Stopień niepełnosprawności

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 12

.. ...otrzymują umiarkowany stopień upośledzenia u orzeczników niepełnosprawności a to gwarantuje pracę w warunkach zakładów pracy chronionej ,dofinansowania do turnusów rehabilitacyjnych i jeszcze kilka ciekawych rzeczy. Orzeka o niepełnosprawnosci oprócz ZUS ( sami uzdrowiciele ) MOPS. Mało..

Zespół Barlowa i niepełnosprawność stopnia lekkiego

.. ...tak mozna dostac lekki stopien niepelnosprawnosci ale to zalezy co masz napisane na karcie czyli czy masz z tego powodu zaburzenia rytmu serca jakie jest twoje samopoczucie i czy bierzesz leki na wyrownanie serducha. Bo podobno to nie wada jesli nie daje objawow ale u mnie niestety daje..

Stymulator serca - a świadczenia?

.. ...z świadczeń to lekki stopień niepełnosprawności który w niczym mi niepomaga.ale głowa do góry z tym można żyć całkiem normarlnie.ja robie wszystko * prawie wszystko * czesc mam 19 lat i od 3 misiecy mam stymulator. Rente socjalna mam od roku poniewaz choruje jeszcze na nadcisnienie i..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 35

.. ...męczę, mam umiarkowany stopien niepełnosprawności, ale żyję i pracuję. Za rok stuknie mi 30 - tka ( nie mogę się tego doczekać : - ) Przede mną, w bliżej nieokreślonej przyszłości, wymiana aorty ( jest mocno poszerzona, 5, 6 cm ), zastawki aortalnej i inne poprawki. Operacje serca..

Renty, zasiłki rehabilitacyjne, zasiłki chorobowe

.. ...inwalidzką, ( teraz stopień niepełnosprawności ), ale mimo że moja wada jest złożona i że mimo 3 operacji nie jestem całkiem zdrowa, dostałam ostatnie orzeczenie w MOPSie na kolejne 3 lata. Ale stopień mam już nie lekki, jak wcześniej, ale umiarkowany i pobieram 153 zł zasiłku..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 11

.. ...rencie ( mam znaczny stopien niepełnosprawności ) i pracuje ( jest to praca chroniona w domu przy komputerze ) przynajmniej mam jakies zajecie i nie myśle tyle o chorobie , czuje sie dowartosciowana i potrzebna od niedawna jestem męzatką, dzieci nie mamy wiec z czasem coś trzeba zrobić:..

Aparat do pomiaru INR - wasze opinie - Str. 2

.. ...orzeczony umiarkowany stopień niepełnosprawności. Od jakiegoś miesiaca jestem szczęśliwym posiadaczem Coaguchek XS. Na poczatku problemem dla mnie było umieszcenie poprawnie kropli krwi na pasku. Niestety potrafił wyskoczyć błąd i pasek do wyrzucenia ale w tym momencie powoli dochdzę do..

Aparat do pomiaru INR - wasze opinie - Str. 3

.. ...jak ma się orzeczony stopień niepełnosprawności. Ja mam Coaguchek firmy Roche. Ja póki co po pobieraniu krwi ( jak się ranka trochę zagoi, zwykle na drugi dzień ) smaruję Cepanem - maścią przeciw bliznom. W ten sposób nie porobią mi się zrosty. Ale prędzej czy później aparacik trzeba..

Praca w jakim zawodzie po wymianie zastawki aortalnej?

.. ...orzeczony umiarkowany stopień niepełnosprawności i pobieram zasiłek pielęgnacyjny ( 153 zł ). Wcześniej miałam tylko stopien lekki. Renta mi się nie należy, bo nie mam 4 lat pracy...Moge się ubiegać o rewnte socjalną, ale do tego trzeba miec opinie pracodawcy itp, a ja nie chę go mieszac..

Chore serce a stopien niepelnosprawnosci

.. ...miałam III.Mam też II stopień niepełnosprawności,ale na 3 lata.Niewiem co potem.Pozdrawiam! powiem że wrato sie starać ale jest cięzko bo w tm kraju każdego uzdrawiają mała rada - ubrać się skromnie, jak można to zataić wykształcenie i doświadczenie zawodowe, - czyli zaniżyć i tyle,..

Szkam porady kardiologa

.. ...na komisje by uzyskać stopień niepełnosprawności,( wcześniej miał już wydany o stopniu lekkim,ale stracił ważność )na komisji tylko weszliśmy lekarz zażądał opis usg,po czym stwierdził,że syn jest całkowicie zdrowy,porównując syna operacje z wyrostkiem robaczkowym i na moją prośbę,żeby..

Praca fizyczna po operacji zastawki

.. ...nepełnosprawności..Ty napewno tez tak dostaniesz. Znam osoby,kóre mają niezdolność już kilka lat i są na rencie.Wszystko zależy od Twojego zdrowia i od lekarzy..Renta i niepełnosprawność to są 2 różne sprawy. Pozdrawiam!..

Operacja wymiany zastawki mitralnej!!!

.. ...męczę. Mam umiarkowany stopień niepełnosprawności. Działam w Fundajci Serce Dziecka, kltóra skupia rodziny dzieci z wadami serca oraz dorosłych z takimi wadami. Zapraszam na nasze forum: www.forum.sercedziecka.org.pl : - ) Hej, Karolciu! Operację miałem w Uniwersyteckim Szpitalu..