Sterydy i alkohol

Atenolol a alkohol

.. ...CZESC. mam 17 lat bralem sterydy i mialem wyskokie cisnienie 170/120. poszedlem do szpitala dali mi lek ktory biore juz 2 tyg atenolol i cisnienie mi bardzo spadlo teraz mam 116/65. czasami jeszcze nizsze a czasem ciut wyzsze. Czy stanie sie cos jesli w ten weekend wypije sobie dwa piwa ?..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 32

.. ...zastrzyki byly jesli sterydowe to moze byc od nich to chyba od alkoholu, pozniej nawet po jednym piwie objawy wracały, psychiatra i psycholog powiedziały, że to od kokainy, która zdażyło mi się zazyc kilka razy, efekt odstawienny czy jakoś tak. nie mam juz takich silnych ataków, raczej..

Betaloc ZOK - czy ktoś z was to zażywa? - Str. 4

.. ...łaknienie, trochę jak po sterydach ( brałem kiedyś na astmę ). Jestem więc przykładem, że jednak niektórzy tyją po betalocu. Witam : ) co do alkoholu to indywidualna sprawa, ale jestem w 100% pewna że od Betalocu się tyje pomimo ścisłej diety nie zgubiłam nawet kilograma a wręcz..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 14

.. ...święty zażywałem kiedyś sterydy czy to może być przez to?Rzuciłem 2 lata temu fajki.Pomogło troche.Pomocy szukałem w alkoholu do tego stopnia że troche chyba przesadziłem,alkohol pomagał mi zapomnieć o tym i wydawało mi sie że jestem spokojniejszy i poprawia mi krążenie.Tylko że gdy na..

Uczucie pulsu na całym ciele?

.. ...odżywki, suplementy, sterydy - to już totalne debilstwo, narkotyków także nie zażywam a alkohol w umiarkowanych ilościach i tylko okazyjnie ), zrobiłem sobie prawie 2 miesięczną przerwę w treningach, ale dalej to odczuwam. Moje średnie ciśnienie krwi to130/70 - czasem wyższe czasem..

Czerwona twarz po alkoholu

.. ...adrenalinę dożylnie i sterydy : - ) wtedy koniec nastąpi. Pozdrawiam współplamistych : - p mam ten sam problem odkąd pamietam , czerwona twarz po spozyciu , jezeli jest chlodno i pije na podworku wtedy jest ok . , powodem tego jest wysokie cisnienie krwi , jedynym sposobem jaki do tej..

Dam Nobla jak ktoś mi pomoże !! - Str. 2

.. ...nigdy w życiu nie brałem sterydów, narkotykó, nie przesadzalem z alkoholem, jedyny problem jest taki ze pale papierosy, 2 paczki na 3 dni, jedyny mankament. Zuber dlaczego uważasz , ze ja udzielam szamańskich porad oraz ,które mogą szkodzić człowiekowi jak każdy wypowiadający się na..

Proszę o pomoc

.. ...umięśniony, nigdy nie brałem sterydów ani żadnych silnych leków , od dwóch lat nie palę i przez ten czas przybrałem na masie ok. 12kg , co do alkoholu piję raczej mało. Postanowiłem zrobić EKG oto wyniki: rytm zatokowy 75 ,niepełna blokada prawej odnogi pęczka HIsa, Szerokość zespołu QRS..

Co mi jest ?

.. ...umięśniony, nigdy nie brałem sterydów ani żadnych silnych leków , od dwóch lat nie palę i przez ten czas przybrałem na masie ok. 12kg , co do alkoholu piję raczej mało. Postanowiłem zrobić EKG oto wyniki: rytm zatokowy 75 ,niepełna blokada prawej odnogi pęczka HIsa, Szerokość zespołu QRS..