Stwardnienie zanikowe boczne

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 5

.. ...zajmuje się sm parkinson i stwardnienie zanikowe boczne ja się boję tego ostatniego i proszę cię wogóle o tym nie czytaj ja już czytałam o tym i właściwie to tej choroby się boję tak jak ty sm lekarz ten powiedział że nie sądzi żeby to było coś poważnego i że u ludzi występują takie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 6

.. ...masz przestudiowane stwardnienie zanikowe boczne okropne znów biorę magnez z potasem trochę pomaga mi najbardziej to dokucza jak jestem w bezruchu wczoraj miałam napięte mięśnie a wiesz że takie objawy mogą dawać nicienie cholera czego to ja już nie studiowałam o naszych dolegliwościach..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...wiem borelka imituje stwardnienie zanikowe boczne czy rozsiane. Mogą przy niej występować ( z tego co pamiętam ) takie objawy: - zmęczenie + - złe napięcie mięśniowe kończyn + - zniesienie odruchu brzusznego + - odruch babińskiego - wygórowane odruchy ścięgniste + - FASCYKULACJE !!!! -..

Stwardnienie boczne zanikowe

.. ...czytal o tej chorobie stwardnienie boczne zanikowe. nie czytalam i nie zamierzam bo sie wkrece; ) witam nie nie czytalam ale chetnie przeczytam mam 19lat i mam podejrzenie rozsiane od 4lat A czy ktoś * ma * SM i z tego powodu trzęsą mu się ręce? Zażywam na to Mizodin, ale działa tylko..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 15

.. ...nie widzi u mnie cech stwardnienia zanikowego bocznego tego, czego się najbardziej bałam. Rok temu pracowałam jako rehabilitantka i zdążyłam się napatrzeć i bałam się tego strasznie. Myślę, że pani doktor wie co mówi . A w prześwietleniu szyjnego wyszło, że mam zwężenia międzykręgowe C5..