Stany podgorączkowe 37

Angina paciorkowcowa

.. ...anginy gorączka lub stany podgorączkowe, bóle stawów, ogólne osłabienie powinny skłaniać do zasięgnięcia opinii lekarza. Jednym z badań wykonywanych w takiej sytuacji jest oznaczenie poziomu ASO. Choroba o obrazie przypominającym anginę jest czasami mononukleoza zakaźna. Jest to choroba..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 47

.. ...piersiową. tak czy inaczej stany podgorączkowe ciągle nawracają a puls nigdy nie spada poniżej 94 ( nawet w spoczynku, bo tak mierze ) dostałam wkońcu skierowanie do szpitala, gdzie nie zrobiono mi żadnych badań związanych z sercem, sprawdzono tarczyce( w normie ), kał, rtg klatki,..

Szybkie tętno - Str. 10

.. ...gorączki. Ja miewam stany podgorączkowe bardzo często i tam tez miałam. Była tam taka dziewczyna , która czekała na jakieś ważne badanie lub zabieg i jej też wykazywało stan podgorączkowy. Lekarki kazały nam częściej mierzyć temperaturę i mówić o wynikach pielęgniarce. No i tak..

Gorączka po operacji zastawki

.. ...tygodniu zaczęły się u mnie stany podgorączkowe ( 37 - 37,8 )i trwają z małymi przerwami do dziś. Lekarze twierdzą, że to wina procesu gojenia się i specjalnie się nie przejmują. Czy może to być infekcyjne zapalenie wsierdzia? Zaczynam się pomału tym martwić, tym bardziej, że jest to..

Dodatkowe skurcze - Str. 142

.. ...wyniki o czymś świadczą i stany podgorączkowe też, jak długo to masz? ważne - powinno byc dobrze : ) buziaki dla wszystkich staszek - zielny z ciebie człowiek - doczekasz się buziaki i uściski dla wszystkich : ) Gabi no teraz nie jest tak zle jak przedtem....i latac po sklepach mi sie..

Dodatkowe skurcze - Str. 143

.. ...doczytałam od kiedy masz te stany podgorączkowe? nie martw się na zapas bo nie warto tylko na spokojnie zrób badania : ) buziaki Abi, od ok 2 miesięcy. ale np zimą przeszłam jakis dziwny skórny atak czyrakowy i nie wiem np czy to nie był jakiś gronkowiec i czy mi gdzies nie wlazł. boże,..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 6

.. ...prośba, proszę powiedz czy stany podgorączkowe po operacji wymiany zastawki trwają długo i czy jest to normalne ,żona jest 9 dni po, drugi dzien w domu,w poniedziałek ma jechać do Rabki ale ma taką temperaturę 37a po południu dziś ma 37,3 czy to coś niepokojącego? Witaj Halinko. Mam 58..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego

.. ...tyg. temu wystąpiły stany podgorączkowe ( nie przekraczające 38 stopni ) i od razu - internista antybiotyk - żeby nie wróciło IZW. Po 1,5 tyg - żadnej zmiany, więc do szpitala - tam antybiotyk dożylnie - od razu 36,6 - oczywiście na Wewnętrznym, bo się kardiologia wypięła po tym jak echo..

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...zdarza. Poza tym ciągłe stany podgorączkowe to norma u mnie. Nie wiem czy ma to związek z nowotoworami, które i w mojej rodzinie były. Rodzice oboje umarli na nowotwory, więc jakieś tam obciązenie jest ale po co od razu wiązać to z tak poważnymi dolegliwościami.. Acha, zapomniałam dodać,..

CRP a zapalenie serca

.. ...Osłabienie, przemijające stany podgorączkowe, dreszcze, nadmierne pocenie się, szczególnie nocą, dolegliwości bólowe ze strony mięśni, stawów i kości, zaburzenia rytmu serca. Każdą chorobe łapie bardzo łatwo i zwykle długo się utrzymuje. Obawiam sie zapalen mieśnia sercowego albo..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 2

.. ...ataki to mam mdłosci i stany podgorączkowe. do garstrologa czekałam rok na pierwszą wizyte. zrobiłam badania krwi i pasaż jelitowy. mam do zrobienia gastroskopie i pewnie kolonoskopie - ale tego nie dam sobie zrobić bo mam takie bóle jelit że nie dam sobie w nich grzebać chyba ze w..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...niepokojącym, iż wiele ludzi ma stany podgorączkowe z niewiadomych powodów które się ciągną przez wiele miesięcy a nawet i lat. Sam już nie wiem być może ten stan podgorączkowy to nie jest wielki powód do obaw... w końcu większy mam problem z normalnym oddechem ( ciągle ziewam i ziewam..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 3

.. ...wcześniej bagatelizują takie stany u młodych osób. Wmawiali mi wręcz depresję lub ciążę. A ja nadal czuję się nieswojo. I próbuję dochodzić co właściwie mi dolega. Dlatego jeżeli ktoś zdiagnozuje Twój przypadek będę wdzięczna jeśli napiszesz co wykryto. Aha jeśli chodzi o guzik na szyi..

Zapalenie mięśnia sercowego czy nerwica?

.. ...Miałam wtedy jeszcze stany podgorączkowe około 37 - 37,5 stopni. Oczywiście na tym się skończytło...nikt się mną nie zainteresował, gdy trafiałam kolejne razy z czestoskurczami do szpitala, dawali te same leki, czestoskurcz ustepował i odsyłali do domu...wzięłam więc sprawy w swoje rece,..

Stan podgorączkowy i osłabienie organizmu

.. ...wczoraj to znaczy Mam stany podgorączkowe od wczoraj natomiast oslabienie organizmu juz od dawna mam. Mam brak apetytu oraz widze czasem za mgłą. Z czym to mzoe byc zwiazane ostatnio tydz temu rpzechodzilem grype jelitowa ale czulem sie bardzo dobrze przez pare dni ale nadal bylem..

Nadciśnienie w młodym wieku 18 lat

.. ...lekarza dopiero jak miałem stany podgorączkowe i często mnie gardło bolało.dał mi antybiotyk, i trochę pomogło, ale dwa tygodznie później dostałem drżenia mięśni, np. warg i zawrotów głowy, to rodzinny powiedział mi że to pewnie z nerwów, i dał do laryngola. a on do neurola, a ten mnie..

Osłabienie, uczucie zimnych rąk - zapalenie serca?

.. ...36,0 st. Czasami miewam stany podgorączkowe – do 37,0 st. Najgorzej jest rano, w miarę upływu dnia bywa, ze jest lepiej. Gdy rano wstaję z łóżka mam wrażenie, ze kręci mi się w głowie, boli mnie głowa ( także podczas snu ), szczypią mnie oczy ( szczególnie lewe ) Osłabia mnie..

Zimno, słabo i podatno na wirusy

.. ...ani rusz, cały czas stany podgorączkowe. Do tego doszły kłopoty ze snem, temperaturę starałem się zbijać polopiryną, tak więc brałem i pociłem się i tak wkółko, pomagało na krótko - ale samopoczucie było lepsze. W końcu problemy ze snem tak się pogorszyły, że spałem po kilka godzin na..

Ból ręki i dretwiejące palce

.. ...naproxen. Od wtorku mam stany podgorączkowe, a w czwartek wstając rano już 38 stopni. Dziwne zachowania serca, albo jest to moje odczucie, ale wrażenie jest bardzo nieprzyjemne. Dosłownie odpływam czuję ucisk w klatce piersiowej jakby pieczenie. Skoki ciśnienia od 142/102 do 128/88...

Zgrubienie po prawej stronie brzucha i gorączka

.. ...czuję lekki ból. Mam też stany podgorączkowe. Jutro idę na USG brzucha, ale chciałabym wiedzieć co wy o tym sądzicie, czy ktoś miał to samo, bo oczywiście układam czarny scenariusz.. dodam, że mam tachykardię zatokową na tle nerwowym, która mi się wlaśnie uaktywnia przez to wszystko, bo..

Liczne dolegliwości i stan podgorączkowy

.. ...czuje się dobrze, ale stany podgorączkowe mnie nie opuszczają. Dodam, że z morfologii wynika, że mam niedobór hemoglobiny i krwinek czerwony co by wskazywało na malą anemię. Jeszcze u lekarza z tym nie byłam, dopiero w piątek przyjmuje mój lekarz. Teraz tylko szukanie przyczyn tej anemii..

Stany podgorączkowe i objawy refluksu

.. ...miesiąca męczą mnie stany podgorączkowe, raczej nie przekraczające 38stopni. W czasie snu ich nie ma, nad ranem również. W dzień czasami nie odczuwam, że je mam, ale są. Wieczorem się nasilają, aż do momentu uśnięcia ( przechodzą mi już w momencie usypiania ). Miałam 2 tygodnie temu..

Ciągłe stany podgorączkowe, jakie wykonać badania?

.. ...4 tygodni mam ciągłe stany podgorączkowe?? Na pewno podstawowe - mocz, kał, morfologia, ale co jeszcze?? dziś wyczytałam że warto zrobić na boleriozę, wymaz gardła. Czy ktoś miał podobny problem z tymi stanami podgorączkowymi?? Dodam że mam problemy z żołądkiem i chyba coś z pracą jelit...