Stendy w sercu

Szmery w sercu

.. ...korelować z nasileniem wady - konieczne jest badanie ECHO. Coraz częściej zdarza się, że szmery nad sercem dorosłego człowieka są związane z pozostałościami po wrodzonych wadach zoperowanych w dzieciństwie...

Po bajpasach - Str. 2

.. ...angioplastyka i wstawienie 2 stentów. Uważam, że w każdym przypadku przebieg choroby i operacji jest zupełnie inny. Pozdrawiam Witam!Ja przeszłam operację na otwartym sercu w marcu.Też niektóre osoby tak przechodziły.Podobno to jest normalne,gdyż pózniej zachowywały się normalnie.Więc..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 4

.. ...koronografi i zalozeniu stentu zle sie czuje,boli ja w mostku i w sercu,czy to normalne?ma tez stan podgoraczkowy Koronografia byla przeprowadzona z powodu zawalu,byla konieczna do ratowania zycia Witajcie Mam 44 lata i odnowioną wiarę, że tych lat mi jeszcze sporo przybędzie... Zabieg..

Zabieg - stenty wieńcowe

.. ...zabiegu wszczepienia STENT WIENCOWYCH. Chcialbym sie cos wiecej o tym dowiedziec co to jest, na czym polaga zabieg i oczywiscie czy jest to niebezpieczne. Moze jest jakas osoba na forum ktora miala wykonywany taki zabieg to prosze o jakas informacje. Każdy zabieg na sercu jest ryzykowny!..

By-pasy w Lublinie

.. ...i i zostal a chcial stenty to oni nie chcieli mu stentow zalozyc bo niby bypassy lepsze.nie wiem czy takie lepsze,dzis mojego taty juz nie ma ze mna:( wolalabym te cholerne stenty niz kroic czlowieka i otwierac klatke i wykonywac operacje na otwartym sercu gdzie ryzyko jednego falszywego..

Koronografia w wieku 73 lat

.. ...zdołali jej założyć stentów. Było duże ryzyko. Miała mieć bajpasy, ale również lekarze orzekli, że nie kwalifikuje się do wykonania tej operacji. Teraz po obrzęku płuc i przy niewydolnym sercu nie mamy już pola manewru. Lekarz proponuje założenie podczas koronografii stentów. Czy ktoś..

Niskie tętno przy częstoskurczu

.. ...,przeszłam 25 lat temu stenozę płucną na otwartym sercu,ponieważ lekarze nie wiedzieli,co mi jest.27 lat leczyli mnie na ubytek przegrody komorowej,a po otwarciu okazało się całkiem co innego.Obawiam się znowu ,że spotka mnie zła diagnoza.A może wreszcie trafię na super kardiologa?Może..

Opinia o klinice i lekarzach

.. ...zdrówka. Ja mogę ze stentem w sercu ; ) polecić klinikę kardiologii na Kopernika w Krakowie. Super obsługa na OIOM - ie i całym oddziale, dietetyczna wyzerka pierwsza klasa, a do tego jeszcze przychodzą tam studenci kardiologii osłuchiwać pacjentów jakby komuś było mało atrakcji ; ). No..

Kwalifikacja na zabiegi po zawale serca

.. ...odmowiłem ( chyba o stensy w zyłach ) boje sie zabiegów a to straszenie o ranie dziurze w sercu usłyszałem dzisiaj na wizycie ! Badanie EKG robione w okresie przybycia do szpitala były nie najlepsze ale dzis sa lepsze ,co bedzie dalej czy przyjmowac duzo leków aplikuja mi po 8 tbl..