Stan podgorączkowy objawem

Głowa, ucisk i nerwica

.. ...odpocząłem, Wieczorem dostałem stanu podgorączkowego i zrobiło mi się niedobrze. Następnego dnia nie zjawiłem się w szkole, lecz w przychodni. Uprzejma pani lekarka powiedziała, że nic mi na pewno tam nie pękło, a krwiak i guz mózgu mają takie objawy, że patrząc na mnie, może powiedzieć,..

Helicobacter, objawy, kultury bakterii

.. ...tracisz wode z organizmu ) stan podgorączkowy,zmiennosc temperatur ciała ( raz ci zmino raz ciepło )napady niepewnosci , czasem strach. uwazaj jakich kolegow wybierasz. takie rzeczy robia powazne szkody w organizmie. na imprezach kupuj piwo ze sklepu zakapslowane,nie dawaj nikomu do *..

Ból głowy stan podgorączkowy

.. ...czterech dni mam nieustanie sredni ból głowy szczegolnie w okolicach oczu oraz stan podgorączkowy od 37 * do 37,4 . Nie mam kataru, kaszlu ani nic co mogloby wskazywac przeziebienie. dziekuje z góry za pomoc. Też miałam takie objawy ale lekarz stwierdził że nic się nie dzieje i odesłał..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...wymieniam najważniejsze ) - stan podgorączkowy - lekkie, lecz dziwne bóle w brzuchu i klatce piersiowej. - duszność ( sprawia największy problem po dziś dzień ) - osłabienie ciała ( ostatnio nawet kończyn górnych ) Byłem z tymi objawami u lekarki rodzinnej ( wcześniej była pediatrą )..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 2

.. ...to jedno że nie mam stanu zapalnego. Więc czym się może objawiać przewlekły stan podgorączkowy i inne dolegliwości? Niedawno doszedł ból korzonków nerwowych, bóle i zawroty głowy i jakieś plamy czerwone na ciele w okolicy prawej lędźwiowej które co jakiś czas pobolewają... Jutro lekarka..

Caly dzień przespałam zwijając sie z bólu i pędząc do toalety

.. ...Dnia następnego miałam stan podgorączkowy a ból w żołądku objawiał się tylko od czasu do czasu silnymi skurczami żołądki. Dziś nie mam gorączki ale skurcze i biegunka nadal występują. Przez te 3 dni nieustannie towarzyszyłam mi biegunka i gorączka i bóle żołądka. Podejrzenie od początku..

Zimno, słabo i podatno na wirusy

.. ...zwolnieniu, tym raze ze stanami podgorączkowymi. Temp. w granicach 36.8 - 37.5. Był to pierwszy tydzień listopada. Co ciekawe przez te prawie już teraz 4 miesiące temperatura nigdy nie przekroczyła 37.5 i nigdy też nie miałem objawów typu: kaszel, katar. Od tamtego czasu cały czas jestem..

Ból ręki i dretwiejące palce

.. ...naproxen. Od wtorku mam stany podgorączkowe, a w czwartek wstając rano już 38 stopni. Dziwne zachowania serca, albo jest to moje odczucie, ale wrażenie jest bardzo nieprzyjemne. Dosłownie odpływam czuję ucisk w klatce piersiowej jakby pieczenie. Skoki ciśnienia od 142/102 do 128/88...

Objawy nerwicy serca (i innych)

.. ...wtedy nie ma lub jest stan podgorączkowy. 21 )Pobudzenie, podczas nasilenia objawów, które uniemożliwia właściwie nic innego jak oczekiwanie, aż to pobudzenie się skończy – jest to bardzo nieprzyjemne. 22 )Znaczne nasilenie się objawów po spożyciu napojów zawierających kofeinę,..

Infekcja dróg oddechowych??

.. ...podobnie i będzie w stanie powiedzieć coś więcej..otóż od około miesiąca mam infekcję dróg oddechowych. Pierwszy tydzien brałem lekarstwa z typu * bez recepty * . Nie przechodziło, więc udałem się do lekarza. Ten zapisał antybiotyk. Objawy: męczący, kaszel, ból gardła, katar,stan..

Stany podgorączkowe i objawy refluksu

.. ...miesiąca męczą mnie stany podgorączkowe, raczej nie przekraczające 38stopni. W czasie snu ich nie ma, nad ranem również. W dzień czasami nie odczuwam, że je mam, ale są. Wieczorem się nasilają, aż do momentu uśnięcia ( przechodzą mi już w momencie usypiania ). Miałam 2 tygodnie temu..

Może ktoś mi pomoże bo lekarze nie umieją.

.. ...163cm, - czasem mam stan podgorączkowy i zawroty główy. Co mi jest? Jak mi ktoś powie to normalnie ogłosze go geniuszem, bo lekarze nie mogą mi powiedzieć, a wyniki niby mam w normie. Co to znaczy - wyniki niby w normie - takiego określenia medycznego nie ma( albo są w normie , albo nie..