Stan podgorączkowy i nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 10

.. ...takie nie do zniesienia, stan podgorączkowy 37, niepokój i giga lęk ze umrę zaraz, stan mega wyczerpania od razu po wstaniu z łozka.. ledwo dojezdzam do pracy, w pracy mala wydajnosc, niechec do wychodzenia gziekolwiek bo musze lezec bo mi niedobrze, na samą mysl o robieniu rzecyz ktore..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 38

.. ...ciągle pojawiał sie stan podgorączkowy więc zaczęłam sie martwić, zaczęło podnosić sie ciśnienie, zawroty głowy ból lewego przedramienia uczucie ze serce mi wyskoczy i znowu pogotowie. Aktualnie mam antybiotyk ( niestety zatoki ) ale coraz od czwartku od wizyty u lekarza który skierował..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 148

.. ...i niedobrze , miewam stan podgorączkowy ,robiłam ekg, byłam u kardiologa, zrobiłam usg wszystkich wnetrznosci i jest wszystko ok.A mam te tzw trzesienie klatki piersiowej , straszne bóle głowy no trwaja już 3 ci dzien i nic mi nie pomaga biore etopiryne, apap max i dzis wzielam 2..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 169

.. ...szwankować zdrowie, wystąpił stan podgorączkowy który właściwie utrzymuje się do dziś ale zanika niekiedy, potem pojawiły się problemy z brakiem apetytu, nie miałam chęci jeść, byłam okropnie osłabiona. Jeżdziłam po lekarzach, robiłam badania moczu, krwi, EKG, USG, które nic nie..

Głowa, ucisk i nerwica

.. ...odpocząłem, Wieczorem dostałem stanu podgorączkowego i zrobiło mi się niedobrze. Następnego dnia nie zjawiłem się w szkole, lecz w przychodni. Uprzejma pani lekarka powiedziała, że nic mi na pewno tam nie pękło, a krwiak i guz mózgu mają takie objawy, że patrząc na mnie, może powiedzieć,..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby!

.. ...problem, mam ciągle stan podgorączkowy, bóle w klatce piersiowej, zimne kończyny, nocna potliwość, zawroty głowy,dusznosci, szybkie i/lub mocne bicie serca,bóle między łopatkami i ogólnie pleców, słabość mieśni, bardzo szybko się mecze, czasem drętwienie lewej ręki. podejrzewam u siebie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 243

.. ...pogode...niedowalona... to masz tylko stan podgorączkowy weź sobie ze 3 wit.C i poleż spokojnie moze ton początek grypy niewiem...ja umieram od 5 lat...wiec to dziewne jest... przepraszam Cie ale ide konczyc robic obiadek bo mąż zaraz wraca z pracy...pozdrawiam cieplutko nie mysl tak ze..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1083

.. ...nie urok to s..a . Mam stan podgorączkowy i tak potwornie obolałe mięśnie że ledwie wróciłam z treningu . Do tego serce coś dziwnie bije - od jutra kończe z kawą i przechodze na zbożową , tylko jak ja dam rade ? ; - ) ) Dziewczyny czy któraś wie co u matiiagi , nic nie pisze a było u..

Nerwica - zaczynam aktywnie przeciwdziałać, ktoś ze mną?

.. ...styczniu mam ciągle stan podgorączkowy i co rusz szybciej bije mi serce. Panicznie boje się że z moim sercem jest coś nie tak, że oni nie umieja tego wykryć, że umre itp. Mam bóle w klatce ale tak głęboko i nie są to żadne kłucia tylko naprawde silne bóle. Może i mam nerwice a raczej..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 84

.. ...kochaniutkie u mnie stan podgorączkowy minął na szczęście: ) nie jestem jeszcze w formie ale jest o niebo lepiej: ) Tabletki deprim też chyba trochę działają. Powiem wam co w ogóle wczoraj zrobiłam tylko proszę się nie śmiać. Tak więc sprzątałam w aucie i wyciągnęłam lusterko z przedniej..

Objawy nerwicy serca (i innych)

.. ...wtedy nie ma lub jest stan podgorączkowy. 21 )Pobudzenie, podczas nasilenia objawów, które uniemożliwia właściwie nic innego jak oczekiwanie, aż to pobudzenie się skończy – jest to bardzo nieprzyjemne. 22 )Znaczne nasilenie się objawów po spożyciu napojów zawierających kofeinę,..

Ciągłe stany podgorączkowe, jakie wykonać badania?

.. ...4 tygodni mam ciągłe stany podgorączkowe?? Na pewno podstawowe - mocz, kał, morfologia, ale co jeszcze?? dziś wyczytałam że warto zrobić na boleriozę, wymaz gardła. Czy ktoś miał podobny problem z tymi stanami podgorączkowymi?? Dodam że mam problemy z żołądkiem i chyba coś z pracą jelit...