Szczęśliwego rozwiązania

Częstoskurcz - ablacja - Str. 28

.. ...dziecka i czekać na szczęśliwe rozwiązanie : ) NIe dziwcie mi sie proszę bo zapewne tez na poczatku troszke panikowaliscie.ja jak dostane czestoskurczu i mam isc do szpitala zeby podali mi adenozyne to z miejsca sie rozrycze, nie wiem moze to panika przed glupim wenflonem,strach, ale juz..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 175

.. ...babcią. Życzę Twojej córce szczęśliwego rozwiązania i bobaska na 100 punktów. POGÓDKO - szkoda że nie zaglądasz na forum tak często jak dawniej ale rozumiem bo to oczywiste że praca i obowiązki nie mogą być zaniedbywane.Bardzo lubię czytać Twoje posty i stosować siędo rad kórymi Nas..

Choroby serca a poród

.. ...Mileno, trzymam ksiuki za szczęśliwe rozwiązanie. Serdecznie zapraszam cię na nasze nowe forum, w ktorym mamy równiez dzaił dorosli z wadą serca. Jestem przekonana, ze jesteś bardzo budującym przykłądem dla wielu rodziców dzieci z podobną wadą seca : http://www.forumsercedziecka.org.pl/..

Poród przy niedomykalności zastawki mitralnej i zespole WPW

.. ...ablacjach.Zyczę dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania. ja też jestem po trzech ablacjach WPW .4 miesiące temu urodziłam zdrową córeczke w ciąży byłam na isoptinie a potem na biosotalu biosotal można brać od początku ciąży wszystko na pewno będzie dobrze .GRATULACJE I GLOWA DO GóRY..

Ciąża a opercja Davida

.. ...zaszła w ciążę, a pół roku temu miała taką operację. Może przez ten wątek dotrzesz do interesujących Cię informacji : http://forum.kardiolo.pl/temat1548.htm Duzo zdrowia dla żony i szczęśliwego rozwiązania...

Belka poprzeczna w lewej komorze u 20 tyg. płodu

.. ...Gdybyś kiała jakieś pytania, prośbe o kontakt z innymi rodzicami ect pisz na naszym forum albo alrada@gazeta.pl Myśl wyłącznie pozytywnie, dla maluszka. Szczęśliwego rozwiązania. Pozdrawiam Was ciepło..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 270

.. ...pierwsza przywitałaś szczęśliwego rozwiązania i zdrowia dla małej Kruszyneczki,która przyjdzie na świat - ciocia Joker tego życzy..Więcej uśmiechu i pozytywnego myślenia w tych znerwicowanych czasach i przepraszam jeśli w ogóle kogoś jakimkolwiek słowem uraziłam....PA. Witaj joker..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 324

.. ...towarzystwa, dobrego apetytu , szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszajacego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 351

.. ...pomodliam się prosząc o szczęśliwe rozwiązanie i o zdrowego dzidziusia dla nasze koleżanki.Mm nadzieję ,że Bożia wysłucha mijej prośby i wszystko przebiegnie pomyślnie .W każdym razie czekam na wiadomość Witajcie kochane ja właśnie ze szkoły wróciłam: ) Nie skromnie się pochwalę że..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 356

.. ...zakręciła.Prosiłam Bozię o szczęśliwe rozwiązanie a teraz poproszę o zdrówko dla Twojego synusia . Poród faktycznie trwał krótko ale to dobrze przynajmniej nie cierpiałaś długo. Odpoczywaj kochanie ,niczym się nie martw na zapas ,zobaczysz wszystko będzie dobrze.Pozdrawiam Cię i całuję...

Nerwica w ciąży - Str. 106

.. ...trudnego dla Was okresu , szczęśliwego rozwiązania i w rezultacie pokonania tej choroby i dalszego życia bez lęku . Witam. Już od dawna chciałam wypowiedzieć się na forum o mojej nerwicy w ciąży. Z nerwicą walczę od 9 lat. W ciąży oczywiście wszystko się nasiliło. Na początku nie było..