Synalek

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 50

.. ...mąż nadal żył życiem synalka mamusi ,a mamusia co chciała to mi powiedziała i jak chciała tak się zachowała.Długo nie rozumieliśmy się ,zaczął dopiero mnie zauważać kiedy pierwszy raz pojawiła sie u mnie od wielu lat ciężka nerwica.Wtedy jakby trochę sie otrząsnął i na szczęście..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 51

.. ...ja i jej ukochanego synalka gleboko w ..... Sorry za wyrazenie, ale nie potrafie inaczej reagowac na wspomnienie o nich - sprawcach mojej choroby. Dharmo , glowa do gory! Mysle , ze we dwojke mozna zniesc wiele ,miejcie cerpliwosc i wiare. Ja ,podobnie jak Mala,tez sie za Ciebie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 90

.. ...rywalizujaca ze mna o uczucia synalka, a przy okazji slodka zmija.Na dodatek okazala sie tez wielkim oszustem i klamca przywlaszczajac sobie moje wlasnosci. A w synalku mamusi nie mialam zadnego wsparcia, kiedy on byl agresywny w stosunku do mnie ,ona dbala tylko o to ,aby ludzie nic nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 330

.. ...przebywać sam więć teraz mój synalek czyta mu bjkę na dobranoc. MATIIAGO - obawiam się ,że mały nie ma wyboru bo ma tylko jedną ciotkę i dziadków czyli moich rodzców i to cała jego rodzina. Kilka miesięcy temu poraz pierwsz zapytał dlaczgo niema mamy i taty,rozmawiamy z nim o tym często..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 712

.. ...na byka.wszyscy jej synalkowie są okay,a my synowe nic nie warte.ze wszystkimi się tam kłóci,jeszcze troszke i chyba pozabijają się,paru świrów mniej by było.poczekej i twoi teściowie przyjdą kiedyś do ciebie w łachę,jak moja teściówka do mnie.jak wszyscy ją olewają z grubej rury to..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 789

.. ...moją strone a ochrzania synalka ,potrafi od razu wyczuć jak cos nie gra i dostaje mąż reprymendy ,,,,,,,,no oni to sie nie raz sprzeczają ale nigdy nie gniewają ,raz nawet mąż jej wykrzyczał że nie wie czy to on jej synem bo czasami ma wrazenie że nie ,wiecie co mu powiedziala..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1038

.. ...piękne fotki Całuski dla synalków Mariettko zapomniałaś o nas? No i pewnie kogoś pominęłam - - - z góry przepraszam ale chyba mózg mi sie przepalił od tej gorączki za oknami! Witajcie. Dorotko szkoda,że moja mama nie ma takiego podejścia. Krysiu dziękuję za zaproszenie: ) Ale moja..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 80

.. ...oczko w głowie mamuni i synale juz żonaty 28lat. Bardzo to przezyłam i żle to wpływa na moje samopoczucie nie moge znależć sobie miejsca . Ostatni widziałam się z NIĄ 2 tygodnie temu była bardzo silna [psychicznie ale powiedziała mi ze jak wyjdzie z tego wszystkiego to sie tak..