Stan podgorączkowy osłabienie

Angina paciorkowcowa

.. ...anginy gorączka lub stany podgorączkowe, bóle stawów, ogólne osłabienie powinny skłaniać do zasięgnięcia opinii lekarza. Jednym z badań wykonywanych w takiej sytuacji jest oznaczenie poziomu ASO. Choroba o obrazie przypominającym anginę jest czasami mononukleoza zakaźna. Jest to choroba..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...wymieniam najważniejsze ) - stan podgorączkowy - lekkie, lecz dziwne bóle w brzuchu i klatce piersiowej. - duszność ( sprawia największy problem po dziś dzień ) - osłabienie ciała ( ostatnio nawet kończyn górnych ) Byłem z tymi objawami u lekarki rodzinnej ( wcześniej była pediatrą )..

Stan podgorączkowy i osłabienie organizmu

.. ...wczoraj to znaczy Mam stany podgorączkowe od wczoraj natomiast oslabienie organizmu juz od dawna mam. Mam brak apetytu oraz widze czasem za mgłą. Z czym to mzoe byc zwiazane ostatnio tydz temu rpzechodzilem grype jelitowa ale czulem sie bardzo dobrze przez pare dni ale nadal bylem..

Osłabienie, uczucie zimnych rąk - zapalenie serca?

.. ...36,0 st. Czasami miewam stany podgorączkowe – do 37,0 st. Najgorzej jest rano, w miarę upływu dnia bywa, ze jest lepiej. Gdy rano wstaję z łóżka mam wrażenie, ze kręci mi się w głowie, boli mnie głowa ( także podczas snu ), szczypią mnie oczy ( szczególnie lewe ) Osłabia mnie..