Sylwetka serca RTG

RTG klatki piersiowej

RTG klatki piersiowej

.. ...sercowo - naczyniowego. Sylwetka serca, jego rozmiar, położenie oraz rysunek naczyniowy płuc pozwalają nam wyciągnąć wnioski na temat wydolności mięśnia sercowego. Kształt, długość i wysycenie aorty na zdjęcie rentgenowskim pozwala w sposób pośredni wnioskować na temat nasilenie zmian..

Echo serca - Str. 25

.. ...zdjęciu RTG widoczna jest sylwetka serca. Tak jest widoczne ale lekarz napisal ze mam powiekszona lewa komore serca,.czy jest to mozliwe aby odczytac ze zdjecia pluc. Tak, jest to mozliwe, u mnie tez na podstawie RTG płuc stwierdzili że mam powiększoną sylwetke serca. Pani Izabelo jakis..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 75

.. ...i skurcze dodatkowe. Sylwetka serca na RTG znacznie się zmniejszyła. Serce odpoczęło ? No ale jestem w wieku emerytalnym i już się nie odmłodzę . Pozdrawiam serdecznie. Witam Wszystkich moze ktos mi napisze co to u mnie sie narobilo,wczesniej na Ekg mialam caly czas opisywany niepelny..

Wyniki RTG - sylwetka serca skręcona projekcyjnie

.. ...Witam! mam pytanie odnośnie opisu zdjęcia rtg klatki. Co znaczy: * sylwetka serca skręcona projekcyjnie * ?? Domyślam się że to jakieś * anormalne * ustawienie, ale czy to ma jakies konsekwencje poważne?..

RTG klatki piersiowej PA

.. ...zagęszczeń ogniskowych Sylwetka serca w RTG prawidłowa Może ktoś mi wyjaśnić o co w tym chodzi. co tu odpowiadac sam opis mowi za siebie ze wszystko jest w porzadku,pozdrawiam Chodź, zmieńmy się. Lepszego RTG już nie będziesz miał, bo nie ma. Pozdrawiam. Czego tu nie rozumiesz?przeciez..

Sylwetka serca

.. ...więc założylem nowy ,,sylwetka serca z akcentacją komory lewej * czy ktos mógłby powiedziec cos wiecej na ten temat?? wynik zapewne RTG klatki piersiowej : ). Powiekszona lewa komora serca... . No i tyle. Do kardiologa lub internisty i Ci wyjasni. Chyba ze trenujesz, wtedy maly przerost..