Stan podgorączkowy ból głowy

Nerwica - czy na pewno? - Str. 38

.. ...ciągle pojawiał sie stan podgorączkowy więc zaczęłam sie martwić, zaczęło podnosić sie ciśnienie, zawroty głowy ból lewego przedramienia uczucie ze serce mi wyskoczy i znowu pogotowie. Aktualnie mam antybiotyk ( niestety zatoki ) ale coraz od czwartku od wizyty u lekarza który skierował..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 148

.. ...i niedobrze , miewam stan podgorączkowy ,robiłam ekg, byłam u kardiologa, zrobiłam usg wszystkich wnetrznosci i jest wszystko ok.A mam te tzw trzesienie klatki piersiowej , straszne bóle głowy no trwaja już 3 ci dzien i nic mi nie pomaga biore etopiryne, apap max i dzis wzielam 2..

Ból głowy nad okiem - Str. 2

.. ...otrivin ) i codziennie mam stan podgorączkowy. Jakieś 4 dni temu bolała mnie prawa kość policzkowa. Potem przeszło. Wczoraj miałam ból w lewym łuku brwiowym, lecz lekki. Dziś o 14.00 czy 15.00 znów bolało mnie nad okiem.. ta kość.. wzięłam pyralgine i mi tam trochę przeszło. Boję się...

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...zdarza. Poza tym ciągłe stany podgorączkowe to norma u mnie. Nie wiem czy ma to związek z nowotoworami, które i w mojej rodzinie były. Rodzice oboje umarli na nowotwory, więc jakieś tam obciązenie jest ale po co od razu wiązać to z tak poważnymi dolegliwościami.. Acha, zapomniałam dodać,..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby!

.. ...problem, mam ciągle stan podgorączkowy, bóle w klatce piersiowej, zimne kończyny, nocna potliwość, zawroty głowy,dusznosci, szybkie i/lub mocne bicie serca,bóle między łopatkami i ogólnie pleców, słabość mieśni, bardzo szybko się mecze, czasem drętwienie lewej ręki. podejrzewam u siebie..

Ból głowy stan podgorączkowy

.. ...czterech dni mam nieustanie sredni ból głowy szczegolnie w okolicach oczu oraz stan podgorączkowy od 37 * do 37,4 . Nie mam kataru, kaszlu ani nic co mogloby wskazywac przeziebienie. dziekuje z góry za pomoc. Też miałam takie objawy ale lekarz stwierdził że nic się nie dzieje i odesłał..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 2

.. ...to jedno że nie mam stanu zapalnego. Więc czym się może objawiać przewlekły stan podgorączkowy i inne dolegliwości? Niedawno doszedł ból korzonków nerwowych, bóle i zawroty głowy i jakieś plamy czerwone na ciele w okolicy prawej lędźwiowej które co jakiś czas pobolewają... Jutro lekarka..

Stan podgorączkowy, bóle i zawroty głowy oraz szybkie bicie serca

.. ...juz czwarty dzien mam stan podgorączkowy, temperatura od 36,9 do 37,4. Myslałam ze poprostu łapie mnie grypa ale chyba nie. Stanowi podgorączkowemu towarzyszą lekkie zawroty głowy oraz nie wiem jak to nazwać jakby ucisk na głowe z przodu jak również czasami lekkie pulsowanie. Do tego..