Swędzenie nogi

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 105

.. ...to taki inny rodzaj swędzenia,nie tak jakbyś się np. podrapał i przechodzi.Nogi słabe a zarazem nie wiadomo co z nimi zrobić.Trudno mi to opisać może ktoś też tak ma.I na dodatek to coś w gardle,ta kluska,czuje momentami jakbym miała gardło zaklejone i nic przełknąć.Najgorsze jest..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 650

.. ...dnia mam * napady * swędzenia ( dosłownie wszystko mnie swędzie głowa, plecy, ręce, nogi... ) Boję się, że z tymi plecami to rak płuc ( oby nie ;( ) czy to tylko nerwica czy mam powody do większego niepokoju? dodam, że plecy bolą mnie głownie w górnej części, a od paru dni tylko w jednym..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 44

.. ...mała.Pytasz o uczucie swędzenia ciała?Wiem coś o tym,nieraz potrafię się drapać po ciele a wszczególności ręce a nogi to już koszmar.Na dodatek co jakiś czas mam tak nie samowite swędzenie nóg,kilkakrotnie miałam już takie bąble jakby ktoś mnie uderzał pokrzywą.Po jakimś czasie to..

Nerwica hipochondrialna...

.. ...dziwne objawy,m.in. swędzenie skóry ( stopy,łydki,dłonie ),uczucie osłabienia rąk i nóg,czasami bolą mnie dłonie i nogi - głównie palce,czasem bolą mnie też łydki.Ręce mam cały czas zimne i w ogóle często jest mi zimno,jak inni chodza w t - shirtach ja mam na sobie bluzę czy sweter...