Stenokardia

Interpretacja koronarografii

.. ...drugiej godzinie bólu stenokardialnego został zakwalifikowany do pilnej koronarografii w ramach ostrego dyżuru hemodynamicznego, gdzie stwierdzono istotnie zwężoną gałąź przednią zstępującą, amputowaną, wypełniającą się od obwodu GPZ gałąź okalającą oraz amputowaną w segmencie dystalnym..

Dodatkowe skurcze - Str. 26

.. ...okresowe migotanie przedsionkow,w opciazeniu migotanie komor.Biore POLFENON,ktory zmniejsza i wycisza niemiarowosc serca.Wazny jest takze poziom potasu oraz leczenie innych chorob serca.Np Stenokardji..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca

.. ...wadę bezobjawową bez stenokardii i wchodzisz bez wysiłku i przystanku na conajmniej drugie piętro to śmiało możesz jeszcze 5 lat chodzić( będąc oczywiście pod stałym nadzorem kardiologicznym ) Pozdrawiam Ps. a to jak szybko będziesz się dobrze czuł po operacji zależy od Twojego organizmu..

Problemy sercowe (dolegliwości stenokardialne)

.. ...co to są dolegliwości stenokardialne. Będę wdzięczny za odpowiedź. stenokardia to inaczej ból wieńcowy. pozdrawiam Witaj Asiu, nie piszesz ile masz lat? i czy odczuwalas juz wczesniej jakies sensacje z sercem chodzi mi o te spore niedomykalnosci ) a swoja droga bardzo ciekawe ze nie..

Wyniki próba Wysiłkowa - STRESSTEST

.. ...swoistych zmian ST i bez stenokardii . Reakcja presyjna prawidłowa. Zaburzeń rytmu nie obserwowano. Dziękuje za opinie ! Pozdrawiam, Marek a jak wyglada taka proba? czy to chodzi o stres? i gdzie sie ja wyklonuje? witam, proba wysilkowa polega na diagnozie pracy serca podczas warunkow..

Nerwica czy nie? historia z dnia codziennego

.. ...swoistych zmian ST i bez stenokardii. Reakcja presyjna prawidlowa Zaburzen rytmu nie obserwowano Hmmm to wszystkie wyniki i caly czas mysle o tej nerwicy czy nie nerwicy ??? Dziekuje za opinie Pzdrawiam, Marek aby poprawić HDL należy uprawiac CODZIENNĄ aktywność ruchowa.Nie może to byc..

Prestarium i nedal na skoki ciśnienia

.. ...Ciśnienie spoczynkowe 130/80 Doc Częstość 189, Max częstość 159 Czas 12:45, Czas badania 18:45 Arytmie Nadkomorowe 0 Arytmie Komorowe 0 Dziękiuje za twoje opinie * Kardiologiczny * ! Pozdrawiam, Nikodem..