Spuchnięte nogi

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 241

.. ...Może jednak to tylko spuchnięte nogi i nic więcej. poczekam do poniedziałku i zobaczymy. Za oknem słońce próbuje się przebić, ale jakoś ciężko mu to idzie. Mąż pojechał do pracy, synek w przedszkolu. A ja znowu sama. Muszę coś wymyślić dzisiaj na obiad.. Może zajmę myśli przy gotowaniu:..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 2

.. ...prawej.Rano budze się ze spuchniętymi delikatnie rękami. czasami tez bolą mnie boie ręce i obie nogi. Czy ktos z was miewa tego typu objawy, Nie mam żadnej wiedzy na ten temat. Czy ktos mógłby mi pomóc? Pozdrawiam Mam pytanko do lekarza, obecnie mam napady duszności, o różnych..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...prawej.Rano budze się ze spuchniętymi delikatnie rękami. czasami tez bolą mnie boie ręce i obie nogi. Czy ktos z was miewa tego typu objawy, Nie mam żadnej wiedzy na ten temat. Czy ktos mógłby mi pomóc? Pozdrawiam mysle ze powinnas zgolosic dp Reumatologa bo moze to byc reumatidalne..

Opuchlizna nóg po operacji bypassów

.. ...podwójne bajpasy i ma spuchnięte nogi. Mam pytanie: może wiesz jaka jest średnia długość życia po tej operacji???? Pozdrawiam! Witam, jestem po operacji by - passow 11 lat, ponad trzy lata temu zdarzyl sie incydent zaostrzenia choroby wiencowej, zaraz potem drugi i w efekcie zalozono mi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 26

.. ...prawej.Rano budze się ze spuchniętymi delikatnie rękami. czasami tez bolą mnie boie ręce i obie nogi. Czy ktos z was miewa tego typu objawy, Nie mam żadnej wiedzy na ten temat. Czy ktos mógłby mi pomóc? Pozdrawiam hej,Gaja, tak czytam sobie to ciekawe forum...nie widze roku 2006 wiec juz..

Drentwienie palca u nogi

.. ...odpoczynku, wtedy nogi sa spuchnięte i do tego żyły wychodzą wygląda to strasznie. Nie wiem u Ktorego lekarza szukać pomocy,Ortopeda umywa rece, neurolog odsyła do ortopedy. Przeczytałam ze podobne objawy ma CHOROBA BÜRGERA. Proszę o pomoc Ja też mam coś podobnego, ostatnio zaczął mi..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 597

.. ...zaczynam czuć że mam spuchniętą nogę a jak patrzę na łydkę i stopę jest wszystko ok.A zaczęło mi się tak robić z tą nogą jak w zeszłym roku byłam u kardiologa ( zresztą wizytę nie wspominam zbyt miło ) to zaczął mnie wypytywać czy mi nogi nie puchną.I od tamtej pory mam takie objawy.Tak..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 721

.. ...prawdę wykończone.Miały spuchnięte nogi od tego biegania i obolałe kręgosłupy. Niestety gość ,gościowi nie jest równy ,zdarzają się bezczelne typy i pokazują swoje ja wobec tych pań.Wczoraj własnie mieliśmy z takim gagatkiem do czynienia.Sam z w Szkocji na zmywaku pracuje a tu z siebie..

Woda w kolanie

.. ...strasznie mnie boli. jest spuchnięta. nie mogę tej nogi długo mieć zgiętej bo zaraz drętwieje a czasami wogóle nie mogę jej zgiąć nie wiem czy w nocy śpiąc jej sobie nie wykręciłam mój tata tez ma wlaśnie ta wode w kolanie, spuchnięte kolano ma, ale go nie boli. Lekarz mu powiedział, że..

Przestałem brać leki Bisocard 5 , Inhibace 5 i inne czy wrócić do leków

.. ...zapomniałem dopisać o spuchniętych kostkach i stopach ale sporadycznie . Czyli marsz do lekarza a tak tego nie cierpie . Dzięki za odp. Pozadrawiam I napady suchego kaszlu po wysiłku jeśli krótki spacer lub wejście na 3 piętro można nazwać wysiłkiem: - ) no to juz lepiej nic nie pisz...

Spuchnięta kostka bez urazu

.. ...) czy to jest tylko spuchnięte ,czy boli,czy jest skóra zaczerwieniona ,czy to miejsce jest cieplejsze? czy zbadałaś mocz? spuchnięta kosta może być między innymi od nerek ,od problemów z układem krążęnia. a próbowałaś poleżeć z nogami w górze np. na oparciu wersalki?A potem masować nogi..

Opuchnięte nogi i ręce

.. ...komukolwiek opowiadac spuchnięte konczyny mogą być m. innymi od nerek lub od serca .Może b też jedna z chorób reumatycznych i wiele innych.Bez badań nikt tu ci nie trafi w dziesiątkę zaocznie.Jakie masz OB i CRP? Czy to badałaś,badania moczu ,jak nerki pracują? Czy to wiesz?Co z sercem..