Szczękościsk

Resuscytacja krążeniowo-oddechowa

Resuscytacja krążeniowo-oddechowa

.. ...wentylacja przez usta ( np. szczękościsk ), uraz tej okolicy, to alternatywą jest wentylacja poszkodowanego przez nos. W tej sytuacji ratownik wdmuchuje powietrze przez nos, jednocześnie zamyka usta poszkodowanego. Po wykonaniu każdego wdechu, ratownik musi spoglądać na klatkę piersiową..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 575

.. ...padaczce,siniała mi twarz i miałam szczękościsk,ręce lodowaciały no i biegunki...Potworne biegunki,które doprowadziły do odwodnienia i wycińczenia organizmu.Musieli mnie nawodnic,wtedy lekarz rodzinna dała ni skierowania na badania.Wszystko wyszło dobrze.Powiedziała o..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 651

.. ...jakby to określić... szczękościsk... miał ktoś? tak dziwnie... Mialam szekoscisk nie raz. I do tego jakies * nieczucie * warg i brak sliny. Wspolczuje... Hej! Widzę, że sami uczniowie na forum : ) A ja pozdrawiam frakcję pracującą : ) ) Uczniów naturalnie też : ) Jak było na rozpoczęciu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 796

.. ...go rano taki miałam szczękościsk że nie mogłam nic powiedziec.Dziewczyny co mam robić pomózcie w Was nadzieja ja już mam dosyć tych konowałów Do Ewuś trudno trafić na dobrego lekarza niestety ale taka jest prawda. Mi lekarka przepisała lek który ma nie uzależniać. A czy probowałas..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 15

.. ...bólami plecow i troche szczękościsk...echhhh......do tego to * odrealnienie * ...najgorsze jest to,ze cały czas myśle o zespole stresu pourazowego ( bo takowy posiadam ), ze cos ze mna nie tak, ze w wyniku tych ataków,tej nerwicy bede jakas nienormalna!!! choc wiem,że wszystko ze mna w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 201

.. ...Twoje objawy, łącznie z szczękościskiem występują także przy chorobach tarczycy, więc lepiej to sprawdzić. Pozdrawiam. Witaj ann tez miło mi cię słyszeć jeżeli można tak powiedziec zawroty są nie codziennie ale dośc często i przy tym takie dziwne miękie nogi jak wiesz o co mi chodzi nie..

Głowa, ucisk i nerwica

.. ...poruszają żuchwą, ale szczękościsk to nie jest. Kurcze, co ja przeżyłem przez te 1,5 tygodnia, to było moje. Mam nadzieję, że kolejne osoby tylko potwierdzą brak istnienia jakichkolwiek powodów do obaw. Znowu żyję xP Korektor!nareszcie myslisz sensownie i optymistycznie,trzymaj tak..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...szybę - niekontrolowany szczękościsk - zawroty głowy - ciągłe zmęczenie, brak sił - oblewanie się potami - uderzenia gorąca do głowy Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik przekracza normę,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 441

.. ...wykrztusić taki mam szczękościsk.NIECH JUż TO MINIE!!!!!!!!!!żeby tylko nie serce Kasiula oddychaj spokojnie .To na pewno nie serce tylko nerwica.Zmierz sobie ciśnienie i weż co ś na uspokojenie. Odezwuk sie jeszcze. Jak nie dasz rady tego sama pokonać to wezwij pogotowie Typowe objawy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1201

.. ...nich czułam, miałam szczękościsk, jak lezałam, to musiałam * machać * nogami, nie wiedzieć czemu. I po ok. 1,5 - 2 tyg. je odstawiłam i nie poszłam już do niej. Od tamtej pory nie lecze się, jakoś wiosną i latem daje sobie rade, czasami jest cięzko, zwariować można. Ale najgorzej jest..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1211

.. ...ze zgrzytaniem, ale szczękościsk to najprawdopodobniej masz po leku, ja tak miałam jak brałam lek, ale tylko przez pierwsze miesiące. Idę spać, jutro znów rano pobudka. Dobranoc. Witajcie kochani to ja pamietacie mnie jeszcze? Strasznie mi glupio ze tak dlugo nie pisalam ...Czy bardzo..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu

.. ...ale nic nie słyszę, szczękościsk kruszy zęby, w głowie pojawia się przerażająco silne ciśnienie jakby głowa miała eksplodować, tak mocne że krzyczę, w uszach okropny dźwięk, jakby pociąg hamował. Mocno się staram by się wybudzić ze snu - muszę to zrobić siłą woli, bo sam ten sen się nie..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 48

.. ...ustach i taki lekki szczękościsk kurcze kiepsko ze mną nie wiem jak będzie w pracy? ale trudno muszę się trochę przemęczyć aby było lepiej: ) ) nic nie ma od razu czy Wy też żeście tak miały? czy ja odosobniony przypadek? Dzień dobry ! Anulko z pewnością wytłumaczy i jak trzeba będzie to..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 2

.. ...straszne bole głowy i szczękościsk mdłości .Pomyślałam ze nie będę się dodatkowo katowała bo katuje mnie ta cholerna choroba i tak jest do tej pory jakiś propranolol na przyśpieszoną akcje serca i na tym się kończy moze czasami melisana i to wszystko . ale niestety do tej pory tkwie w..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 127

.. ...forum od paru lat mam szczękościsk,ale pojawiał sie sporadycznie,natomiast ostatnio się nasiliło.ściskało mnie po wypiciu alkoholu i zapaleniu papierosa,ale mam uczucie że może się to stać gdziekolwiek,dlatego unikam spotkań ze znajomymi czyli imprezy itp.od paru miesięcy odczuwam strach..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 44

.. ...pełne, i mam taki jakby szczękościsk. Hej Agatko przestałam brać te leki, bo nie czułam żadnej poprawy : ) Mogłaś nie przestawać , ten lek zaczyna działać dopiero po kilku tygodniach stosowania, tak mi powiedziała lekarka, bo to jest lek leczniczy z nie przeciwobjawowy tak mi to..

Boję się tłumów ludzi, nerwica społeczna?

.. ...to jest strach przed szczękościskiem.mam to już dobrych parę lat,ale nieprzeszkadzało mi to ponieważ * ataki * pojawiały sie sporadycznie i zazwyczaj po wypiciu alkoholu.teraz pojawiają się częściej i boję się że kiedyś mogę dostać ataku gdziekolwiek i ludzie będą się na mnie patrzeć,..