Stent i zawał

Metoda OCT na zawał serca

.. ...terapię, rodzaj używanego stentu ( niewielkich rozmiarów sprężynka, umieszczana wewnątrz naczynia krwionośnego w celu przywrócenia drożności naczynia ) oraz techniki wyłapujące skrzeplinę. Jak dodał Dudka, obecnie ultrasonografia jest obecnie dostępna we wszystkich ośrodkach akademickich..

Zawał serca i aktywne życie

.. ...balonikowanie i zalozono CYFHER Stent ,stalowa pokryta polimerem rurke .W srode wrocilem do domu i aktywnego zycia ,nie wiem czy powinienem .W nastepny poniedzialek wizyta u lekarza.Pierwszy raz w szpitalu w USA ale z jakiego powodu!Czytam , ze istnieje duze prawdopodobienstwo kolejnego..

Po bajpasach - Str. 6

.. ...środę na wprowadzenie stenta, coś poszło nie tak i w sobotę miał zawał( trzeci ) - było to 3 tyg temu. Potem badania, badania, badania. Próby wysiłkowe nie wychodziły - zaburzenia akcji serca. Nie wiem co myśleć, bo z tego co piszecie najważniejsze jest samozaparcie i wiara, że się uda...

Co dalej po rozległym zawale serca?

.. ...po angioplastyce ma stent i ok. 80 lat. Jeden lekarz powiedział, że może robić wszystko drugi, że trzeba min. 3 miesiące bardzo uważać, a ja dalej nie wiem nic. Czy może chodzić po schodach, kiedy na spacery czego mu nie wolno a co powinien. Ojciec czuje się bardzo dobrze i najchętniej..

Stenty i cukrzyca

.. ...90%. Ma mieć wstawione stenty czy coś takiego. Tata ma też cukrzycę i nie może się nadwyrężać fizzycznie bo boli Go w piersiach. Martwie się, czy teraz to bedzie bezpieczne, chodzi i o możliwość pęknięcia żyły lub zawał. Jeśli ktoś wie cokolwiek na ten temat prosze o wiadomość. Wiem ,ze..

Koronarografia i niedokrwienie mózgu

.. ...wszczepione 3 stenty.Po dziesięciu dniach zmarł w wyniku powikłań - w unieruchomionej kończynie powstał zator który przemieścił się do mózgu,do tego doszedł następny zawał! Miał identyczne objawy jak pani!..

Rozległy zawał serca i problemy z oddychaniem

.. ...poprzez implantowanie stentów. Im szybciej tym lepiej. Przywraca się krążenie w tętnicy a tym samym zawał przestaje się dokonywać i nie dochodzi do trwałych i nieodwracalnych zmian w tej części serca. Chorowałem na cieżkie nadciśnienie tętnicze, do tego miażdżyca, zagrożenie zawałem. W..

STENT - zabieg udrożnienia żył - Str. 2

.. ...miałem wszczepionego stenta. ja mam pytanie Kasiu do ciebie bo też mam babunie ma 81lat jest po 2 zawałach które przeszła w ciągu 3 tyg bardzo ją kocham bo ona mnie wychowywała obecnie wzięłam sprawę w swoje ręce bo lekarze z Jarocina twierdzą ze babcia ze to już wiek leczą ją obecnie w..

Renta a zawał serca

.. ...zawał serca .wstawili mi stent ,poł roku póżniej dwa bay passy po zwolnieniu lekarskim komisja i renta na 3 lata narazie obecnie czuje się dobrze robie co miesiąc badania .frakcje mam EF 40 % i powiększoną komore ja rok temu miałam zawał tyle żemózgu dostałam rente na rok a teraz zabrali..

Dwa zawały serca u 23-latka

.. ...pazdzierniku 2007 drugi i trzeci.teraz 4 .mam wstawionych 8 stentow .czeka mnie operacja .maja mi wstawic defibrylator .ma moze ktos pojecie * z czym to sie je * .jakies informacje ,wiedze .pozdrawiam ,LESZEK..

Stenty - ile życia po wstawieniu stentów? - Str. 3

.. ...temu miała wstawiane stenty ,na początku było wszystko dobrze ale od jakiegoś czasu mama skarży się na złe samopoczucie ,mianowicie szybko się męczy ,ma zawroty głowy często boli ją serce i bardzo się denerwuje jest po czterech zawałach i miała nadzieję że po tym zabiegu będzie dobrze a..

4 zawały serca

.. ...pazdzierniku 2007 drugi i trzeci.teraz 4 .mam wstawionych 8 stentow .czeka mnie operacja .maja mi wstawic defibrylator .ma moze ktos pojecie * z czym to sie je * .jakies informacje ,wiedze .pozdrawiam ,LESZEK..

Zawał dolnej ściany serca

.. ...passów.lub zabieg wstawienia stentów w zwężoną tętnice.Jeśli chodzi o koronarografię, to jest badanie inwazyjne i niesie pewne ryzyko w czasie którego należy stosować się do zaleceń lekarza.Zyczę twojemu tacie powrotu do zdrowia Pozdrawiam Sa urzadzenia do calodobowego monitoringu pracy..

Angioplastyka i stenty - po zabiegu

.. ...na zabieg założenia 2 stentów. ma 65lat, nie miał zawału ale po koronografii( koronarografii?? ) lekarz skierował go na zabieg. Do tej pory byłam spokojna, bo opinie i artykuły na ten temat są optymistyczne ale dziś sie zdenerwowałam bo dowiedziałam się ze w moim bliskim otoczeniu..

Przebyty zawał a szczepionki

.. ...i teraz bierze mnóstwo leków, jeszcze wcześniej był w takim stanie że nie nadawał się nawet na kontrolną koronarografię z uwagi na kontrast który byłby dużym obciążeniem dla niego. Proszę o podpowiedź...

Źółtaczka typu C - zarażenie w szpitalu

.. ...leki .Tata ma wstawione stenty jest po dwóch zawałach.Pozdrawiam Cię serdecznie.Bądzmy dobrej myśli.Zyczę ci zdrówka dużo Szukajcie dobrych adwokatów i do dzieła! Jeszcze nikt z lekarzem nie wygrał Uff badania wykluczyły żółtaczkę typu C co za ulga radziła bym zrobić jeszcze dodatkowo..

Po koronografi powstał zakrzep - Str. 2

.. ...nieprzytomny! Wstawiono mu 3 stenty,po trzech dniach wypuszczono do domu! A po dziesięciu dniach od zabiegu dostał kolejnego zawału i wylewu,sama reanimowałam go przez pół godz do przyjazdu karetki ale nie udało się go uratować! Gdyby wcześniej lekarze potraktowali poważnie to że boli go..

Przechodzony zawał serca

.. ...m - cy po wstawieniu stentu. Gdyby nie stanowił taki lek żadnego ryzyka to przeciez mogłbym go mieć już zalecony do końca ; ) czy jak to inni mówią na stałe ; ) Widocznie po tych 12 miesiącach statystyka przemawia za tym by zaniechać jego stosowania, bo statystycznie korzyści z jego..

Drętwienie i osłabienie to objawy nerwicy?

.. ...tak mam wstawione 3 stenty w tętnice, bo zawał był potężny - powód zamknięcie tętnic. Ale wracając do sprawy, pojawiły się okropne bóle w piersiach, plecach, częste bóle jelit, rzadziej żołądka. Poza tym bóle kręgosłupa w odcinku szyjnym. Poza tym od czasu zawału potężna nerwica...

Czy to udar mózgu? po zawale i zakrzepie w stencie

.. ...koronografię w celu założenia stentu na głównej aorcie. Po miesiącu tatę zabrała erka z podobnymi objawami zawałowymi. Okazało się, że w stendzie powstał zakrzep krwi. Ale tym razem doszło do reanimacji i niestety nie wiem ile trwała. Ponownie wykonano koronografię. Tata 5 dni był w..

Zabieg operacyjny po zawale serca

.. ...miałas zawał leczony stentem powlekanym ( rodzaj stentu lekowego ) to raczej nie powinnas mieć do roku odstawianego areplexu i jezeli to mozliwe odwlecz zabieg ginekologiczny do tego czasu. Jezeli bierzesz areplex od pól roku to pewnie miałaś stent powlekany lub zawał podwsierdziowy,lecz..