Struna rzekoma w lewej komorze serca

Echo serca - Str. 18

.. ...lewej komory w normie, struna rzekoma w jamie lewej komory, pień płuca szer.10,3 mm z przepływem 1,06m/sek., Ubytek przegrody miedzyprzedsionkowej o średnicy 2mm typu PFO/ASDII z przepływem L - P. Zastawka trójdzielna z fala zwrotna ( + ), prawidłowe ciśnienie w prawej komorze. Przepływ..

Echo serca - Str. 23

.. ...mogłaby Pani napisać coś o strunie rzekomej w jamie lewej komory. Poza tym mam śladową falę zwrotną przez zastawkę trójdzielną z max. RVSP ok.28mm Hg. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź. Pani Izabello!! Ale proszę powiedzieć szczerze czy spotkała się Pani z taki pauzami..

Echo serca - Str. 35

.. ...powiedział ze mam wypadanie ) struna rzekoma w swietle lewej komory mitralna Vmax - 1,2m/s f zwrotna ślad * fizjologiczna * aortalna Vmax - 1,5m/s fala zwrotna brak trójdzielna Vmax - 0,7m/s Ist. Vmax 2,0m/s * fizjologiczna * tętnicy płucnej Vmax 0,8m/s - f zwrotna Ist * fizjologiczna *..

Wada serca - wypadanie płatka

.. ...inną była to rzekoma struna w lewej komorze srca, która rzekomo nie miała wpływu na moje zdrowie. Od kilku miesięcy miałam bardzo wysokie tentno( nie zależnie od pory dnia ani od tego co robiłam nawet w nocy potrafiłam się budzić z potwornym bólem w klatce i kołataniem serca, siedząc..

Dr Rath Medycyna Komórkowa a choroby układu krążenia - Str. 2

.. ...prawym przedsionku. Struna rzekoma w jamie lewej komory serca. To wynik z echa serca mojej 5 letniej córki. Mam prośbę, chciała bym wiedzieć coś więcej na temat tego wyniku, bo w internecie znajduje tylko jakieś skrawki. Co wiąże się z takim wynikiem, jak się to leczy, na co zwracać..

Wada serca u dziecka 5 miesięcy

.. ...przyspieszonym 1,3m/s.Struna rzekoma w jamie lewej komory.SF49%,EF82%.Zastawka aorty 3 - platkowa z przeplywem 1m/s.Luk aorty lewostronny szer.12,6mmz przeplywem w aorcie zst. 1,8m/s.Separacja osierdzia w normie. Serdecznie zapraszam na nasza strone www.sercedziecka.org.pl i nasze forum...

INterpretacja wyników

.. ...świetrle lewej komory struna rzekoma. Prawidłowa fukcja rozkurczowa lewej komory. Skrzeplin w jamach serca nieuwidoczniono. worek osierdzowy bez wolnego płynu. EF ok 78% * Stwierdziłem że się odwołam na wojewódzka komisję lekarską, i zrobiłem sobie drugie echo serca w innej klinice aby..