światłowstręt

Choroba Kawasaki

.. ...spojówek ( często z światłowstrętem ), zaczerwienienie warg, wysypka o nieokreślonym kształcie. Mogą także wystąpić zmiany skórne na rękach i nogach w postaci łuszczenia się skóry, obrzęku i zaczerwienienia. Objawom zajęcia układu sercowo - naczyniowego mogą towarzyszyć dolegliwości z..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 156

.. ...niepokój. Później następuje światłowstręt i wodowstręt , agresja ,ślinotok i paraliż. Wirus wścieklizny atakuje mózg. To tyle z tych wstrętnych rzeczy. Te dobre to te ,że wbrew pozorom wścieklizna ludzka dotyczy bardziej krajów nieucywilizowanych, i zarażenie sie nią nie jest takie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 769

.. ...dusi za to mam jakby światłowstręt i muszę ściemniać monitor i nie mogę słuchać muzyki za głośno bo mnie to normalnie drażni... też najchętniej bym leżała a tu trzeba szukać pracy i to mnie martwi :( ( Widzisz Kitty mamy tyle samo lat : ) tyle samo mierzymy : ) i mamy podobne..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm - Str. 2

.. ...- dostaje czasowego światłowstrętu z potężnym bólem głowy9lekarze wiążą to też z moją wadą ),co parę lat mam kłopoty z końcowym odcinkiem jelita,które staje sie nadmiernie ukrwione( przerost naczyń ) - to też jest wiązane z wadą.oprócz tego wszystko w normie: )wcale sie nie dziwie,że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 235

.. ...Dławienie w gardle Czasem światłowstrent jak przy migrenie Agresywność Nerwowość Podejrzewałem już wiele chorób od choroby wieńcowej po tętniaki oraz guzy bo na hipochondrię też chyba cierpię. Lekarz rodzinny oznajmił mi że to nerwica lękowa Ciśnienie podwyszszone mam tylko troszkę ale..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami

.. ...mam mdłości, wymioty i światłowstręt. Gdy przyjdzie prowadzić mi auto w takiej sytuacji, to czasami sma nie wiem, jak dojeżdżam do celu. Jedyne czego pragnę przy tych bólach to połozyć si ę w zaiemnionym pokoju i spać. Jeszcze nie mam dzieci, mój mąż to toleruje, gdyż martwi się o mnie...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 128

.. ...czasami pojawia sie światłowstręt ) Bywa też tak ,że ataki zaczynają występować częściej. Taki lek należy natychmiast odstawić ! Koniecznie trzeba sie tez dowiedzieć w jakie interakcje z innymi lekami wchodzi lek , który bierzesz. Dużo leków przeciwlękowych i przeciwdepresyjnych reaguje..

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...dni...nie mam jakiegoś światłowstrętu czy czegoś podobnego, ale taki ból głowy, który wręcz rozsadza mi czaszkę jest czasami nie do zniesienia. Wczoraj odwazyłam się wziąć ketonal, ale nie pomógł...Sądziłam, że to od ciśnienia ale mało prawdopodobne gdyż ciśnienie z reguły mam dobre,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 975

.. ...dochodzą nudności, wymioty, światłowstręt itd. Ale już nie zanudzam, muszę z tym żyć i już. Beata witaj, to, jakie masz objawy może świadczyć o nerwicy ale nie musi. Moja znajoma miała zawroty głowy, później doszedł lęk przed jazdą samochodem ( wtedy miała najczęściej zawroty ) i..

Ból i sztywność szyi

.. ...Cię odpowiednio pokieruje.Wirtualne leczenie nie ma sensu. Pozdrawiam. Jeżeli do tego dojdzie światłowstręt radzę udać się do szpitala na badania to morz być zapalenie opon mózgowych groźne dla życia...

Ból głowy i wysypka na całym ciele

.. ...choroba charakteryzuje się lekkim bólem głowy, wysypka na całym ciele ( czerwone wypieki ) i bólem migdałów? Czy masz światłowstręt?Czy wysypka jest na całym ciele?Są drgawki? moje GG 8146955 napisz do mnie...

Cartopril i nudności

.. ...nudności, wymioty i światłowstręt. Kardiolodzy dziwili się, że wszystkie objawy niepożądane naraz i mówili,że to wręcz niemożliwe. Ja jednak upierałm się, że to po tym leku, literatura opisuje przypadki takich pacjentów. Po odstawieniu Captoprilu wszystko minęło . mi po tym leku zrobiło..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 35

.. ...wylazła Jaszczurka miała światłowstręt A ze słońca nie zlazła Ptaszek miał lęk wysokości Lecz na ziemię nie zleciał Lew dostał agorafobii A do dżungli nie wleciał I Wy też fobie jakieś macie Ale je dobrze ukrywacie . Sorki za tekst, ale to tak na rozluźnienie. Buźka pa hahahahaa wierszyk..

Trzęsą mi się ręce, światłowstręt i szybkie bicie serca

.. ...się ręce - odczuwam światłowstręt, pieką mnie oczy w domu, a szczególnie na śłońcu - odczuwam w/w problem z drętwiejącym językiem i uczuciem gładkości - szybko bije mi serce( od długiego czasu ok. 120 uderzeń na minutę ) - warto wspomnieć, że od jakiegoś czasu odczuwam kłucie w klatce..

Czy znajdę pomoc w IPIN na ul. Sobieskiego?

.. ...zawroty głowy, bóle głowy, światłowstręt, totalna frustracja i zazdrość na myśl o tym że moi rówieśni żyją sobie normalnie, łatwo irytuję się kiedy rodzice są w pobliżu, bo sytuacja z domu się nie zmienia, czasami wychodzę po wino i kiedy wracam na widok naszego bloku robi mi się słabo i..

Błagam o pomoc..

.. ...objaw jaki doszedł to światłowstręt i zwiększony ucisk w głowie zwłaszcza przy pochylaniu ( np podczas zawiązywania butów ). Następnie doszła bardzo duża potliwość. Mój dzień wyglądał następująco: - wstawałem rano i musiałem otworzyć okno bo było mi od razu za gorąco ( beż względu na..

Otępienie, odrealnienie i inne - bardzo proszę o opinie

.. ...ziewanie ) - piekące oczy i światłowstręt - wrażenie zapchanego nosa - spływanie cuchnącej wydzieliny jakby z nosa ( zatok ) do gardła - pulsowanie w żołądku - duszenie w okolicach gardła i klatki piersiowej - walące serce Nie przesadzę jeśli powiem że te objawy całkowicie rujnują mi..