Stilnox

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 667

.. ...biorę od 2 dni na sen Stilnox ( mniej niż pół tabletki ), obudziłem się o 4 rano i miałem wysokie tętno, jak po szybkim marszu, oczywiście nie pierwszy raz tak miałem, wcześniej nim zacząłem terapię od razu wpadałem w panikę i chodziłem po mieszkaniu jak głupi. To przyduszenie w klatce z..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 680

.. ...sił i zacząłem brać Stilnox na sen bo miałem wrażenie że w depreche wpadam. Może poradź się rodzinnego w sprawie bezsenności albo terapeucie powiedz, nie chciałem brać leków ale nie było wyjścia. Biorę sobie 1/2 połowy tabletki i mi starcza taka minimalna dawka, robię tak ze wszystkimi..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 750

.. ...polekowego nazywa sie stilnox. pozdrowionka. Elo.Dzis ciężki dzień - skończył się wmiare dobrze,ale zażyłam dużo xanaxu 0,25 jak dla mnie - 2,5 tabletek.A miałam schodzic z leków...Nastawiam sie pozytywnie, czytam Potege,staram sie nie mysleć o lękach - to do jasnej cisnej dlaczego sie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 814

.. ...clonazepam 0.5mg 3x dziennie, Stilnox na sen. Ciagle nie widze zadnej poprawy. Stracilam sens zycia, ktore mi dalo w kosc ostatnie lata, moze to jest podlozem tego wszystkiego. Msle i mysle jak to zalatwic, jak z tym skonczyc. Pare razy zaczynalam rozne psychotropy, po ktorych zle sie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...kocu dali mi recepte na Stilnox i skierowanie do poradni psychiatrycznej. Nie skorzystalam z tego. Minelo pare lat. Zaczelam nowe studia, pojawily sie kredyty, długi, inne problemy... i powtorzyla sie sytuacja... Teraz siedze tu przed komputerem bojąc sie ze to bedą ostatnie słowa jakie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 262

.. ...internisty ) hydroksyzyne i stilnox ( na sen ) ale one chyba obniżają ciśnienie a ja mam zwykle bardzo niziutkie. Hydroksyzyny nie tolerowałam więc przepisała stilnox a ja...nie ruszyłam go ze strachu po przeczytaniu ulotki... Co do tej neurolog, to mam nadzieję, że to fachowiec, bo jak..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 967

.. ...wyszłam z tego teraz mam stilnox na spanie jem pół tabletki jestem na chodzie rano bez problemów nie jestem otumaniona ,biore je tylko w ostatecznosci ,a na poczatku brałam lorofen przez 2miesiące i nie byo zadnych ubocznych skutkow ,wykonczysz sie jak tak bedzie ,sama wiem jak trudno..

Lexapro - Str. 6

.. ...nazwie POLSEN ( ZOLPIDEM, STILNOX ) to, jak pamiętam, bo sam stosowałem, bardzo silny środek. mnie po STILNOX - ie urywał się film. W ulotce napisano, że można go stosować przez kilka dni, do 2 tygodni, a max. 4 tygodnie. Widzisz, te wszystki specyfiki uzależniają psychicznie i..

Nerwica lękowa - wasze porady

.. ...melisę.pod reką mam jeszcze stilnox na sen ale za duzo skutków ubocznych i wolę nie przespać pół nocy niz wziąć go.także boję się sama gdzieś wychodzić,mam lęk przed tym że coś mi się stanie,że karetka nie zdąży przyjechać... : - ( Dziś jechałam załatwić parę zaległych spraw,nie byłam..