Swędzenie ciała

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 310

.. ...kłucia w piersiach, swędzenie ciała i inne historie, kto wie, czy za miesiąc nie będę miała wysypki albo innego trądziku? najważniejsze, to dać sobie trochę luzu - spróbuj sobie uświadomić, że od tego się nie umiera a jeden czy dwa pryszcze na twarzy nie są aż taką tragedią i w końcu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 656

.. ...jak Ty, bóle pleców i swędzenie całego ciała. Okazało się że to jakaś choroba węzłów chłonnych, na szczęście została wcześnie wykryta i całkowicie wyleczona. Nie wiem dokładnie jakie badania trzeba zrobić, chyba biopsję węzłów chłonnych, poza tym są jeszcze badania PET. To tylko rada,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 44

.. ...mała.Pytasz o uczucie swędzenia ciała?Wiem coś o tym,nieraz potrafię się drapać po ciele a wszczególności ręce a nogi to już koszmar.Na dodatek co jakiś czas mam tak nie samowite swędzenie nóg,kilkakrotnie miałam już takie bąble jakby ktoś mnie uderzał pokrzywą.Po jakimś czasie to..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 32

.. ...przyspieszone bicie serca, * swędzenie * skóry i ogólny niepokój, zanim zaczniecie brać leki, trzeba powolutku odstawić całą kofeinę, kawę, herbatę, a potem odczekać ze dwa tygodnie, aż miną możliwe objawy odstawienia ( przygnębienie, uczucie rozbicia ). Bo jest szansa, że zapadliście na..

Nerwica serca, czy też może przerost?! - Str. 2

.. ...odczuwać takie jak by swędzenie podskórne w różnych częściach ciała tak jak by prąd elektryczny coś takiego od dołu do góry ( od stóp do głowy ), ciężko mi to dokładniej opisać. Uderzenia gorąca na zmianę z normalnym stanem temperatury i do tego doszedł na koniec zawrót głowy i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 387

.. ...nosa...Jeśli chodzi o te swędzenia dłoni to myśle że masz to na tle nerwowym bo mnie czasem tak się dzieję z różnym częściami ciała i to drżenie w najgorszych momentach też mnie dopada raz tak wystraszyłam męża że ponad godzinę siedział ze mną w łazience i co chwila dolewał gorącej wody..

Mrowienia i drętwienie kończyn

.. ...dochodzi ból łydek i swędzenie całego ciała. Podczas wysiłku fizycznego często miewam bóle lewej ręki nie mogę ruszać ramieniem ból jest promieniujący i długotrwały. Miałem kilkakrotnie robione badania USG i EKG 2 lata temu i wcześniej i Pani doktór nic nie mówiła by coś się działo (..