Suchość skóry

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 6

.. ...Z tym związana jest suchość skóry i wypadanie włosów. Ale u mnie to sie nasiliło po operacji zastawki i lekach na krzepliwość. Nie wiem, czy słusznie uważam. Witam U mnie wystarczy brać 3mg Warfinu aby utrzymać wskaźnik na poziomie 3 INR. Wcześniej musiałem brać 2 mg acenokumarolu. Czy..

Niedoczynność tarczycy - Str. 4

.. ...cerę trądzik, a także o suchość skóry - mimo używania najlepszych balsamów i łykania setek tabletek z witaminami. Także jeżeli chodzi o wyniki krwi, czy też o uczucie ciągłego zimna, zmęczenia, otępienia. Dziś Pani podczas badania USG zasugerowała Morbus Hashimoto [tj. przewlekłe..

Niedoczynność tarczycy - Str. 5

.. ...kosmetyczka stwierdzając dużą suchość skóry na łokciach i kolanach. Niestety znalazło to potwierdzenie w wynikach.. Pojawił mi się teraz problem - początkowo zaczęłam brać Euthyrox 50, a pod koniec ubiegłego roku lekarz zalecił ten sam lek w dawce 75 obiecując jednak - w oparciu o..

Nerwica, chroniczny strach czy choroba serca?

.. ...łaknieniem. Często dokucza mi suchośc w gardle, notoryczne swędzenie skóry lub przypadkowa opryszczka ( pojawia się i znika ). Podczas silniejszych * ataków * , głównie serca, przychodzi chyba typowy ( do tego się nie da przyzwyczaić ) lęk, panika, zamroczenie ( nie zemdlałem, ale zawsze..

Nadczynność tarczycy,kiedy należy skontaktować się z lekarzem???

.. ...dochodzą objawy takie jak suchość skóry włosów, zmęczenie, ogólne rozbicie powinno być rozpoczęte leczenie Levothyroxinum od 50 - 75 mikrogram codziennie rano naczczo. Ważne jest uzupełnianie niedoboru jodu i selenu. Polemizuje się również nad zmianą limitów tsh z 0,3 - 5 na 0,3 - 3...

Lokren i gorsze samopoczucie, uczucie mrowienia skóry głowy

.. ...do tego bardzo duża suchość w ustach, oraz uczucie lekkiego * trzęsienia * w ciele, no i bóle w klatce piersiowej które raz się pojawiają raz znikają. Co dziwne, kiedy wykonuje wysiłek fizyczny, objawy w większości znikają. Dopiero kiedy siedzę, lub leże bardzo się nasilają...czy moze to..

Uciążliwy dyskomfort w okolicy klatki piersiowej i serca

.. ...o różnym natężeniu, suchość oczu, zamazane widzenie, skrócenie oddechu, uszkodzenia skóry. Sarkoidoza występuje najczęściej u ludzi młodych Zadnych objaw u mnie nie widze wyzej wymienionych , Skad twoja opinia ??? Pozdrawiam, Nikodem soso jak zwykle jaja sobie robi, dobrze ze nie napisal..

Ciągłe zmęczenie. Dlaczego?

.. ...łamliwość paznokci i włosów, suchość skóry oraz ust, częste bóle głowy ( czasami nawet zawroty ), 0 koncentracji i związane z tym problemy z nauką/zapamiętywaniem, wstawanie z łóżka to była katorga, do tego częsta senność w ciągu dnia, zmienne nastroje, a zimne stopy i dłonie to w sumie..