieta/23 lata, puls ponad 130, czasem nawet do 160

.. ...niedoczynnośc jest przyczyna spowolnienia pracy serca. wysokie tętno można mieć i w niedoczynności, wystarczy poczytać fora na temat tarczycy. taki objaw może też występować przy anemii, więc warto sprawdzić ferrytynę. Anemie tez mam wykluczona już. A do niedoczynności ogólnie nie..