Sytuacja stresowa

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

.. ...schodach itp. ) lub sytuacją stresową. Ból zawałowy z reguły nie ustępuje po zaprzestaniu wysiłku lub zażyciu nitrogliceryny w sprayu lub tabletce podjęzykowej. Charakter bólu jest tępy, rozpierający, rozrywający, ściskający, duszący, rwący, palący. Lokalizacja bólu: zwykle za mostkiem..

Wysiłek fizyczny u pacjentów po zawale serca

Wysiłek fizyczny u pacjentów po zawale serca

.. ...wzrost odporności na sytuacje stresowe; spadek zapotrzebowania mięśnia sercowego na tlen; zwiększenie ukrwienia serca i rozwój krążenia obocznego; Wszystkie informacje zawarte w powyższym artykule mają jedynie wartość informacyjną i nie mogą zastąpić indywidualnej porady lekarskiej...

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

.. ...klatce piersiowej. Typowe sytuacje stresogenne uważane za przyczynę bólu dają się wyodrębnić na początku objawów. W ok. 2/3 przypadków stres związany jest ze śmiercią, przemocą, separacją lub kalectwem. U ok. 1/2 pacjentów z psychogennym bólem w klatce piersiowej podobne objawy..

Tiki

.. ...powtarzalnością ale bezcelowością. Sytuacje stresowe zwykle nasilają objawy, we śnie natomiast tiki ustępują. Przyczyna tików nie jest do końca wyjaśniona. Prawdopodobnie zaburzeni ma związek z nieprawidłowym przewodnictwem dopaminergicznym w mózgu ( zaburzenia stężenia dopaminy ). Fakt,..

Długotrwały stres zwiększa ryzyko choroby serca u dzieci

.. ...40 proc. badanych w sytuacjach stresogennych ma problemy ze skupieniem uwagi i odczuwa smutek, a 30 proc. reaguje zmęczeniem, bólami głowy i utratą bądź nadmiernym apetytem. Uczucie permanentnego stresu zgłasza niewielki odsetek dzieci przy czym dwa razy częściej zdarza się to..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 2

.. ...wszystkim kazano mi unikać sytuacji stresowych. Niestety życie tak mi się ułożyło, że każdy dzień to dla mnie stres, ponieważ mam poważne problemy małżeńskie, z którymi sobie nie radzę. Od kilku tygodni znów miewam bóle, kłucia, ucisk, nie mogę czasem złapać tchu, bardzo szybko się..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 8

.. ...alkoholu, jedzeniu i w sytuacjach stresowych których nie brakuje w moim życiu.Lekarz powiedział że ablacja to jedyna możliwość wyleczenia tej dolegliwości.nie wiem co robic - strasznie sie boje. Witam! Mam 13 lat i częstoskurcz mam już od 6 lat. Wruciłam dzisiaj z badan w centrum zdrowie..

Dziwne skurcze dodatkowe

.. ...bardzo delikatne, w sytuacji stresowej są silniejsze i wtedy czuje prawdziwy dyskomfort. Jazda na rowerze niweluje te objawy w zasadzie do minimum. Podczas wysilku nic nie czuję, działa to na mnie bardzo relaksująco. Zauważyłem też że ilość skurczów zmniejsza sie po powrocie z pracy do..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 59

.. ...wczesniej danej stresujacej sytuacji ze wszystkimi szczegółami. Ale ważne jest żeby dobrze wczuć się w rolę.Kiedy już kilka razy powtórzysz ten scenariusz nie bedziesz już tak zestresowana przed tą rzeczywista sytuacją.Im wiecej powtórek tym lepiej. Ja ostatnio czułam sie lepiej i troche..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 75

.. ...nawracaja sie ale tylko w sytuacjach stresowych.jak przychodza zawroty glowy zawsze powtarzam sobie ze nigdy jeszcze sie z tego powodu nie przewrocilem wiec nie ma czym sie przejmowac i stresowac.na poczatku bylo trudno ale poskutkowalo.najwazniejsze to zawsze myslec pozytywnie.do ASI.w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 113

.. ...odczuwam różne bóle nawet w sytuacjach niestresowych. Możecie pisać na mail: chaker0@op.pl. PEACE. Witaj Chaker,myśle że częsciowo mogą to być objawy nerwicowe,bo podobne każdy z nas ma,z wiekszym lub mniejszym nasileniem,sama lecze sie na nerwicę więc wiem że takie objawy występują.No..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 114

.. ...Może nie radzę sobie w sytuacjach stresowych gdyż podobno byłam chowana pod kloszem? Może jestem zbyt wrażliwa? Może to, że rodzice nigdy mnie nie przytulali nie okazywali czułości, której mi brakowało. Zapisałam się na terapię może to mi powoli pomoże. Tak od razu nie mogę wszystkiego..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 4

.. ...magnezu, potasu ), w sytuacji stresowej. Silniej odczuwają je osoby z niskim ciśnieniem i schorzeniami tarczycy. Warto jest więc kontrolnie badac sobie poziom jej hormonów, bo jego wyrównanie sprawi, że równiez skutki wypadania zastawki odczuwać będziemy o wiele słabiej. Póki pacjent nie..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 12

.. ...życia: ograniczanie sytuacji stresowych, odpowiednio długi sen, umiarkowany wysiłek fizyczny, zwalczenie nałogów ( na studiach paliłam papierosy, całonocne imprezy również nie były mi obce, moje serce czuło się po nich fatalnie!!! ). I najważniejsze z najważniejszych kwestii - nie..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 21

.. ...problemy z arytmia! Sytuacje stresowe strasznie mnie nakrecaja, czuje sie jak balon ktory ma wybuchnac ale nie umiem sie naturalnie wyladowac tylko sciskam ten stres w sobie robiac nie raz dobra mine do zlej gry! Mialem robione kiedys u znajomego kardiologa badania i w EKG wychodzil..

Niedomykalność zastawek i szmery w okolicach zastawki trójdzielnej

.. ...wszystkim kazano mi unikać sytuacji stresowych. Niestety życie mi się tak ułożyło, że każdy dzień to dla mnie stres, ponieważ mam poważne problemy małżeńskie z którymi sobie nie radzę. Od kilku tygodni znów miewam bóle,kłucia,ucisk,nie mogę czasem złapać tchu, bardzo szybko się męczę,..

Zespół Barlowa i poród naturalny czy cesarka?

.. ...moze byc grozy. Jesli w sytuacjach stresowych zaczyna Ci mocno bic serce. Zauważasz że jest to zdecydowanie bardziej nasilone niż kiedyś to należy zacząć przyjmować jakiś lek najlepiej b - bloker: bisocard, pół tabletki z 5 mg na początek to naprawde olbrzymia dawka. Na początku może być..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy?

.. ...bałam się że umrę. Te sytuacje mnie tak męczyły, że zrezygnowałam z pracy. Poszłam do psychiatry, tam dostałam lek przeciwdepresyjny i jakoś pomalutku wracam do normalności, staram się nie myśleć o tych dolegliwościach. Nie mówię że jest już wszystko ok, miewam ataki, ale nie po kilka..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 3

.. ...zaistnienia jakiejś sytuacji stresowej, to teraz pojawiaja się niemal natychmiast i jakby łatwiej jest mi je zrozumieć, związać z określoną sytuacją i racjonalnie sobie wytłumaczyć. To na pewno poprwiło się na plus. Biorę też dużo magnezuz B6, bo badania wykazały, że jestem w dolnej..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 4

.. ...niestety przeżywane sytuacje stresowe w poważny sposób wpływają na nerwicowe reakcje organizmu, natomiast odpoczynek i wyciszenie pozwalają odetchnąć od dolegliwości. W moim przypadku nie jest więc do końca tak, że napady nerwicy pojawiają się kiedy chcą. Pierwsze objawy w postaci..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 15

.. ...forum.Myślę,że gdybyś spróbował w sytuacji stresowej jakiegoś leku.( ja mam w swojej apteczce rudotel i bellergot,które dzielę na części jeśli lęk jest lżejszy,lecz nieprzyjemny.Zawsze wystarcza mi połowa.Mówię sobie,że całej tabletki jeszcze nie potrzebuję , biorąc ją i psychicznie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 34

.. ...ale nie bezpośrednio w sytuacjach stresowych.Mam zimne dłonie i stopy, brak mi tchu, szybko sie męcze. Byłam kilkakrotnie u lekarza rodzinnego, morfologia z rozmazem, ob, w normie, tarczyca Ok,ginekologicznie ok, mam problem z kregami szyjnymi/ ale podobno nie jest to az taki stan, ktory..

RBBB - blok prawej odnogo pęczka Hisa

.. ...gdy pojawia sie jakas sytuacja stresowa. Pozdrawiam! witam u mnie również ekg wykazało RBBB dodatkowo mam dextrogyrie lewogram i P mitrale czyli przerost lewego przedsionka borykam się także z nerwicą lękową ogólnie to jest ciężko ale staram się jakoś dać radę jutro czeka mnie rentgen..

Sex i choroby serca

.. ...TAAAAAK.Wczasie sexu wydzielają się hormony szczęśia a to chyba dobrze?Bo adrenalina i nonadrenalina w sytuacjach stresowych to chyba źle.Ale zdrowy sex działa ok. a sex przy zapaleniu miesnia sercowego?..

Dolegliwości po ablacji

.. ...częstoskurcze zwłaszcza w sytuacjach stresowych jak i przy wysiłku. I mam pytanie do osób z podobnymi dolegliwościami: Czy przy takich problemach zdrowotnych mogą uprawiać sport??? Zapomniałam dodać,iż w wypisie ze szpitala napisano,że mam stale utrzymującą się tachykardię..

Niedobór potasu - Str. 3

.. ...nawet spada potas w sytuacjach stresowych np.nowa praca.Teraz czekamy na przyjęcie córeczki do szpitala na Banacha do poradni chorob mięsni na pobranie wycinka mięsnia wtedy się okaze co to w ogóle jest .pozdrawiam. Od stresu to raczej związków magnezu brakuje niż potasu.Zwykle pomagają..

Co z moim serduszkiem? dziwne ataki

.. ...i w sumie w róznych sytuacjach, nie tylko stresowych. Co za tym idzie, bole głowy sa nie do zniesienia, codziennie jestem na srodkach przeciwbołowych, a trwa to juz dobre 8 m - c. Nie uprawiam sportów, gdyż wejscie po schodach na 2 pietro powoduje u mnie bardzo przyspieszona akcje serca...

Dodatkowe skurcze - Str. 4

.. ...przenosić góry.Napewno w sytuacjach stresowych , podczas infekcji i przed miesiączką sa wzmożone.Unikam alkoholu ,gdyz po nim czułam sie fatalnie.Od roku nie palę, a jeżeli chodzi o kawę nigdy nie mogłam jej pic bo moje serce wariowało.Musisz sama zaobserwowac w jakich sytuacjach potyka..

Dodatkowe skurcze - Str. 92

.. ...jest to typowy przebieg sytuacji u mnie, powiedziałbym że działam jak zaprogramowany. Boje się tych skurczy jak nie wiem :( Czy u Ciebie Gabi to wszystko zaczeło się po jakimś stresowym okresie życia czy tak z nienacka przyszło ? Pozdrawiam tu znalazlam super o komorowych zaburzeniach..

Dodatkowe skurcze - Str. 98

.. ...łącze z trudną dla mnie sytuacją stresogenna, ale musiałam być juz wcześniej jakoś zaprogramowana do arytmii. Być moze gdyby nie te przejścia pojawiłaby się ona pozniej, a moze wcale....ale jak mówię, jestem czlowiekiem z mega labilnym układem nerwowym i czasem się dziwie, że nie..

Dodatkowe skurcze - Str. 208

.. ...sobote miała miejsce sytuacja stresowa więc dodatkowych więcej boje sie ich ale nieaż tak jak tych dziwnych migotań rzadko sie pojawiają trwają minute lub ponad i znikają preraża mnie to panikuje strasznie kaszle kiedy mnie to dopada lub wstrzymuje powietrze i jak nie wpadne w większą..

Ablacja część II - mam małe tętno ale pracuję ile się da

.. ...wysilku fizycznym lub w sytuacjach stresowych. Osoba zdrowa, nieznerwicowana, ktora ma ze 2 takie dodatkowe skurcze dziennie, przewaznie tego nie czuje, ale na holterze byloby to widac. No to pora na opis zabiegu. Jestem juz w domu i zaraz sie rozpisze. Umieszcze ten post rowniez jako..

Bóle w klatce, brzucha, pleców

.. ...sobie nie pomożesz. W sytuacjach stresowych staram się głęboko oddychać, wstrzymać powietrze, doliczyć do 10 i powoli je wypuszczać i tak kilka razy, to działa - głowa do góry i życzę zdrowia Michalq mam bardzo czesto to samo..i niestety...na to rade musisz znalezc Ty...leki tylko..

Ściskający, chwilowy ból po prawej stronie klatki piersiowej

.. ...przyspieszony puls. W sytuacjach stresowych zdarza mi się zasłabnąć ( zresztą czasem też i bez powodu ). Czy to jest normalne?? Myślę, że zasłabnięcie nigdy nie jest normalne. Moja rada jest taka, zebyś poszła do lekarza i opowiedziała mu o tym. Tylko wybierz lekarza sumiennego, takiego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 8

.. ...prawdziwe!!!No i ziewanie, w sytuacjach stresowych ciągle ziewałam. Dziś odniosłam sukces, na wywiadówce u córki raz ziewnęłam i ani razu nie odchrząknęłam ani nie kaszlnęłam! Mówię Wam jak sie ciesze że całe zebranie przetrwałam zupełnie normalnie. Pozdrowienia Ela. No tak! Zupelnie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 19

.. ...tak naprawdę nie mam sytuacji stresowej zaczynam się czuć żle i * miękko * . Przy wysiłku fizycznym cały czas wsłuchuję się w swoje serce i oczywiście denerwuje się. Strasznie się pocę i mam wrażenie że zaraz zemdleje.Potem jestem wyczerpany i chce mi się spać. To taka * kwadratura koła..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 64

.. ...serca zwłaszcza podczas sytuacji stresowych. Od razu przypomina mi się sytuacja ze szpitala kiedy szedłem korytarezm a moje serce zatrzymało się na jakieś 3 sek po czym gwałtownie ruszyło. Stałem jak wmurowany niby wszystko widziałem ale jak by moja świadomość nie istniała. Po upływie 20..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...jest niemożliwe, od sytuacji stresowych, rozpieszczać się, czyli sprawiać sobie drobne przyjemności typu spacer z przyjacielem, obejrzenie komedii, zjedzenie pysznej kolacji czy pachnąca kąpiel przy swiecach. To wydaje się śmieszne, ale przecież nasz organizm,pełen stresów i napięć musi..

Wydłużone QT

.. ...żadnych objawów. Czasami w sytuacjach stresowych czuje kłujący ból w sercu. Witaj Weroniko, przykro mi czytac o Twojej dolegliwosci. U mnie rowniez wykryto wydluzone qt w podobnym wieku. Od tamtej pory pakowano we mnie roznego rodzaju leki, pobirano krew, wysylano po roznych szpitalach i..

Zespół Barlowa jest wyleczalny?

.. ...magnezu, potasu ), w sytuacji stresowej. Silniej odczuwają je osoby z niskim ciśnieniem i schorzeniami tarczycy. Warto jest więc kontrolnie badac sobie poziom jej hormonów, bo jego wyrównanie sprawi, że równiez skutki wypadania zastawki odczuwać będziemy o wiele słabiej. Póki pacjent nie..

co robić po zapaleniu osierdzia sercowego? dziwne objawy - sport

.. ...podwyzszone, szczegolnie w sytuacjach stresowych lub wysilkowych, objawy takie jak czerwone plamy na ciele, szczegolnie na klatce piersiowej, mocne pulsowanie ( wczesniej tego nie bylo ). mam pytanie zwiazane z dziwnymi objawami ( tak mi sie przynajmniej wydaje ) ktore mam po dosc duzym..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 10

.. ...uświadomił.Trzeba z tym żyć, unikać sytuacji stresowych, dużo odpoczywać.Pozdrawaiam was wszystkie,trzymajcie się,nie dajcie sie nerwicy,nie poddawajcie się.Wiem że łatwo napisać ale trzeba sie trzymać i nie dać sie nerwicy,bo ona jest podstępna,atakuje w chwilach słabości. Witam..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 23

.. ...zawsze pojawiały się w sytuacjach stresowych, gdy mój organizm był wyczerpany, zmęczony i trwały jeszcze jakiś czas po tym, gdy sytuacja wróciła do normy. Mało tego, gdy czuje się silniej potrafię sama pozytywnym nastawienie pozbyć się tych drgań, a gdy tylko jestem słabsza, pomyślę o..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...powiedzieć, że w każdej sytuacji stresowej chce mi się wymiotować. Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. Ostatnio już nie mogę normalnie jeść i przez to staję się jeszcze bardziej nerwowy i bardziej mi się chce wymiotować, mniej mi się chce jeść. Zatacza się błędne koło... Byłem u..

Ucisk, gula w gardle - Str. 10

.. ...uspokojenie - tylko w sytuacjach stresowych. Zapominam o gulu, ale co jakis czas daje on znać o sobie w sposób natrętny. Nie mam pojęcia, czy to kiedyś ustąpi....... Mam cichą nadzieję. Pozdrawiam Justyna, z tego co piszesz wynika, że nie zrobiłaś prawie żadnych badań, oprócz tego USG...

Problemy z sercem?

.. ...o nerwach czy unikać sytuacji stresowych skoro wasza psychika i wasza głowa nieustannie pracuje. tego nie zatrzymacie. matoły, to są nerwobóle. bierzcie się za robotę, ćwiczcie żeby się spocić i zmeczyć, wszystko wam przejdzie po czasie jak ręką odjął. wiem coś na ten temat bo też tak..

Wiotka zastawka mitralna

.. ...stale ale nasilają sie w sytuacjach stresowych, także w przypadku zaburzen elektrolitowych ( niedobór wapnia, magnezu, potasu ). Czy badałaś sie pod kątem tarczycy ? Pozdarwiam i zycze zdrowia. mam to samo. mój lekarz powiedział mi że to taka * uroda * jak np. odstające uszy u człowieka..

Kucie w klatce piersiowej, co to może być? - Str. 2

.. ...piersiowej, nasilające się w sytuacjach stresowych, bądź wspak - podczas błogostanu. Również często pojawiające się w trakcie wysiłku, zazwyczaj mają swe podłoże na tle psychicznym. To nie oznacza nic na tyle złego, by się załamywać ! ( mogłeś/aś trafić na wiele podlejszych diagnoz )...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 61

.. ...mojego rozumowania ,jeżeli arytmia jest na tle nerwowym to jak ją można zlikwidować obawiam się ,że ona może wrócić w czasie sytuacji stresogennych ,ale i tak życzę Wam aby już nigdy nie było migotań...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 73

.. ...nie bylo wysokie ale w sytuacjach stresowych potrafilo skoczyc i pani kardiolog zaproponowala ten lek stwierdzajac ze on moze rowniez zapobiegac atakom migotania choc tak naprawde nie bardzo wiadomo w jaki sposob. Czasami serducho sie * potknie * i wtedy odrazu pojawia sie strach przed..

Kołatanie serca, niskie ciśnienie, wysoki puls, zawroty głowy

.. ...żeby to były jakieś sytuacje stresowe czy wysiłek fizyczny bo wtedy nie miałam, żadnych takich sytuacji, po prostu stałam sobie i nagle... wszystko sie zaczynało. Kończyło sie dopiero gdy usiadłam i głęboko oddychałam co było troche trudne. Prócz tego gdy wychodze na dwór a jest bardzo..

Praca a stres i nerwica

.. ...długotrwały a nerwica bądź sytuacje stresowe odbierają mi możliwość normalnego funkcjonowania zwłaszcza w pracy ( jest to praca umysłowa ). zawsze na początku b. dobrze rokuję po czym po miesiącu jest coraz gorzej i jest to równia pochyła nie radzę sobie nie zapamiętuję nie umiem sie..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116 - Str. 2

.. ...niezbyt stresujących sytuacjach mam puls 90 - 100, nawet 106. Nie mówię, co się ze mną dzieje w sytuacjach stresowych. Czy przy takim pulsie wolno mi uprawiać sport? Czy w przypadku nerwicy serca sport nie zagraża mojemu życiu? To się zaczyna zawsze na jakieś 15 minut przed wyjściem z..

Ekstrasystolia komorowa i wypadanie płatka zastawki mitaralnej

.. ...właśnie po wysiłku czy w sytuacji stresogennej. Wtedy trafiłam na oddział kardiologii gdzie wykryto u mnie tytułowe choroby. Nie zostałam jednak w żaden sposób leczona więc moje omdlenia nadal miały miejsce. Pół roku temu znów byłam w szpitalu - potwierdzono wcześniejsza diagnozę i..

Nerwica żołądka

.. ...raczej nerwicowe!! W sytuacjach stresowcy,w miejscach gdzie jest duzo ludzi, w domu u jakiejs dziewczyny, w towarzystwie dziewczyn w lokalu np, w samochodzie kogos przed kim sie wtydze drecza mnie dolegliwosci takie!! Na poczatek jest lekki bol brzuch pozniej nadchodza gazy tz * pierdy *..

Głowa, ucisk i nerwica

.. ...liście.Gdy pojawia się sytuacja stresowa,staraj się mysleć o czymś co sprawia Ci przyjemność,co lubisz,to pomaga.Tutaj możesz liczyć na nasze rady i wsparcie,ale nie zastąpimy lekarza.Koniecznie napisz po wizycie co powiedział.A jakie masz plany na przyszłość? wiesz już gdzie pójdziesz..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a - Str. 2

.. ...jest to wytłumaczalne w sytuacjach stresowych ( jak występy itp ) , jednak coraz bardziej mi się to nasila i już nawet przy zwykłej rozmowie ze znajomymi ,których bardzo dobrze znam i nie ma żadnego powodu do stresu nagle robię się cała czerwona i nie idzie tego powstrzymać , nie ma mowy..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 18

.. ...głowy.Mam je ciągle a w sytuacjach stresowych bardziej nasilone.Sama już nie wiem czy to nerwica bo jako taku nie odczuwam panicznego lęku.W trakcie tych objawów nie mam poczucia zagrozenia.Nie boję sie ,ze cos mi sie stanie.Mam dyskopatię odcinka szyjnego .Może to od kręgosłupa.?Juz..

Kłucie w okolicach klatki piersiowej i 15-latki

.. ...skurczów mięśniowych , w sytuacjach stresowych, lub po wysiłkach.chorobę te można wyleczyć farmakologicznie póki nie jest zaawansowana. w moim przypadku okazało sie ze mam ja od urodzenia wiec kto wie czy i w przypadku twojej dziewczyny tak nie jest.pozdrawiam dziekuje za opinie bede..

Kaszel - od nerwicy czy od serca?

.. ...dopada mnie najczęściej w sytuacjach stresowych ( a takich mam duuużo : ) ), do tego wszystkiego dochodzą dodatkowe skurcze i tachykardia. Leczę się u kardiologa, biorę Metocard i Prestarium. Wyniki badań mam dobre ( EKG, UKG, Holter ). Ja jestem na dobrej drodze, chory jestem na..

Słabe ręce, szczególnie po rannym wstaniu

.. ...była w * matrixie * w sytuacjach stresowych trzesą mi się ręce mam tego dość... Nie chcę wychodzić z domu bo boję się ze to mnie spotka na ulicy...Zaczynam się poddawać.. mam to samo juz od 7 lat ato sie dzieje od nerwów wypłukany magnez przez kawę przede wszystkim zarzywam seronil..

Uczucie ucisku serca, kłucie, mała tolerancja na wysiłek

.. ...mi sie jest wywolane sytuacjami stresowymi ktore przechodzilem w ostatnim czasie ,mierzac cisnienie odczuwalem dokladnie takie bole majac skurcze dodatkowe :D )Odpusc nerwy ja ciagle z tym walcze i jakos ide przed siebie z tym!Konsekwencja w dzialaniu najbardziej sie liczy w postepowaniu..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 394

.. ...uspakajacz, zwłaszcza w sytuacjach lękowych i stresowych. Najsilniejsza dawka to 2,5 mg. Nie uzależnia. Sympatyczny dla nerwusów. Pozdrawiam. domi kochana dziękuję Ci: * : * Ja po ataraxe bylam strasznie spiaca:/ Sorata weż głęboki wdech i wydech i chłopie uspokój się mogę Cię pocieszyć..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 567

.. ...niczego.nie mialem zadniej sytuacji stresowej, nic sie nie wydarzylo.jestem muzykiem i akurat gralem i wtedy sie zaczelo. dolegliwosci poteguja sie kiedy jestem z innymi osobami. boje sie wychodzic:( objawy to kolatanie serca, bol w klatce, dusznosc, ciezkosc glowy i zawroty. czy ktos z..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 664

.. ...pieczenie sernik ; ) a co sytuacji stresowych ( kłótnia z mężem ) zauważyłem, że mój organizm nie odreagowuje go od razu tylko po jednym - dwóch dniach...czyli dzisiaj coś się wydarzy - jakaś kłótnia, a ja odczuwam to jutro, pojutrze...też tak macie? Magda czyżby się sesja zbliżała?..a..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 921

.. ...jest.Być może wkrótce sytuacja się polepszy i nie będzie trzeba się dodatkowo o prace stresować dorotko bardzo mi miło ja mam prawie 48 lat ale z nerwica wzmagałam sie od 24do 31 roku zycia ale w czlowieku chyba juz do konca zycia to w pewnym stopniu zostaje a szczegolnie w tz...

Głośny puls

.. ...nerwicowe. W różnych sytuacjach niekoniecznie stresowych, w których wcześniej nic mi się nie działo teraz moje serca przyspiesza nawet do 100 uderzeń na minutę w spoczynku. Byłem u lekarza, EKG wyszło w granicach normy wiekowej. Poradzono mi wizytę u psychologa. Wiem, że to nawala..

Czy ktoś ma podobnie? Moje serce bije inaczej

.. ...sami doprowadzają do sytuacji stresowej. I... nic... Bo ataki znacznie częściej pojawiają się w sytuacji chwilowego odprężenia... Nie będę sugerował walki ze stresem bo to wie każdy.. Dobrym pomysłem jest jest fitness czy siłownia bo pozwala odreagować i faktycznie jest szansa że samo..

Jak boli! doradzcie! pocieszcie!

.. ...tylko podczas jakichs sytuacji stresowych sadze ze zalozenie holtera bylo by tu dobrym rozwiazaniem czy szybko sie meczysz?? Agunia nie przejmuj moze byc cos z sercema ale nic strasznie powaznego echo wporzadku jest?? jestes nerwicowecem wiec to wszystko moze byc przyczyna twoich objawow..

Wysoki puls serca

.. ...bardzo malo kofeiny. Ale sytuacje stresowe ktore wychodza po jakims czasie pwoduja ten wzrost pulsu. Ja mam 18 lat i puls mi skacze do 110, przy ciśnieniu 100/75 . Norma mojego cisnienia to 100/60 i puls 80( max ). Przy tym skoku pulsu mam migrenę, ale jeszcze kilka tygodni wcześniej..

Drganie lewego policzka

.. ...mi się to zdarzało w sytuacjac stresowych a dziś po prostu koszmar, z daleka to nawet widać - wygląda idiotycznie i okropne uczucie. włąsnie zaczęłam wcina cczekolade i może mi pzrejdzie ? kurcze mam tyle problemów zdrowotnych i mam nazdzieję że to nic poważnego ajak to jest coś..

Lexotan - skutki odstawienia

.. ...Owszem denerwowałam się w sytuacjach stresowych, ale to był taki rodzaj pobudzenia jak przed chorobą : przychodził i odchodził. Nie był to stan chroniczny. Moja Pani doktor psychiatra doradziła mi w międzyczasie terapię u psychologa. Postanowiłam spróbować. Uczęszczałam na nią około..

Nerwica w ciąży - Str. 14

.. ...pic meliske i unikac sytuacji stresowych. Ale ja wlasnie jak mam nerwa to czuje sie lepiej niz jak jestem wyciszona( wtedy mam czas na wsluchiwanie sie w swoje cialo ) Koszmar. Czasami nie chce się zyc Czesc Asia! Doskonale Cie rozumiem... ja tez czekam na kolejny atak ale gdy juz czuje..

Nerwica w ciąży - Str. 164

.. ...kiedy mam kołatania i w sytuacjach stresowych średnio daję sobie radę. Mam też potykania serca i duszności ale jakoś funkcjonuję.Porodu również się boję i to bardzo...to moj największy koszmar.Nie potrafię sobie za nic w świecie wytlumaczyć,że nie może nic mi się tam stać bo będzie tylu..

Hydroxyzinum na nerwice? - Str. 2

.. ...wyeliminowac z zycia sytuacje stresowe - czyli zatlucz 9 letniego syna, zapierd * * * w leb mezowi, tesciowej, szefowi, psu bo cos tam..a najlepiej nie wstawaj z wyra. Najlepszy sposob? wpierdolic listek hydro + listek( 26szt ) propra...Branoc na wieki wiekow Witam, Też mam nerwice,..

Nerwica żołądka i jej leczenie

.. ...nasilające sie podczas sytuacji stresowych. odbiera mu to chęć do życia. Może znacie jakieś skuteczne leczenie CZESC ALINA: Nie wiem czy cos pomoge ,ale radzilambym twojemu chlopakowi na sam poczatek zrobic badanie gastroskopi( wziernikowanie zoladka )i dowiedziec sie czy za te objawy..

Jak radzić sobie z nerwicą?

.. ...pomoże. Zgadza się - gdy sytuacja stresowa zdaża się raz na rok, przed egzaminem itp. wskazanym jest zazycie tego specyfiku, ale gdy zdarza nam się to na codzien...takie ziółka nam nie pomogą. MUSICIE SKORZYSTAĆ Z POMOCY PSYCHOLOGA bądź PSYCHIATRY. Kochani, to żaden wstyd, żadna ujma na..

Czy to tachykardia?

.. ...i jestem zmartwiona... Pzdr Też jestem pilotem i mam podobny problem, jednak z badaniami nie mam kłopotów. Ciekawy jestem jak sobie poradziłaś? Jesli możesz to napisz do mnie na dqpb@op.pl Pozdrawiam !..

Czy to nerwica? czy to poważna choroba? nie mogę już sobie z tym poradzić

.. ...wszystko przeszło. Jednak w sytuacjach stresowych bardzo przyspiesza mi serce, mam wrażenie że zaraz zemdleje, kręci mi się w głowie. Do tego sporadyczne zaburzenia rytmu( 3 - 4 uderzenia nie w rytmie ) i robi się ok. Często jestem osłabiony. Nie wiem czy to nerwica czy może zgłosić sie..

Moja historia. Czy to nerwica? - Str. 2

.. ...wrażliwą, natomiast w sytuacji stresowej potrafię zachowac zimną krew natomiast gorzej pózniej jak odpuści. Agunia jakie wg. Ciebie powinna wykonac badania? Witam. Magdo nie ma za co dziękować. Ucisk masz z pewnością w sytuacji stresowej,czyli kiedy zaczynasz myśleć o swoich objawach i..

Dziwne napady kaszlu, duszności i szybkiego bicia serca

.. ...Dodam, że nie mam jakichś sytuacji mega - stresowych, takie zwykłe, jak to w życiu. Dziękuję z góry za każdą odpowiedź. Najpewniej jest to jakieś zaburzenie rytmu. Ale żeby cokolwiek powiedzieć musisz zrobic badania. Lekarz rodzinny zrobi ci EKG, da skierowanie na RTG płuc i do..

Rytmonorm, kardiowersja i ablacja

.. ...spowodowane wieloma sytuacjami stresogennymi. Kiedyś też tak miałem - kiedy miałem lat 17 i rok później. i potem 13 lat przerwy aż do kwietnia tego roku ( j.w ). Ablacji nie miałem jeszcze. po tej nieudanej kardiowersji w tym roku biorę bisocard i sintrom. A od 2 dni ( po wizycie u dr..

Dziwne zaburzenia rytmu serca

.. ...? a nie masz tego w sytuacjach stresowych? no ale jak się dobrze czujesz i to ci nie przeszkadza i nic pozatym się nie dzieje - to może nie warto tak się zadręczać bo szkoda życia na niepotrzene zamartwianie się i wsłuchiwanie się w każde inne uderzenie serca - o ile nic się nie dzieje :..

Bóle i ucisk serca

.. ...zrobić od paru lat w sytuacjach stresowych strasznie zaczyna mnie boleć w klatce piersiowej w okolicach serca czuję jakby coś mnie tam kuło i zgniatało trudniej mi się oddycha robi mi się gorąco i spada mi puls. Puls mam wtedy koło 60 uderzeń na minutę i w przeciągu 5 min potrafi spaść..

Nudności w sytuacjach stresowych i ucisk w gardle

.. ...powiedzieć, że w każdej sytuacji stresowej chce mi się wymiotować. Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. Ostatnio już nie mogę normalnie jeść i przez to staję się jeszcze bardziej nerwowy i bardziej mi się chce wymiotować, mniej mi się chce jeść. Zatacza się błędne koło... Byłem u..

Ataki paniki, lęki - Str. 8

.. ...podnosi mi sie bardzo w sytuacjach nawet nie stresowych tylko lekowych ktore pojawiaja sie nagle. Mam wysoki puls czasem nawet 150.Zakupiłam ksiazke POWIEDZ STOP i naprawde ja polecam wszystkim znerwicowanym.Ja czuje ze jestem na dobrej drodze trzeba pracowac nad soba i nie jest to łatwe..

Ciśnienie krwi po chwili rózne!

.. ...nie jestem w żadnej sytuacji stresowej,bez żadnego powodu.I tak się z tym męczę już 4 lata,biorę tylko xanax na uspokojenie.Pozdrawiam... Nie no to nie tak.Nie o to chodzi ze mi skacze od emocji, bo mierze sam sobie i mam zawsze takie same emocje, ani nie podnosi sie po chwili chodzenia(..

Szmery sercowe i wysokie ciśnienie

.. ...rodzinnego i zapytać co w tej sytuacji proponuje. Powiedz też że masz szmery i poproś go o skierowanie do poradni kardiologicznej. Na podstawie tych pomiarów ciśnienia lekarz powinien podjąć decyzję co dalej ( czy brać prochy, czy jeszcze nie? ). Ciśnienie 170/115 to sporo. Jeśli jest to..

Bradykardia?

.. ...zwalnia jednak tylko w sytuacjach stresowych, * strasznych * lub tuż po takich,to jest to arytmia?? Nie jestem lekarzem, ale nie sądzę. Bo na tej samej zasadzie należało by uznać, że ludzie, którzy na silny stres reagują przyspieszonym biciem serca * 100 uderzeń/ minutę ( tachykardia ),..

Kłucie z prawej strony klatki piersiowej

.. ...ale ostatnio unikam sytuacji stresowych, chyba, że chodzi o wcześniejsze lata gdzie praktycznie żyłem na włosku wytrzymałości. Generalnie mam 24 lata i odczuwam duży strach przed tym co moze to być. Przy okazji dowiedziałem sie ze rentgen klatki wcale nie musi wykluczyć pewnych chorób...

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 2

.. ...się jak sobie radzić w sytuacjach stresowych,właściwie poznalam siebie i swoje życie.A to wiele mi dało,po prostu uczę sobie radzić z trudnościami przez poznanie przeszłości.Taka terapia ma też na celu wyzbycie się złych wspomnień,które rzutują na pozniejsze życie.Uczy lepszych..