Stenty po zawale serca

Metoda OCT na zawał serca

.. ...terapię, rodzaj używanego stentu ( niewielkich rozmiarów sprężynka, umieszczana wewnątrz naczynia krwionośnego w celu przywrócenia drożności naczynia ) oraz techniki wyłapujące skrzeplinę. Jak dodał Dudka, obecnie ultrasonografia jest obecnie dostępna we wszystkich ośrodkach akademickich..

Bajpasy po zawale serca i przy cukrzycy

.. ...jak ja.Zycze wszystkiego najlepszego. Witam. czy mogłabyś napisać,czy wszystko się udało?Mój tato ma 54 lata,7 razy miał stenty robione i nie chce się zgodzić na bypassy,bo się boi.ma cukrzycę typu 1...

Zawał serca i aktywne życie

.. ...balonikowanie i zalozono CYFHER Stent ,stalowa pokryta polimerem rurke .W srode wrocilem do domu i aktywnego zycia ,nie wiem czy powinienem .W nastepny poniedzialek wizyta u lekarza.Pierwszy raz w szpitalu w USA ale z jakiego powodu!Czytam , ze istnieje duze prawdopodobienstwo kolejnego..

Po bajpasach - Str. 6

.. ...środę na wprowadzenie stenta, coś poszło nie tak i w sobotę miał zawał( trzeci ) - było to 3 tyg temu. Potem badania, badania, badania. Próby wysiłkowe nie wychodziły - zaburzenia akcji serca. Nie wiem co myśleć, bo z tego co piszecie najważniejsze jest samozaparcie i wiara, że się uda...

Jestem świeżo po zawale serca

.. ...odstąpiono od założenia mi stendów, wybierając bardziej radykalne rozwiązanie By - passy, badanie wykazało zatory LAD w segm. proksymalnym zmiany przyścienne w segmencie środkowym zwężenie do 70 % za zwęzeniem mostek mięśniowy Diag 1 istotne zwężenie w odcinku środkowym, LCX w w segm...

Ablacja po zawale serca z częstym migotaniem przedsionków

.. ...z zawalu i wstawial stent. Jak bede po napewno sie odezwe. Narazie papa Będę trzymać kciuki, ale przypomnij się jeszcze przed zabiegiem, powodzenia czesz Agnieszko,sorry ze dopiero teraz pisze ale przez prawie miesiac bylam w szpitalu.Ablacji mi nie zrobili,wszczepili za to..

Co dalej po rozległym zawale serca?

.. ...po angioplastyce ma stent i ok. 80 lat. Jeden lekarz powiedział, że może robić wszystko drugi, że trzeba min. 3 miesiące bardzo uważać, a ja dalej nie wiem nic. Czy może chodzić po schodach, kiedy na spacery czego mu nie wolno a co powinien. Ojciec czuje się bardzo dobrze i najchętniej..

Uszczerbek na zdrowiu po zawale serca

.. ...koronografię i wszczepiony stent. Bardzo będę wdzięczny za informacje Jurek Wejdz na stronkę www.ubezpieczyciel tam na forum jest tabela % PZU. Wielkie dzięki, o to mi chodziło: ) ) Ja otrzymałem 10%. Będę się odwoływał. Ja miałem sprawę, gdzie orzeczono 50%. Pozdrawiam, * a href= *..

Medycyna naturalna po zawale serca - bezpieczne czy nie?

.. ...angioplastyka, założony został stent. Na styczeń po przeprowadzeniu badań przewidywane jest powtórzenie zabiegów. Kilka dni przed świętami pacjent wypisany został do domu, lecz już 22.12 poczuł się gorzej i trafił na oddział R skierniewickiego szpitala gdzie spędził..

Migotanie przedsionków po zawale serca i stentach

.. ...serca,mam wstawione 3 stenty i bardzo cierpie na migotanie przedsionkow.Migotanie dopada mnie co kilka dni i zawsze jestem umiarawiana w szpitalu kroplowkami. Biore leki antyarytmiczne,przeciwzakrzepowe i niestety nic to nie pomaga, Rok temu wszczepiono mi stymulator,ktory rowniez nie..

Rozległy zawał serca i problemy z oddychaniem

.. ...poprzez implantowanie stentów. Im szybciej tym lepiej. Przywraca się krążenie w tętnicy a tym samym zawał przestaje się dokonywać i nie dochodzi do trwałych i nieodwracalnych zmian w tej części serca. Chorowałem na cieżkie nadciśnienie tętnicze, do tego miażdżyca, zagrożenie zawałem. W..

Moja przygoda z zawałem serca cz. V

.. ...odstąpiono od założenia mi stendów, wybierając bardziej radykalne rozwiązanie By - passy, badanie wykazało zatory LAD w segm. proksymalnym zmiany przyścienne w segmencie środkowym zwężenie do 70 % za zwęzeniem mostek mięśniowy Diag 1 istotne zwężenie w odcinku środkowym, LCX w w segm...

Renta a zawał serca

.. ...angioplastyce z wstawieniem stenda.Mam jeszcze jedna tętnicę OM ekscentrycznie zwężoną 60 - 70 % i dużą nieusunietą skrzeplinę w tej co miałem zabieg.Czuję się nieżle chociaż robię wszystko powoli ale czasami kręci mi się w głowie.Moje główne peytanie.Jaka szansa na rentę???? marco2000..

Dwa zawały serca u 23-latka

.. ...pazdzierniku 2007 drugi i trzeci.teraz 4 .mam wstawionych 8 stentow .czeka mnie operacja .maja mi wstawic defibrylator .ma moze ktos pojecie * z czym to sie je * .jakies informacje ,wiedze .pozdrawiam ,LESZEK..

4 zawały serca

.. ...pazdzierniku 2007 drugi i trzeci.teraz 4 .mam wstawionych 8 stentow .czeka mnie operacja .maja mi wstawic defibrylator .ma moze ktos pojecie * z czym to sie je * .jakies informacje ,wiedze .pozdrawiam ,LESZEK..

Zawał dolnej ściany serca

.. ...passów.lub zabieg wstawienia stentów w zwężoną tętnice.Jeśli chodzi o koronarografię, to jest badanie inwazyjne i niesie pewne ryzyko w czasie którego należy stosować się do zaleceń lekarza.Zyczę twojemu tacie powrotu do zdrowia Pozdrawiam Sa urzadzenia do calodobowego monitoringu pracy..

Sanatorium po zawale serca

.. ...szpitalu i wstawieniu stenda dostałem skierowanie na rechabilitację - 3tygodnie.To jeszcze moge skorzystac z sanatorium uzdrowiskowego? Odpiszcie proszę. a czy korzystanie z sanatorium jest korzystniejsze niz dochodzenie na zabiegi w miejscu zamieszkania do osrodka rehabilitacyjnego? Miś..

Zwolnienie - prawie zarzymanie akcji serca i nadrabianie strat

.. ...zwezona , wiec wstawiono stend,stwierdzono zawal serca NSTEMI .Serce po paru dniach sie uspokoilo,lecz bole w mostku pojawily sie ponownie.Trafilem ponownie do szpitala, koronarografia pokazala zmiany w CX,zdiagnozowano spazm naczyniowy.Zastosowano dilzem,betaloc..

Interpretacja wynikow a wskazania do bypasów

.. ...przedniej i PCI - LAD i stent( 03.2007 ) nadcisnienie tetnicze zaburzenia gospodarki lipidowej Leczenie Koronografia z uzyciem dwoch cewnikow, echokardiografia Epikryza Pacjentka 58letnia z choroba niedokrwiennaserca przyjeta do kliniki w ramach ostrego dyzuru z powodu zawalu miesnia..

Życie po rozległym zawale serca

.. ...i silny, założono mu stenty, Wszytko stało się po za granicami naszego kraju a mianowicie w Dani, jednak leży w szpitalu w Flensburgu ( Niemcy ) wszystkie zabiegi zostały wykonane bardzo szybko, i tata już po 1 h od czasu jak zabrało go pogotowie za dzownił do nas. Sytuacja miła miejsce..

Wyniki echa serca po zawale

.. ...przeprowadzono PTCA GPZ + stent. Echo serca - wynik zrobiono 4 dni po zawale. LK 42 LP 34 PK 25 TLK 10 PMK 10 ZASTAWKI NORMA - ODCHYLENIA IM I DUZE NACZYNIA NORMA - ODCHYLENIA SZER. AORTY 3.1 KURCZLIWOŚĆ NORMA - ODCHYLENIA aKINEZA KONIUSZKA ORAZ PRZTL. SEGM. ŚCIANY PRZEDNIEJ I PMK EF OK...

Jaki procent utraty zdrowia po zawale serca?

.. ...Forumowiczów może podzielić się wiedzą - jaki % utraty zdrowia po zawale ( dwa zabiegi wstawienia stentów konwencjonalnych ) przyznaje w procedurze odszkodowawczej nasze szanowne PZU ? Dziękuję i pozdrawiam...

Przechodzony zawał serca

.. ...m - cy po wstawieniu stentu. Gdyby nie stanowił taki lek żadnego ryzyka to przeciez mogłbym go mieć już zalecony do końca ; ) czy jak to inni mówią na stałe ; ) Widocznie po tych 12 miesiącach statystyka przemawia za tym by zaniechać jego stosowania, bo statystycznie korzyści z jego..

Kwalifikacja na zabiegi po zawale serca

.. ...odmowiłem ( chyba o stensy w zyłach ) boje sie zabiegów a to straszenie o ranie dziurze w sercu usłyszałem dzisiaj na wizycie ! Badanie EKG robione w okresie przybycia do szpitala były nie najlepsze ale dzis sa lepsze ,co bedzie dalej czy przyjmowac duzo leków aplikuja mi po 8 tbl..

Kwalifikacja na zabiegi po zawale serca - Str. 2

.. ...wytłumaczenie mi roznicy ( stendy ,Bajpasy ,rozrusznik serca ,kiedy sie stosuje i co jest najlepsze ,bo lekarz oczywiscie przy wypisie polecał siebie tzn prywatny Gabinet ale nie jest on Spec Kardiologiem jedynie Z - ca ordynatora Wydz Wewnetrznego na ktorym lezałem .Oczywiscie jestem..

Zabieg operacyjny po zawale serca

.. ...miałas zawał leczony stentem powlekanym ( rodzaj stentu lekowego ) to raczej nie powinnas mieć do roku odstawianego areplexu i jezeli to mozliwe odwlecz zabieg ginekologiczny do tego czasu. Jezeli bierzesz areplex od pól roku to pewnie miałaś stent powlekany lub zawał podwsierdziowy,lecz..