Spuchnięte ręce

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 2

.. ...prawej.Rano budze się ze spuchniętymi delikatnie rękami. czasami tez bolą mnie boie ręce i obie nogi. Czy ktos z was miewa tego typu objawy, Nie mam żadnej wiedzy na ten temat. Czy ktos mógłby mi pomóc? Pozdrawiam Mam pytanko do lekarza, obecnie mam napady duszności, o różnych..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...prawej.Rano budze się ze spuchniętymi delikatnie rękami. czasami tez bolą mnie boie ręce i obie nogi. Czy ktos z was miewa tego typu objawy, Nie mam żadnej wiedzy na ten temat. Czy ktos mógłby mi pomóc? Pozdrawiam mysle ze powinnas zgolosic dp Reumatologa bo moze to byc reumatidalne..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 26

.. ...prawej.Rano budze się ze spuchniętymi delikatnie rękami. czasami tez bolą mnie boie ręce i obie nogi. Czy ktos z was miewa tego typu objawy, Nie mam żadnej wiedzy na ten temat. Czy ktos mógłby mi pomóc? Pozdrawiam hej,Gaja, tak czytam sobie to ciekawe forum...nie widze roku 2006 wiec juz..

Opuchnięte nogi i ręce

.. ...komukolwiek opowiadac spuchnięte konczyny mogą być m. innymi od nerek lub od serca .Może b też jedna z chorób reumatycznych i wiele innych.Bez badań nikt tu ci nie trafi w dziesiątkę zaocznie.Jakie masz OB i CRP? Czy to badałaś,badania moczu ,jak nerki pracują? Czy to wiesz?Co z sercem..