Stwardnienie rozsiane objawy

Borelioza

Borelioza

.. ...choroby często przypomina stwardnienie rozsiane. Możliwe jest również wystąpienie zaburzeń pamięci i zachowania ( objawy jak w zespołach otępiennych ). Zajęcie przez chorobę serca manifestuje się zwykle w postaci zaburzeń przewodzenia ( bloki przewodzenia ), możliwe jest także zapalenie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 145

.. ...najgorszego ze to moze byc stwardnienie rozsiane czy wiecie cos o tym Witaj,Gosiu,czy byłaś diagnozowana pod kątem innych chorób.Jeśli nie,trzeba to najpierw zrobić.Nie myśl o stwardnieniu rozsianym.Drętwienia to też oznaka chorego kręgosłupa.Staraj się myśleć pozytywnie.Pozdrawiam...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 152

.. ...co sobie ubzdurałam z stwardnieniem rozsianym ale tak strasznie boję się tej choroby że nie moge normalnie żyć tylko jak mnie coś piknie to już mi się wydaje że jestem chora Nie tylko tobie, ja mam na innym tle też, i pewnie czytałaś dużo na ten temat i masz wszystkie objawy, zgadza się?..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 634

.. ...charakterystyczne dla stwardnienia rozsianego ( Sclerosis Multiplex ). Może być jednym z objawów hipokalcemii. Parestezje wokół miejsca wtargnięcia drobnoustrojów chorobotwórczych mogą występować w chorobach zakaźnych: tężcu i wściekliźnie. Innymi częstymi przyczynami występowania p. są..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 736

.. ...jakaś groźna choroba( stwardnienie rozsiane ma podobne objawy też ciężko zdiagnozować ) mam dwie lekarki w domu więc jak się tak nasłucham to powątpiewam w nerwice .miałam ciężkie życie i dużo przeszlam cały czas w stresie mam napady płaczu wogóle często placzę i szybko się denerwuję..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...Ostatnio czytałam o stwardnieniu rozsianym i objawy są bardzo podobne. Zaczynam się na poważnie bać... Może ktoś z was może mi pomóc - chociaż dobrym słowem :( a może macie to samo??? Pozdrawiam Witam chcialam się was poradzić bo niepokoje sie co mi jest. Od jakiegos czasu miewam takie..

Marznący palec i inne dziwne objawy

.. ...i... skupilem sie na stwardnieniu rozsianym. Wiem, ze to glupie, ale uspokoilbym sie jakby mi ktos powiedzial, ze ta chorobe mozna wykluczyc... I czy jest taka opcja, zebym tak reagowal na brak kawy w organizmie, bo od ok. 1,5 tygodnia przestalem pic kawe? Czy to moze byc nastepstwem? Bo..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...sobie ze to na pewno SM( stwardnienie rozsiane ) albo toczeń bo mam od dwoch lat niskie cisnienie i momentami bardzo bola mnie stawy. Obecnie jestem na Fluanxolu i jakos daje radę,( wiekszosc tych okropnych objawów mineła ) czasmi tylko mnie dopadna bardzo silne zawroty głowy, musze..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...wiem borelka imituje stwardnienie zanikowe boczne czy rozsiane. Mogą przy niej występować ( z tego co pamiętam ) takie objawy: - zmęczenie + - złe napięcie mięśniowe kończyn + - zniesienie odruchu brzusznego + - odruch babińskiego - wygórowane odruchy ścięgniste + - FASCYKULACJE !!!! -..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 24

.. ...neurologii z podejrzeniem stwardnienie rozsianego, ale zrobiłam rezonans, tomograf i naszczęście nic nie wyszło,byłam też u neurologa dał mi coś napoprawienie krążenia mózgowego b mi palce sinieją, mam tez ciągłe wzdęcia i problem z odbijaniem się.Czuję się okropnie juz sama nie wiem co..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 3

.. ...pierwsza myśl rak mózgu, stwardnienie rozsiane.. każdy objaw wyczytany w internecie przypisuje sobie i jest jeszcze gorzej. Jak mam atak lęku, zaczynam się jeszcze bardziej martwić i tak w kółko. Naszczęście po przeczytaniu wszystkich wypwiedzi wiem ze nie jestem sama i chyba musze się..

Słabe ręce, szczególnie po rannym wstaniu

.. ...krewnego chorego na stwardnienie rozsiane ( chociaż podobno choroba nie jest dziedziczna ) Może to tylko sobie wyobrażam . Czy mam sie tym niepokoić? Pójde do lekarza , ale dopiero za 2 tygodnie, jak skończę sesje :( Może ktoś z Państwa ma podobne objawy. ja rowniez to mam, jutro ide do..

Kłopoty z dłońmi (słabość po rannym wstaniu)

.. ...stwardnienie rozsiane ( chociaż podobno choroba nie jest dziedziczna ) Może to tylko sobie wyobrażam . Czy mam sie tym niepokoić? :( Może ktoś z Państwa ma podobne objawy. A może raczej z niedoboru potasu???..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica - Str. 2

.. ...podejrzewane przez laryngologa stwardnienie rozsiane. ale wasze wpisy bardzo podniosły mnie na duchu, bo dużo bardziej wolałabym mieć nerwicę, czy nawet depresję... a nie wszystkie objawy stwardnienia występują u mnie... np. nie mam niedowładów rąk i nóg, chodzę prosto, mam tylko ciągłe..

Natrętne myśli

.. ...uslyszalam diagnoze stwardnienie rozsiane! to juz byl horror, mysle o nie ja 25 lat i chora na SM jak? dlaczego? nikt w rodzinie od pokolen nigdy na to nie chorował! zrezygnowalam z tych lrekarzy pojechalam do warszawy, tam jeden a konkretny profesor powiedzial ze to taka nerwica tak sie..

Różne przewlekłe dolegliwości

.. ...boreliozą, guzem mózgu i stwardnieniem rozsianym włącznie... aha nie wspomniałem jeszcze, że budzę się zmęczony po 8 godzinach snu, mam 26 lat a czuję się gorzej niż mój 80 letni dziadek ( brak energii ). Rodzina ma mnie już dość gdy wspominam o jakiejś nowej dolegliwości i chorobach..

Słabnięcie rąk, problemy z czuciem, senność, lęk, duszność

.. ...chodzą mi choroby typu stwardnienie rozsiane itd. Może ktoś miał podobne objawy i potrafi pomóc ??? Z góry dziękuję Polecam wizytę u dobrego neurologa, badanie na boreliozę, rezonans głowy ( robię prywatnie w przyszłym tygodniu ), to wiele wyjaśni, mam podobne objawy, u mnie się zaczęło..

Nerwica, jak sobie z nią poradzić?

.. ...przed śmiercią, chorobą, stwardnieniem rozsianym rakiem.. Najgorzej jest kiedy zasypiam, wtedy zaczynam myśleć co się ze mną dzieje i nie ma mowy o śnie. Biorę pramolan 1 - 2 tabletki na dobę, czasem jest dużo lepiej, ale nagle cała ta poprawa mija i znów zaczyna się od nowa. Czy ktoś ma..

Nerwica, ból mięśni, drżenia

.. ...słyszałam i czytałam stwardnienie rozsiane może być rozpoznane również w młodym wieku, ale nie trzeba sobie tak od razu tej choroby przypisywać. Twoje objawy mogą * pasować * do całej góry rozmaitych chorób z nerwicą włącznie. Za mało piszesz o tym, co Ci dolega i czy byłeś u jakiegoś..