Stres w 15 tygodniu ciąży

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 30

.. ...organizmie. A może znów jakiś stres. Poczekam jeszcze, bo tak szczerze mówiąc nie czuję się * ciążowo * . Moja koleżanka, która od paru tygodni jest w ciąży miała wręcz książkowe objawy, ja nie mam żadnych, nawet mnie piersi nie bolą, a to przecież podstawa. A wy, drogie mamy, jakie..

Zespół Barlowa i poród naturalny czy cesarka? - Str. 3

.. ...juz noc nieprzespana, stres i ciagle zamartwianie czy to aby normalne. Ja jestem w 16 tygodniu ciąży i wykryto u mnie zespół Barlowa. Moja kardiolog bardzo dobry lekarz z ogromnym doświadczeniem ) powiedziała, że te wada nie ma wpływu na ciążę, ale poród będzie cesarką. Osób nawet z tak..

Dodatkowe skurcze - Str. 229

.. ...to u mnie zależy od stresu dzis się zdenerwuję a jutro odczuję. Czesc wam,jestem tu nowa i mam nadzieje ze mi pomożecie.mam 23 lata i jestem obecnie w 38 tygodniu ciąży. Wszystko było by fajnie gdyby nie strach przed skurczami,nie mam ich dużo ale swiadomosc ze za 3 tygodnie mam rodzic i..

Nerwica w ciąży - Str. 70

.. ...wynikiem nerwów ( od stresu od razu skacze ). dziewczyny drzy wam czasem powieka? Ja mam tak od tygodnia, lewa powieka drzy mi kilka razy dziennie. Czytalam ze to moze byc niedobor magnezu i nadwyrezony uklad nerwowy. Magnez lykam codziennie....wiecie cos o tym? Aia tak to prawda mi tez..

Nerwica w ciąży - Str. 133

.. ...zbierałam, ale byłam ciagle w stresie, teraz jest fajniej bo wyje żdża na 3 - 4 tygodnie i jest jednak lepiej, a do tego tu w polsce praca jest ciężka i mało płatna, a tam jest ciężka ale nie aż tak i w ludzkich warunkach i jakoś dzięki temu zyjemy, staram cieszyć się dobrymi chwilami,..