Stendy zawał serca

Metoda OCT na zawał serca

.. ...terapię, rodzaj używanego stentu ( niewielkich rozmiarów sprężynka, umieszczana wewnątrz naczynia krwionośnego w celu przywrócenia drożności naczynia ) oraz techniki wyłapujące skrzeplinę. Jak dodał Dudka, obecnie ultrasonografia jest obecnie dostępna we wszystkich ośrodkach akademickich..

Zawał serca i aktywne życie

.. ...balonikowanie i zalozono CYFHER Stent ,stalowa pokryta polimerem rurke .W srode wrocilem do domu i aktywnego zycia ,nie wiem czy powinienem .W nastepny poniedzialek wizyta u lekarza.Pierwszy raz w szpitalu w USA ale z jakiego powodu!Czytam , ze istnieje duze prawdopodobienstwo kolejnego..

Po bajpasach - Str. 6

.. ...środę na wprowadzenie stenta, coś poszło nie tak i w sobotę miał zawał( trzeci ) - było to 3 tyg temu. Potem badania, badania, badania. Próby wysiłkowe nie wychodziły - zaburzenia akcji serca. Nie wiem co myśleć, bo z tego co piszecie najważniejsze jest samozaparcie i wiara, że się uda...

Co dalej po rozległym zawale serca?

.. ...po angioplastyce ma stent i ok. 80 lat. Jeden lekarz powiedział, że może robić wszystko drugi, że trzeba min. 3 miesiące bardzo uważać, a ja dalej nie wiem nic. Czy może chodzić po schodach, kiedy na spacery czego mu nie wolno a co powinien. Ojciec czuje się bardzo dobrze i najchętniej..

Rozległy zawał serca i problemy z oddychaniem

.. ...poprzez implantowanie stentów. Im szybciej tym lepiej. Przywraca się krążenie w tętnicy a tym samym zawał przestaje się dokonywać i nie dochodzi do trwałych i nieodwracalnych zmian w tej części serca. Chorowałem na cieżkie nadciśnienie tętnicze, do tego miażdżyca, zagrożenie zawałem. W..

Moja przygoda z zawałem serca cz. V

.. ...odstąpiono od założenia mi stendów, wybierając bardziej radykalne rozwiązanie By - passy, badanie wykazało zatory LAD w segm. proksymalnym zmiany przyścienne w segmencie środkowym zwężenie do 70 % za zwęzeniem mostek mięśniowy Diag 1 istotne zwężenie w odcinku środkowym, LCX w w segm...

Renta a zawał serca

.. ...angioplastyce z wstawieniem stenda.Mam jeszcze jedna tętnicę OM ekscentrycznie zwężoną 60 - 70 % i dużą nieusunietą skrzeplinę w tej co miałem zabieg.Czuję się nieżle chociaż robię wszystko powoli ale czasami kręci mi się w głowie.Moje główne peytanie.Jaka szansa na rentę???? marco2000..

Dwa zawały serca u 23-latka

.. ...pazdzierniku 2007 drugi i trzeci.teraz 4 .mam wstawionych 8 stentow .czeka mnie operacja .maja mi wstawic defibrylator .ma moze ktos pojecie * z czym to sie je * .jakies informacje ,wiedze .pozdrawiam ,LESZEK..

4 zawały serca

.. ...pazdzierniku 2007 drugi i trzeci.teraz 4 .mam wstawionych 8 stentow .czeka mnie operacja .maja mi wstawic defibrylator .ma moze ktos pojecie * z czym to sie je * .jakies informacje ,wiedze .pozdrawiam ,LESZEK..

Zawał dolnej ściany serca

.. ...passów.lub zabieg wstawienia stentów w zwężoną tętnice.Jeśli chodzi o koronarografię, to jest badanie inwazyjne i niesie pewne ryzyko w czasie którego należy stosować się do zaleceń lekarza.Zyczę twojemu tacie powrotu do zdrowia Pozdrawiam Sa urzadzenia do calodobowego monitoringu pracy..

Sanatorium po zawale serca

.. ...szpitalu i wstawieniu stenda dostałem skierowanie na rechabilitację - 3tygodnie.To jeszcze moge skorzystac z sanatorium uzdrowiskowego? Odpiszcie proszę. a czy korzystanie z sanatorium jest korzystniejsze niz dochodzenie na zabiegi w miejscu zamieszkania do osrodka rehabilitacyjnego? Miś..

Przechodzony zawał serca

.. ...m - cy po wstawieniu stentu. Gdyby nie stanowił taki lek żadnego ryzyka to przeciez mogłbym go mieć już zalecony do końca ; ) czy jak to inni mówią na stałe ; ) Widocznie po tych 12 miesiącach statystyka przemawia za tym by zaniechać jego stosowania, bo statystycznie korzyści z jego..

Zabieg operacyjny po zawale serca

.. ...miałas zawał leczony stentem powlekanym ( rodzaj stentu lekowego ) to raczej nie powinnas mieć do roku odstawianego areplexu i jezeli to mozliwe odwlecz zabieg ginekologiczny do tego czasu. Jezeli bierzesz areplex od pól roku to pewnie miałaś stent powlekany lub zawał podwsierdziowy,lecz..