Stłuczenie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1011

.. ...sie nie stało, tylko stłuczenie głowy i ani jednego siniaka. Teraz szyja boli i głowa, ale co najważniejsze, nie przejmuję się tym!!! Wgl zrobił mi się jakiś wrzód na wargach sromowych i ledwo chodzić umiem, ale żyję : ) Mama powiedziała mi ze ten wypadek to jak terapia wstrząsowa! A w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 228

.. ...trauma 2. Stwierdzili mi stłuczenie mostka. Tydzień leżałam w domu. 3. Po tym tyg miałam jechać na kontrolę busem. Jak wyszłam za drzwi w domu to mi się słabo zrobiło. Zaczęłam się trząść i było mi zimno. Babcia musiała mnie odprowadzić na przystanek. Jechała ze mną mama 4. Wróciłam do..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 18

.. ...migacze Sintrom każde stłuczenie powoduje wielkie siniaki, więc trzeba zawsze zwracać szczególną uwagę na możliwość urazów. Marzy mi się odstawienie Sintromu i Cordarone ale ponieważ migotania jeszcze występują żaden lekarz nie pozwoli na to. Zaczynam się także oswajać z myślą o kolejnej..

Ból, kłucie z lewej strony, jakby w płucach - Str. 2

.. ...nadwyrężenie mięśni czy stłuczenie Mnie od urodzenia męczą bóle w lewym płucu i jak pytałam lekarza to stwierdził że to normalne. Nie sądzę żeby to było związane ze stresem. Nie palę, staram się prowadzić zdrowy tryb życia, mieszkam na obrzeżu miasta, więc to nie przez spaliny. Ma ktoś..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1236

.. ...trauma 2. Stwierdzili mi stłuczenie mostka. Tydzień leżałam w domu. 3. Po tym tyg miałam jechać na kontrolę busem. Jak wyszłam za drzwi w domu to mi się słabo zrobiło. Zaczęłam się trząść i było mi zimno. Babcia musiała mnie odprowadzić na przystanek. Jechała ze mną mama 4. Wróciłam do..

Drętwienie i mrowienie opuszka kciuka

.. ...piatek doznalem mocnego stłuczenia okolic nadgarstka na izbie przyjęć lekarz ( ortopeda ) założył mi częściowy gips. na drugi dzien poczulem takie lekkie mrowienie w opuszku kciuka z kazdym dniem mrowienie a raczej juz dretwienie sie nasilalo ani na chwile nie ustepuje. W poniedzialek (..

Ropien czy czyrak? na biodrze

.. ...biodrze, myślałem ze to stłuczenie.Po 3dniach na biodrze wyskoczyli wielki czerwony bąbel - ropień, który uniemożliwiał mi chodzenie bo sprawiał wielki ból.Coraz bardziej zaczęło mnie bolec w lewej pachwinie i tez gardło. Wczoraj wyciąłem to paskudztwo u chirurga.Mam zapytanie czy taki..

Acenocumarol a Warfin przy sztucznej zastawce - Str. 2

.. ...powstawanie sińców przy stłuczeniu ). Mniej często występuje krew w moczu, czarne lub krwawe stolce, obfitsze lub przedłużające się krwawienia menstruacyjne lub inne krwawienia. Należy poinformować lekarza, jeśli u pacjenta wystąpi nietypowe krwawienie. Bardzo rzadko obserwowano takie..

Zastawka dwupłatkowa aorty i poszerzenie aorty wstepujacej

.. ...trzeba uważać na wszelkie stłuczenia i urazy aby nie doszło do krwotoku.Również dźwiganie na początku nie jest wskazane,gdyż mostek musi się dobrze zrosnąć.Ale ogólnie mówiąc nie taki diabeł straszny jak go malują i na pewno będzie dobrze. Pocieszająca informacja; ) najgorsze jest to że..

Kłucie z prawej strony klatki piersiowej

.. ...przypominające tak jakby ból stłuczenia do którego się dotkniesz. Pojawiał się sam i z różną częstotliwością..W nocy jeżeli przekręciłem się na lewy bok automatcznie się budziłem.Czasami dało się też odczuć pewien wysiłek przy oddychaniu. Często też się przeźiębiałem.Do tego dochodził..

Ból po wypadku

.. ...międzyżebrowych oraz stłuczenia żeber oraz mięśni brzucha, co w takich przypadkach jest normalne. Niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość. To że ból jest odczuwalny z opóźnieniem to również sprawa psychiki - moja pierwszy szok pourazowy, opadają emocje, obniża się poziom adrenaliny..