Struny głosowe

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 954

.. ...oki fakt przemęczone struny głosowe ale to ze względu na zawód. Witam! Bardzo się ciesze że znalazłam to forum. Od jakiegoś roku cierpię na nerwicę, przynajmniej tak mi się wydaje. Obecnie jestem na studiach i myślę że to one w dużym stopniu przyczyniły się do mojej choroby. Na początku..

Ucisk, gula w gardle - Str. 14

.. ...jest jakby w okolicach strun głosowych. Nie paliłam nigdy, rzadko piję, mam wakacje więc nie mam teraz stresu. Czytałam o globus histericus, wszystko jakby się zgadzało... W tym roku miałam trochę nerwów związanych z maturą i rekrutacją na studia, czy to może mieć wpływ? A może to coś z..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 11

.. ...ciekawie te porażenie struny głosowej jest z nadciśninia płucnego? jestes juz na rencie czy pracujesz? Clexane jest przeciw zakrzepowe ponieważ krew płynie wolniej i moga się tworzyć zakrzepy biorę przez 7 lat. Z tego co wiem to w instytucie kazdy chory bierze leki przeciw zakrzepowe...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 929

.. ...!!że tak powiem - - - Struny głosowe mi wysiadły .Nie me normalnie mówić a jeszcze rano było wszystko ok tylko lekką chrypkę miałam.Położyłam się na poobiednią drzemkę a jak wstałam poszłam do synów zapytać jak im w szkole dzisiaj poszło i nie mogłam głosu z siebie wydobyć - - koszmar..

Nerwica? potworny szum w głowie

.. ...jednak nie mogłem zmusić strun głosowych do wydania dźwięku. To był pierwszy raz. Trwało to może kilkadziesiąt sekund, może kilka minut. Od tamtego czasu zdarzyło mi się to jeszcze kilkakrotnie, z czego ostanie trzy razy miały miejsce wczoraj około 6 rano raz, dziś o trzeciej nad ranem..

Długo utrzymujący się ból gardła i chrypa

.. ...się,że mam guzki na strunach głosowych( brodawczaki ) i trzeba było je usunąć w szpitalu w znieczuleniu ogólnym. Ale jak pisałam, nie miałam bólu gardła. nie mniej jednak lepiej to sprawdz. Witaj. Wizyta u laryngologa jest w twoim przypadku niezbędna. Ja miałam ból gardła i chrypkę przez..

Guzki w krtani

.. ...leczy je foniatra. ee, b co ma foniatra do guzków.Wprowadzasz ludzi w błąd.Poczytaj czym zajmuje się foniatra. moja kol. leczy się u fonietry,ma guzki na strunach głosowych,a głosem foniatra się zajmuje..