Stany emocjonalne

Tachykardia

.. ...stosowanie używek ( kawa, papierosy ( nikotyna ), kofeina w napojach ); migotanie przedsionków, trzepotanie przedsionków; niewydolność serca, infekcyjne zapalenie wsierdzia; zapalenie mięśnia sercowego...

Wenflataksyna (Efectin, Velafax, Velaxin, Venlectine)

.. ...Terapia wymaga kontroli stany psychicznego ( emocjonalnego ) chorego, a także kontroli ciśnienia tętniczego przy stosowaniu dużych dawek leku. Wśród działań niepożądanych należy podkreślić możliwość wystąpienia impotencji, zaburzeń ejakulacji i innych funkcji seksualnych. Możliwe jest..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 993

.. ...fizyczna reakcja na stany emocjonalne. To nasz uklad nerwowy wyzwala ten placz bo go potrzebyje. Placz uspakaja, bo podczas placzu nastepuja w mozgu reakcje chemiczne, ktore wplywaja na centralny uklad nerwowy. Zwroccie uwage na male dzieci. Po wyplakaniu sie spia one jak suselki poczym..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1034

.. ...zapadniesz sie na dobre w te stany mentalne i emocjonalne, które siejesz w głowie i w sercu , a wtedy zobaczysz, jak ukierunkuje sie Twoje zycie. Ale wybór nalezy do Ciebie. WOLNO CI ZMARNOWAĆ SWOJE ŻYCIE . Na tej super stronie * Cud nie działania, czyli jak madrze odpoczywać * , o..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica

.. ...magnez, żadnych leków na stany emocjonalne czy nerwice nie biorę, przed psychoterapiami też się wstrzymam.. Pozdrawiam gorąco i cieszę się, że jesteście na tym forum: ) PS wczoraj ponownie czułam się słabo - w zasadzie to co zawsze...zobaczymy co bedzie dzisiaj.. Dziewczyny ja tez to..

Dodatkowe skurcze - Str. 224

.. ...ma sie rozne dziwne stany: ) jednego dnia sie smiejesz innego placzesz..jestes bardziej chwiejna emocjonalnie: ) Dzisiaj u mnei skurcz za skurczem:( zaraz wychodze na to echo - pomyślcie o mnie, zebym organicznie miałą zdrowe to serducho : ) : ) jak wrocisz daj znac co i jak.....

Dodatkowe skurcze - Str. 290

.. ...powitaniu na przykład. Stany emocjonalne oczywiście mogą podwyższać puls w drugą stronę raczej nie działają i go nie obniżają. Jeżeli już się bawisz w mierzeniu pulsu u znajomych to postaraj się im zmierzyć puls dwuktrotnie. Raz w spoczynku a drugim razem bezpośrednio po wykonaniu..

Menopauza czy serce? - Str. 2

.. ...niepokojem a ponadto stany lękowe. Zamierzam pracować i funkcjonować jak dawniej. Bardzo dziękuję za poradę. Wszystkiego najlepszego. Miniu masz całkowitą rację, że palenie szkodzi ale w tym stanie pobudzenia emocjonalnego palę jeszcze więcej. Trudno mi rzucić, chociaż bardzo bym chciała..

Duszenie się - Str. 10

.. ...uspokajającym. Łagodzi stany napięć emocjonalnych, niepokoju i podenerwowania nie powodując skutków ubocznych.Zapytajcie się lekarza czy w Waszym przypadku również pomogą!!!Dla mnie są genialne i nie uzależniają: ) Pozdrawiam serdecznie życząc Wam końca kłopotów zdrowotnych: ) Hej..

Moje boje, czy to na pewno nerwica?

.. ...dowiedziałem się, że to stany nerwicowe, na tle emocjonalnym, Pani psychiatra doradziła mi dalsze wizyty u psychologa i przepisała afobam 0,25. Wziąłem jakieś 4 tabletki, w różnych odstępach czasu, pomaga się wyciszyć ale dolegliwości bólowe w klatce, bóle głowy i zawroty i duszności..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 875

.. ...powiem szczerze że takie stany skłaniają do myślenia, i pisanie o swoich roztargnieniach emocjonalnych jest łatwiejsze : ) Małe miasteczko nieopodal Krakowa - Chrzanów : ) A ty? : ) Małgosia 1990: He he jasne że będzie dobrze, jak tylko nadejdzie wiosna to idę do ogródka sadzić kwiatki...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 976

.. ...to oznacza? mam tez stany depresyjne,jestem smutna mimo pieknej wiosennej pogody, a na dodatek musze jechac z mezem do jego rodziny, dzizes prawie 9 godzin w samochodzie, nie wiem jak to wytrzymam :( :( :( kiedys pisalam wam moja smutna historie, i chyba moj stan emocjonalny wzial sie z..

Brak potasu a stres

.. ...potasu ma wpływ na moje stany emocjonalne.. :( tylko o to mi chodzi... blagam prosze o odp na pytanie... a bierzesz magnes ? nie biore magnesu.. chyba nikt mi w końcu nie pomoże..:( zrób sobie badanie wszystkich elektrolitów,jak coś nie tak,to wez ten magnez z wit.B6.I ziółka na..

Brak potasu a stres - Str. 2

.. ...potasu nie ma wpływu na stany emocjonalne ale ogólnie potas jest bardzo ważnym pierwiastkiem dla organizmu. a mi akurat chodzi o gdybanie chociaż.. bo musze to wiedziec jak najszybciej... :/ czy ten brak potsu moze wpływac na moj stan emocjonalny..?????????? moim zdaniem musisz brać coś..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 7

.. ...UCZUCIA czyli określone stany emocjonalne i psychiczne...Myśl może w BEZPOŚREDNI SPOSÓB ingerować w procesy zachodzące wewnątrz komórek ustroju. Pamiętajmy, że: 1 ) MYSL JEST TWÓRCZA 2 )Myśl jest niezniszczalna - prędzej czy później wróci do nas, nawet wtedy gdy już o niej..