Stand w sercu

Operacja na sercu, wymiana zastawek

.. ...jest sztuczne krązenie Standardowo trwa kilka godzin. jesli wymianiana jest zastawka - chirurg najpierw wypruwa stara , potem naszywa najczęsciej sztuczna , jesli jest to zabieg tzw. plastyki to jest to zabiej naprawczy z wszepieniem takiego pierscienai , ktory stablilizuje i zwęza..

Zabieg - stenty wieńcowe

.. ...rozrzedzenie krwi i moj standart zycia od tego zabiegu jest o 100% wyzszy. W moim przypadku stend i ten zabieg urarowal mi zycie. Pozdrawiam i powodzenia!! Mój mąż ma wstawione 3 stenty w sercu, czuje się świetnie, od zabiegu minęły trzy lata. Witam.Jest to zabieg,ale jednak na tetnicy..

Kłucie w sercu - Str. 6

.. ...powinno sie dopuszczać standardowe czyli przeważnie niepewne pod względem bezpieczeństwa metody. Ja Tez mam takie ocs i bardzo sie boje ze moze mi sie cos stac ale chyba nie wie ktos ? ;( pije już 2 lata dzień w dzień ranie osoby na których mi zależy jak się wyrwać tego nałogu klucie w..

Ciśnienie 150/64

.. ...jakieś rok temu miałem standardowe czyli ok 120. Czasami czuje lekkie kucie w sercu. Czy to może być coś niepokojącego? Witaj! W twoim wieku, to stanowczo za wysokie, a szczególnie skurczowe ciśnienie, natomiast rozkurczowe za niskie. Uważam, że powinieneś zgłosić się do lekarza skoro..