Syrop neospasmina

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 64

.. ...na 3 lata ) to biorę syrop Neospasmina z Herbapolu - bez recepty, wycisza skutecznie, bez efektów ubocznych i też nie za mocno. To nie jest silny lek, ale myślę, że pomoże. I przede wszystkim z czystym sumieniem Ci mogę polecić - nie można go przedawkować( no można wszystko, ale byłoby..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 578

.. ...siebie taki okropny syrop * Neospasmin * .Boże !!! Jak on cuchnie!!! A smakuje jeszcze gorzej!!!Po otwarciu buteleczki można się wywalić a w domu wali tysiącem niepranych przez całe miesiące skarpet.Jednak jest ziołowy,nie uzależnia,działa jak psychotropy po głębszym łyku ale szybciej..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 288

.. ...boli, bo boli, biorę syrop neospasminę i już, wieczorem szklanka melisy i nie robię z siebie ofiary. to nie rak, ogarnijcie się. powinniście iść do psychiatry, a nie domagać się leczenia u kardiologa, na siłę wynajdujecie sobie chorobę, nic dziwnego, że boli Was cały czas. Nie należy..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 2

.. ...picie melisy oraz taki syropek ziołowy uspokajający neospasminę - choć może wydawać się dziwne to rzeczywiście pomaga, piję od wczoraj i zauważalnie mnie uspokaja, jak tak dalej będzie to postaram się w ogóle nie tykać ataraxu, w końcu to psychotrop, użyję go tylko w ostateczności lecz..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 412

.. ...ziołowe uspokajające, syrop neospasminę i inne... jakoś żyję, liczę na to, że stawię czoła chorobie, chociaż już od 3 lat to się ciągnie. Miałam jakieś 10 miesięcy ( w ciągu tego 3 letniego okresu ) spokoju, kiedy niedziało się mi nic złego i niepokojącego. Nie bralam wtedy żadnych..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 5

.. ...spokojna/ospała bo hydroxyzinie to syrop neospasmina. Niestety nerwica jest przez sytuacje w domu ktora w ciagu 2 - 3 lat napewno sie nie zmieni. Oprocz tego powinnam starac sie wypoczywac i robic co lubie i malo byc w domu...eh czy to pomoze? narazie nic nie pomaga. Poradzcie Witaj Olls..

Ciągły ból głowy, lęki i osłabienie

.. ...Dzieki za pomoc jakiś syropek na uspokojenie ziołowy - neospasmina czy cóś...magnez z wit.B6 - spróbuj.Codziennie ran i wieczorem gimnastyka.Zmęczenie fizyczne odwraca uwage od tego przykrego uczucia.Może na kurs tanca się zapisz ,to będzie i przyjemność i pożyteczne dla zdrowia.Albo..

Jaka przyczyna?

.. ...sobie w polskim sklepie syropek uspokajający nervosol lub neospasminę łykaj magnez i wit.B 6.Nie siedż w domu i nie rozmyślaj,uwierz,że nic ci nie jest i to ,,tylko * * nerwy.Chodż na długie spacery i 2 razy dziennie się gimnastykuj.Zmęczenie fizyczne pozwala odwrócić uwagę od nerwów i..