Strzelanie w uszach

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1059

.. ...podczas przełykania, strzelanie w uszach!!!i znowu strach!!!nie mam pojęcia dlaczego!!!!Cały czas wraca do mnie myśl, że mam tętniaka w glowie!!!! Pozdrawiam Was gorąco: - ) moze naprawde jestem uposledzony czuje sie wiecznie zmeczony i jakby moj mozg nie funkcjonowal jak powinien, nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 56

.. ...powietrza to słysze jakieś strzelanie za uszami tak samo jest jak ruszam głową na boki. Co do uprawiania sportu to czasami jest lepiej czasami gorzej. Bywało tak że jak grałem w ping - ponga to mi się pogarszało większy ścisk ból ale były dni że zapominałem i nic nie czułem przez długi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 75

.. ...głowy mineły, ale te strzelanie za uszami pozostało i chyba tylko mogę czekać z nadzieją aż samo przejdzie. Teraz siedze i myśle czym znowu mnie to zaskoczy i kiedy??? Hejka!a ja mam do Was pytanko czy nawet jak nie macie zadnych bólów w klatce piersiowej to siedzicie sobie i myslicie o..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...oczywiście kołatania, strzelanie w uszach, itd. ). Niestety moją zmorą są nocne * palpitacje * jak je nazywam. Bywają lub nie. Budzę się z kołataniem, lub obudzę się i dopiero wtedy się zaczyna. Zwykle puls jest, ok. 90 - 100, towarzyszy temu też, ściśnięty żołądek, kłucie z lewej..