Swędzenie nóg

Nerwica - czy na pewno? - Str. 44

.. ...mam tak nie samowite swędzenie nóg,kilkakrotnie miałam już takie bąble jakby ktoś mnie uderzał pokrzywą.Po jakimś czasie to przechodzi ale swędzenie jest nie do zniesienia,powiedziałabym aż do bólu.Ja też chodzę jak pijana i właśnie dopadło mnie jakieś niesamowite..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1265

.. ...kolana się paliły - swędzenie rąk, nóg i ostatnio nawet głowy - ból w stawach pachwinach pachach ;/ - bóle i tiki mięśni od łydek do oczu - środkowe palce u nóg czasami same się ruszają :| - kołatania serca Bóle przeważają po stronie lewej Oczywiście to symptomy wyszczególnione, wiadomo..

Nieznośne swędzenie nóg i rąk

.. ...:( do tego dochodzi swędzenie na kręgałku :( ale się męczę wczoraj już mnie nie swędziało a dziś spowrotem :( albo mam uczulenie na winogrono i rodzynki albo nie wiem, jutro ide do ogólnego bo trwa juz to ponad tydzień. Byłam u lekarza rodznnego i poprosiłam o skietowanie do alergologa..

Nerwica hipochondrialna...

.. ...dziwne objawy,m.in. swędzenie skóry ( stopy,łydki,dłonie ),uczucie osłabienia rąk i nóg,czasami bolą mnie dłonie i nogi - głównie palce,czasem bolą mnie też łydki.Ręce mam cały czas zimne i w ogóle często jest mi zimno,jak inni chodza w t - shirtach ja mam na sobie bluzę czy sweter...