Szkodliwe

Miododryna (Gutron)

.. ...nadczynność tarczycy, nadciśnienie tętnicze ( skurcz naczyń doprowadzi do wzrostu ciśnienia ), jaskra, przerost prostaty, niektóre choroby serca. Gutron to handlowa nazwa preparatu zawierającego miododrynę...

Hiperycyna (wyciąg z dziurawca, Deprim)

.. ...stosowanie ziołowych preparatów w czasie terapii innymi antydepresantami bez wiedzy lekarza prowadzącego. Deprim ( Deprim forte ) to handlowa nazwa ziołowego preparatu zwierającego wyciąg z dziurawca...

Trimetazydyna (Metazydyna, Preductal, Trimetaratio)

.. ...wrażliwość komórek na szkodliwe działanie wolnych rodników. Trimetazydyna jest przede wszystkim wykorzystywania w leczeniu choroby niedokrwiennej serca - zmniejsza częstość występowania bólów wieńcowych, zwiększa tolerancje wysiłku. Trimetazydyna stosowana jest także w chorobach..

Wady przewodozależne serca

.. ...tylko zbędne, ale też szkodliwe, przewód tętniczy ulega zamknięciu. Istnieją jednak wady serca, w których połączenie pnia płucnego z aortą jest jedyną możliwością zapewnienia względnie poprawnego przepływu krwi. Wady przewodozależne serca można podzielić na trzy grupy: przewodozależne..

Leczenie arytmii w ciąży

Leczenie arytmii w ciąży

.. ...kwestia ewentualnego szkodliwego wpływu leku na płód i jego rozwój. Jest to szczególnie istotne na początku pierwszego trymestru, gdy powstają tkanki i organy płodu. W tym okresie potencjalnie teratogenny lek może wyrządzić najwięcej szkody. W drugim i trzecim trymestrze, kiedy płód jest..

Leki antyarytmiczne w ciąży

Leki antyarytmiczne w ciąży

.. ...kategorii B według FDA. Leki z tej grupy bądź są szkodliwe dla płodów zwierzęcych, ale udowodniono, że nie mają wpływu na płód ludzki, bądź nie są szkodliwe dla zwierząt, a u ludzi badań nie przeprowadzano...

Nadciśnienie ciążowe

Nadciśnienie ciążowe

.. ...nadciśnienia, mogą być szkodliwe dla płodu. Modyfikacja leczenie dotyczy nie tylko zmiany preparatów, ale także indywidualnego ustalenia dawkowania leków. Problem nadciśnienia ciężarnych jest niezwykle istotny, ponieważ zwiększa ono ryzyko wystąpienia rzucawki. Rzucawka, dawniej zwana..

Leczenie nadciśnienia tętniczego u ciężarnych

Leczenie nadciśnienia tętniczego u ciężarnych

.. ...przeciwwskazane z uwagi na szkodliwe działanie w stosunku do płodu. Lekiem stosowanym w czasie ciąży jest natomiast hydralazyna. Inne leki, podawane w zależności do potrzeb, to preparaty magnezu, labetalol oraz urapidyl. W drugiej kolejności sięga się bo leki z grupy betablokerów inne..

Wady serca

Wady serca

.. ...tym czasie działanie szkodliwych czynników takich jak zakażenia ( np: różyczka u matki ), leki i substancje teratogenne ( uszkadzające płód ) stwarzają zagrożenia powstania wad wrodzonych. Inna możliwość to wady, zespoły genetyczne dotyczące całego płodu w tym również serca ( np.: zespół..

Nadciśnienie wrotne

.. ...neutralizuje substancje szkodliwe. Nadciśnienie wrotne to sytuacja, w której patologie miąższu wątroby lub samej żyły wrotnej, uniemożliwiają prawidłowy przepływ krwi. Powoduje to rozwój krążenia obocznego, większa objętość krwi płynie między innymi przez żyły przełykowe i żołądkowe...

Rezonans magnetyczny (MR)

Rezonans magnetyczny (MR)

.. ...Badanie MR nie jest szkodliwe. Przeciwwskazaniem do wykonanie RM jest natomiast obecność metalowych implantów, klipsów chirurgicznych, rozrusznika serca i innych ciał obcych, które mogłyby ulec przemieszczeniu pod wpływem silnego pola elektromagnetycznego. Rezonans magnetyczny jest..

Clopidogrel (Klopidogrel, Aprelex, Plavix, Zyllt)

.. ...na temat ewentualnego szkodliwego wpływ clopidogrelu na płód ani na dowodów na przechodzenie leku do mleka karmiącej kobiety. Nie należy więc stosować clopidogrelu w wyżej wymienionych stanach. Preparaty zawierające clopidogrel dostępne w Polsce ( za Indexem Leków MP 2007 ): Aprelex,..

Digoksyna (Digoxin, glikozyd naparstnicy)

.. ...dawka lecznicza jest zbliżona do dawki szkodliwej. Przedawkowanie digoksyny może stanowić zagrożenia życia. Digoxin to handlowa nazwa preparatu zawierającego digoksynę ( w oparciu o Index leków MP 2007 )...

Problemy z ciążą mogą wpływać na serce dziecka

.. ...zapobiegania jego skutkom - podawanie w czasie ciąży witamin C i E oraz selenu i czerwonego barwnika roślinnego - likopenu - wydaje się mieć efekt ochronny. Mimo to nie zalecają na razie podawania ich ciężarnym...

Zanieczyszczone powietrze niszczy serce

.. ...Zanieczyszczenia są szkodliwe nawet kiedy pozostają na poziomie dopuszczonym przez obowiązujące normy. Szczególnie narażone na ich szkodliwe działanie są osoby cierpiące na serce i choroby układu krążenia. Inny uczony, który badał wpływ zanieczyszczenia powietrza na serce, dr Robert..

Słońce zmniejsza ryzyko chorób serca

.. ...umiarem ze względu na szkodliwe promieniowanie UV, które, jak powszechnie wiadomo zwiększa ryzyko raka skóry. By pobudzić wytwarzanie witaminy D wystarcza nawet niewielka dawka słońca. Jeżeli będziemy korzystać z niego rozsądnie i nie będziemy doprowadzać do zaczerwienienia skóry lub..

Pomidory pomogą w leczeniu chorób serca

.. ...miażdżycą utlenianie szkodliwych tłuszczów niemal do zera. Neurolog Peter Kirkpatrick zaryzykował twierdzenie, że likopen mógłby być skuteczniejszy niż stosowane dotąd powszechnie statyny. Inni eksperci są mniej entuzjastyczni i radzą poczekać na ostateczne wyniki, a póki co - zalecają..

Dieta uboga w węglowodany i bogata w białka zwiększa ryzyko miażdżycy

.. ...tłumaczyć przyczynę szkodliwego wpływu diety niskowęglowodanowej na naczynia krwionośne. Wiadomo bowiem, że uszkodzenia ścianek naczyń są punktem wyjścia dla odkładania się w nich płytki miażdżycowej. Jednym z ważniejszych wniosków, jakie płyną z tego badania jest to, że mimo spadku masy..

XIII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

.. ...profilaktyka. Więcej mówi się o szkodliwości czynników ryzyka, które są łatwo modyfikowalne lub łatwo leczone, przynajmniej w pierwszej fazie. Społeczeństwo jednak nie zawsze korzysta z możliwości profilaktyki i oceny profilu ryzyka, który jest dostępny. Dlatego też cały czas spory..

Długotrwały stres zwiększa ryzyko choroby serca u dzieci

.. ...uważa, że stres nie jest szkodliwy dla organizmu człowieka. Jak wyjaśniali specjaliści, stres - podobnie jak brak ruchu i zła dieta - jest groźnym czynnikiem ryzyka chorób serca i naczyń. Powoduje wzrost poziomu adrenaliny, noradrenaliny, cholesterolu oraz wolnych kwasów tłuszczowych w..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora

.. ...promieniowaniu rentgenowskim szkodliwym dla płodu. Więc w ciąży tylko wówczas gdy bezwzględnie trzeba. Ośrodki które wykonują w Polsce ablacje, które znam: katowice, warszawa - chyba obecnie siedem miejsc, szczecin - dwa szpitale, gdańsk, opole, kielce, łódz - chyba dwa szpitale, kraków..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 10

.. ...internetowe mogłyby okazać się szkodliwe. Proszę przestudiować odpowiedzi Pana Oskara i znaleźć w nich choć cień zagrożenia. Proszę zrozumieć, że to tylko początek i czy Pan chce czy nie pana wnuki będą się leczyć przez internet a nie w tych jak je pan nazwał szumnie - poradniach. Proszę..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 58

.. ...ubocznym moze byc bardziej szkodliwe, Chociaz bylam u kilku kardiologow i prawie wszyscy potwierdzaja ze jest to forma zaburzen ktora nie jest niebezpieczna tylko nieprzyjemna nie potrafie podejsc do tego tak spokojnie. Zawsze po takim incydencie mam o czym myslec przez kilka dni,(..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 65

.. ...więc myślę, że jest to szkodliwe dla dziecka i nie przeprowadza się ablacji u ciężarnych pacjentek ale co na to twój lekarz? Zawsze mówię. ABLACJA - TAK.Miałem bardzo poważne problemy.Nie tylko zawodowo,ale i normalnie nie mogłem żyć.Doświadczyłem wszystkiego i wiem,że ABLACJI mówię TAK...

Echo serca - Str. 28

.. ...rzeczywiście jest to groźne, szkodliwe lub jak inaczej można zinterpretować te wyniki? Z góry dzięki za szybką dopowiedź. Z tego forum wyniosłam, iz niedomykalnośc śladowa jest bliska fizjologicznej. P. Olesiu - badanie w normie, jesli nic sie z sercem nie zdarzy nie ma wskazań do wykony..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 31

.. ...w celu zniwelowania szkodliwych czynników ( tak samo, jak organizm stara się zwalczyć bakterie czy wirusy w czasie choroby ). Czasem lepiej jest się położyć i czekać, nie robiąc nic. Wiem, jakie to trudne, kiedy odczuwa się to wszystko i nie rozumie, co się dzieje, a serce wali. Ale..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 39

.. ...homeopatyczne są naprawdę nie szkodliwe, tak napradę to są zioła.Tylko tyle że na efekt działania trzeba dosyć długo czekać.Ja zaczynam pić od dzisiaj meliskę.I przymierzam się do rzucenia palenia,może też lepiej się poczuję no i byłby to jakiś sukces,który by mnie wzmocnił. Pozdrawiam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 76

.. ...duzych ilościach to jest szkodliwe ;/ ale ja dużo nie pale i pale dopiero od 9 miesiecy ;p ale macie racje trza żucic palenia raz na dobre a te skoki i spadki cisnienia i pulsu to przy lekach normalka a i serce to jest odporną bestią ono sie tak łatwo nie podaje ; ) pozdrawiam wszytkich..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 133

.. ...pozostawia nas bez innych szkodliwych objawów.Sami sobie szkodzimy ciągłym zamartwianiem się i nakręcaniem,dlatego warto sie leczyć.Pozdrawiam,trzymajcie się ciepło. Witam Was moi kochani. Ostatnio już nie tylko nerwica , ale i jakiś pech prześladują mnie na okrągło. Dzisiaj np. wracałam..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 3

.. ...acenocumarol jest lekiem bardzo szkodliwym dla płodu. czy istnieje jakiś zamiennik leku, który nie zagrażałby mojej ciąży a jednocześnie uchronił mnie przed zakrzepem? Witam, Jestem ze sztuczną zastawką aortalną 4 lata ( SJM 25 ). Nikt nie poruszał tutaj tematu wpływu acenokumarolu na..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 2

.. ...hydrokzysyna tez sa szkodliwe dla organizmu. A choruje tylko serce. Metoprolol jest beta - blokerem i oddzialuje wylacznie na serce. No cześć,wszystko zależy w jakim stopniu jest nieszczelna zastawka,powiem ci że nie sport ci zaszkodzi tylko zbyt ciężka praca.A z tymi lekami na obniżenie..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 17

.. ...obydwu przypadkach jest szkodliwe i może pogłębić wadę. pozdrawiam Małgosiu kardiochirurg to nie kardiolog ma troche inne spojrzenie, daj mu i sobie szansę. Stracatello, zadziwia mnie Twoja znajomośc rzeczy, jesteś kardiologiem?, kardiochirurgiem? O jakiego rodzaju dolegliwosciach..

Częstoskurcze i arytmie - jakie leki bierzecie? - Str. 2

.. ...każde tego typu leki są szkodliwe dla płodu. Troche mnie to przeraziło, bo wiem jak czuje się bez leków koszmar uniemożliwiajacy funkcjonowanie, podobnie było kiedy próbowałam zmniejszyć dawkę o połowę. Prawdę mówiąc nie wiem co począć z tym fantem, bo prawdę mówić nie wyobrażam sobie..

Chelatacja - Str. 3

.. ...takie kroplówki są nieszkodliwe, ale przypadki się zdarzają. Zresztą pomyślcie: jak działa EDTA??? Wiąże jony metali! Nie tylko szkodliwe metale ciężkie ( ale to nie one powodują miażdżycę ) ale też tak potrzebne mikro - i makroelementy. Powoduje odwapnienie koścca i inne powikłania, o..

Chelatacja - Str. 4

.. ...polega szkodliwość działania tej terapii? Mam babcię, która się nie kwalifikuje do zabiegu, więc co ja mam zrobić? Czekać aż ona umrze? Podajcie źródła na temat szkodliwości tej metody! Jestem zdesperowana!..

Chelatacja - Str. 5

.. ...żadnych negatywnych - szkodliwych skutków , ani pozytywnych... Po 15 wlewach miałem zapewnienie że pigułki na rozszerzalność dość mocno przytkanych tętnic ,to będę mógł odstawić,ale już widzę że to absolutnie utopia.Doczytałem się że ta metoda leczenia EDTA zaczyna się objawić..

Chelatacja - Str. 6

.. ...nadmiarze są niewątpliwie szkodliwe, wywołując hyperwitaminozy, i proszę, dla własnego dobra, o tym nie zapominać. Bardzo bym tego pragnął, aby możliwa była skuteczna chelatacja doustna i na pewno, jako pierwszy, bym ją wszystkim polecał. Stoi mi jednak na przeszkodzie moja * najlepsza..

Trójglicerydy i lipemia - Str. 2

.. ...nie będzie musiał brać szkodliwych leków.Życzę udanych prób walki z cholesterolem. aaa,jeszcze zapomniałem o 2 lyżkach otrąb owsianych.Koniecznie trzeba je jeść ,bo w nich najwęcej błonnika. pomyłka - powinno być - HDL wybitnie poprawia codzienny intensywny ruch - a nie ,,obniża * *..

Acenocumarol a inne narządy - Str. 2

.. ...zaproponowałem bo nie jest to szkodliwe.Albo przynajmniej coś zbliżonego bo wersja jak z filmu byłaby dosyć droga.Jak znajdę jakieś szczegóły o przyczynach.A co do tej sztucznej zastawki - gdzie napisano że trzeba po tym te świństwa do rozrzedzania krwi zażywać?Nawet jeżeliby było to..

Częstoskórcz napadowy a ciąża i poród

.. ...ten lek może wpływać szkodliwie na dziecko????????????? pyt do magdy kiedy zaczęłaś brac te leki? brałaś je w czasie ciąży? bo ja sie zastanawiam czy brac moje..lekarz niby mówi ze lek jest bezpiecznydla dziecka ale przeciez co ma powiedziec.. Ja mialam robiona ablacje 2 lata temu..

Niedoczynność tarczycy - Str. 3

.. ...dodatek ma różne chemiczne szkodliwe substancje, w zwiazku z tym organizm nie ma skąd czerpać budulca dla swoich komórek i zanieczyszczony truciznami - choruje. Bioenergoterapii nie znam i jest to zupełnie co innego niż suplementacja składnikami odżywczymi, dlatego na ten temat się nie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 121

.. ...np.propranolol wogole nie szkodliwy lek a poczujesz sie lepiej bo serduszko zwolni.Wiem cos o tym bo biore leki ma cisnienie i serce ale duzo silniejsze wiec sie nie martw bedzie ok. Haj jestem Aneta weszłam przez przypadek na tą strone i własnie sie dowiedzialam co mi jest..

WPW co to takiego? - Str. 3

.. ...wiem że są one bardzo szkodliwe. Na początku miałem częstoskurcze nawet po 12 godzin 300/min. Ale pewien lekarz nauczył mnie to wyłączać i teraz jak mnie złapie taki atak to w tej samej minucie go wyłączam. Trzeba przyjąć pozycje siedzącą lub leżącą na brzuchu, wciągnąć dużo powietrza a..

Szybkie tętno przy nerwicy jest niebezpieczne?

.. ...uderzen na minute nie jest szkodliwe dla serca, jest spowodowane glownie stresem. Lecz ta nerwice, bo szkoda zycia! no właśnie tyle miewam czasami w spoczynku, ale zwykle mam 90 z groszami, na nerwice biore ofcoz przepisane leki antylękowe i antydepresyjne ale nie pomagają w takim..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 4

.. ...i może być tak samo szkodliwy w nadmiarze. Inny pisze że jego jedynym błędem jest piwo i „cygary” ale oba przecież nie są tłuste to co mu tak szkodzi? Zupełnie rozumiem że średnia przeżycia w Polsce jest krótsza o 8 - 10 lat niż w krajach zachodnich. Jestem lekarzem i..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 5

.. ...intensywny ruch - - - a nie szkodliwe dla wątroby statyny,które uszkadzają wątrobę i mięśnie.Polecam stosowanie się ściśle do diety antycholesterolowej,naprawdę skuteczne,wypróbowane wśród znajomych i rodziny.Podaję przepis na pyszną pastę z makreli.Raz w tyg. kupić 2 makrele..

Niebezpieczne dla życia skutki stosowania Prestarium - Str. 2

.. ...lekarstwa poza odżywkami sa szkodliwe. Oczywiście jeżeli producenci wypuścili produkt co nieodwracalnie uszkadza komórki albo z innego powodu jest niebezpieczny powinni zostać srogo ukarani jeżeli jasno nie zostały opisane objawy uboczne i nie zaznaczono czy powodują trwałe uszkodzenia..

Zawał serca a ryby wędzone

.. ...tluszczy nasyconych Nieprawda, ryby wędzone nie są wskazane. Proces wędzenia dostarcza organizmowi szkodliwych substancji. Są to poza tym produkty ciężkostrawne. Ryby owszem nawet te tłuste ale nie wędzone...

Skurcze dodatkowe i leczona nerwica serca

.. ...http://www.google.pl/search?hl=pl&q=concor+lek+uspokajajacy&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&aq=f&oq= wywalcie to szkodliwe uspokajace psychotropy dla schizofrenikow chyba lepsza ta nerwica niz to co po nich sie dzieje. Macie tu opis google - - - - - - - - - - - - - - - - - -..

Cholesterol i triglicerydy

.. ...chemiczne leki,które są szkodliwe.Mama codziennie kilka razy ćwiczy na rowerku,chodzi z koleżanką na marsze do lasu,raz w tyg. na base i raz na gimnastykę dla starszych pań do klubu emerytów.Czuje się teraz dobrze.Jednym słowem - - tylko odpowiednia dieta[otręby,chleb..

Częstoskurcze a palenie

.. ...papierosy wogole są szkodliwe... : ) radze Ci przebadaj płuca sobie lepiej... chodzi mi o pojemnośc płuc... być może masz też niedotlenienie serca albo małą pojemność płuc...i bedziesz potrzebowal inhalatora tak jak ja...to ma rowniez związek z arytmią serca i innymi chorobami serca....

Sulpiryd i kawa

.. ...5 10 minut kawy jest szkodliwe ? A może wiesz jak wygląda połaczenie sulpirydu z alkoholem? Alkoholu nie pije to nie wiem biore sulpiryd nawet pomaga ale mam po nim zaburzenia czynnosci sexualnych juz z niego zrezygnowalem radze tak zrobic Owszem pytka słabiej staje to fakt: ) ale jak..

Dodatkowe skurcze - Str. 40

.. ...czas cordarone jest szkodliwe na tarczyce a wlasnie dobre pytanie.tez jestm ciekawa czy jak ktos z was robil sobie holter to wyszly wam podudzenia komorowe i nadkomorowe? mi wyszly i te i te i troche sie obawiam bo te komorowe sa bradzo grozne podobno Krycha: a czy ten lekarz robi jakieś..

Dodatkowe skurcze - Str. 67

.. ...leki,czytalam dzisiaj artykul o szkodliwosci mleka http://www.noni.com.pl/pacjent_nalogi3.html i jestem w szoku,chinscy lekarze kazdemu zalecaja zrezygnowac z cukru i mleka,wiele dolegliwosci ponoc mija...mysle ze warto wyprobowac.. Do pioreny - ja biorę w tej chwili na dodatkowe skurcze..

Dodatkowe skurcze - Str. 76

.. ...prawdopodobieństwo wystąpienia i szkodliwość jest o wiele mniejsza niż samo zagrożenie wynikające z arytmii serca. Ja jestem po ablacji. Zabieg miałam w Częstochowie w Centrum Chorób Serca i Naczyń im. Polonii Świata. Uważam że nie ma nic lepszego bo tak w rzeczywistości tylko ten zabieg..

Dodatkowe skurcze - Str. 84

.. ...tez wiem ze one nie sa szkodliwe, z tym mozna zyc, ble ble ble i co z tego, jak juz mam skurcz to tylko sie modle by go przetrwac i aby nie nastapil kolejny. Naprawde niektrym nie jest latwo. pozdrawiam Nie krzycze wiem ze to nie przyjemne sam to mam ale tego gów...sie nie wyleczy chyba..

Trzepotanie przedsionków

.. ...podobno najbardziej szkodliwe dla człowieka jest samo życie............ ja oid dwoch lat mam migotanie - trzepotanie przedsionkow i za kazdym razem jestem umiarawiana w szpitalu kroplowkami z magnesem,potasem i betalokiem.Jest to bardzo uciazliwe i trafia mnie 3 razy w tygodniu,Wtedy..

Migotanie przedsionków jest wyleczalne? - Str. 2

.. ...chemiczne.Co najwyżej mniej szkodliwe albo nieszkodliwe w takich dawkach.A przyczyną problemów mogą być niedobory.Ja ostatnio biorę odżywki i zauważyłem że z sercem mam miej problemów.Chociaż też ostatnio więcej się męczę i może to też przez wysiłek się poprawiło. Przyczyną migotania..

Chelatacja i jej skuteczność

.. ...nieskuteczności czy wręcz szkodliwości tej terapii i nikt nie ciąga po sądach * dochtorów * za otrucie pacjenta. A mógłby bez chemii i radioterapii ( która wyniszcza i tak już słaby i bezbronny organizm ) przeżyć jeszcze jakiś czas dłużej. Dlaczego medycyna akademicka blokuje wiedzę na..

Bóle serca w ciąży

.. ...najwazniejsze czy moze to byc szkodliwe dla kobiety w ciąży wITAJ!!! u MNIE PROBLEMY Z SERCEM ROWNIEZ pojawiły sie w ciąży i to tak około 5 miesiąca ciazy!! Niestety dolegliwości te nie ustapiły po urodzeniu dziecka - przeciwnie nasiliły sie! Ja miałam chyba troche gorzej od Ciebie bo..

Jak można przytyć kilka kg? - Str. 2

.. ...czy ta odrzywka jest szkodliwa? co będzie jak dojdziesz do wagi jaka Ci odpowiada? przestaniesz ją zarzywać??? mam brata który dużo ćwiczy i też pije jakieś odrzywki przeważnie z sokiem pomarańczowym, ale nigdy nie przyszło mi do głowy żeby też spróbować. odezwij się olcia12345,..

Częstoskurcz a ciąża

.. ...tylko co jest bardzej szkodliwe czy branie tych leków czy sama artytmia dla dziecka gdybym była w ciąży. doczytałm bowiem że taki atak u matki może doprowadzić do niedotlenienia u dziecka a jakie to może mieć konsekwencje to aż trach pomyśleć. Chciałabym urodzić zdrowe dziecko i jeszce..

Cholesterol i dieta

.. ...wafelki. One zawierają szkodliwe tłuszcze utwardzalne. Trzeba zapomnieć o majonezie. Do sałatek, surówek stosujemy oliwe z oliwek lub nasz olej rzepakowy. Jemy bardzo dużo surowych warzyw. Z owoców wybieramy te, które nie zawierają dużo cukru. Pieczywo ciemne pełnoziarniste. Sery o..

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...jest szkodliwe miałem przez 2 dni zawroty głowy .Co powinno robić się po takim badaniu ja poszedłem do pracy nie wiem czy dobrze zrobiłem .Bardzo proszę was o odpowiedz jak ktoś miał podobny przypadek..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej a ciąża

.. ...ciązy a lek już działa szkodliwie na płód. Tutaj trzeba bardzo uważać i najlepiej znaleźć zarówno dobrego ginekologa jak i kardiologa, często robić badanie elektrolitów ( potas jest najważniejszy ) i oczywiście o wszystkich objawach im dokładnie opowiedzieć. Wtedy nie powinno być..

Chelatacja doustna tabletakami Oral Chelate

.. ...chelatowej.Jest raczej szkodliwa, mnie po chelatacjii dopadł drugi zawał lecz niestety nie skojarzyłem tego z tą terapią.Po poznaniu tego tematu kontaktowałem się osobiście z wieloma pacjentami korzystającymi z tego * dobrodziejstwa * i stwierdziłem,że wielu pacjentów miało problemy..

Czy dieta optymalna (Kwaśniewskiego) jest zdrowa?

.. ...węglowodanów jest bardzo szkodliwa na tej diecie i nie tylko na tej. Faktem jest że u mnie ilość tłuszczu jaką potrzebuję codziennie zjadać to okolice ( b/t/w ) 1 / 4 / 0,5, ale zawsze dużo energi potrzebowałem, więc mnie to nie dziwi. Z powazaniem Bogdan jestem na diecie kwaśniewskiego..

Czy dieta optymalna (Kwaśniewskiego) jest zdrowa? - Str. 2

.. ...straszono jak to bardzo szkodliwe są jajka. Dzisiaj wiemy , że tylko niedouczony dietetyk, może zalecać ograniczenie spożywania jajek. Ja od bardzo dawna zjadam w granicach 40 do 50 jajek tygodniowo. Jest to bardzo łatwa i prosta dieta, której efekty są widoczne juą po kilkunastu dniach...

Niedomykalność zastawki mitralnej - Str. 2

.. ...bolesnych miesiączek. Co do szkodliwości hormonów nic nie słyszałam, ale wiarygodna opi9nia to opinia lekarza. Olu, pzrede wszytskim gratuluje i zazdroszczę. Nie jestem lekarzem, ale jeśli w nawiasach podane sa normy to sama spójrz. Co do lewej komory i EF - frakcja wyrzutowa u zdrowego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 8

.. ...dla serca jest bardzo szkodliwe,zreszta pewnie dla nerwicy bardziej,powoduje rozchwianie emocjonalne.Szkoda troche ze nie mozemy zyc jak normalni ludzie ale widocznie taki juz nasz los : ) Ja tak sie uparlam ze wyjde z tej nerwicy i dlatego to zrobie.Najwazniejsze zeby pogodzic sie z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 24

.. ...zapisuje psychiatra, ich szkodliwości, możliwości uzależnienia się itp. Musiałam brać leki, bo dusza i umysł były chore. Jak coś jest chore to człowiek staje na rzęsach by sobie pomóc. Jak ktoś ma raka, to też nie patrzy, że mu włosy wypadną, tylko bierze chemię, by ratować życie. Po..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 43

.. ...dobrego co jest nie szkodliwe i nie otlumania nie powoduje senności bo sie normalnie nie da z domu wyjśc . mam nadziehje ze u ciebie dobrze pozdrawiam cie cieplutko Witam Nikusia!Rzeczywiście długo mnie nie było.Miałam masę problemów,jak to w życiu.Teraz właśnie mam anginę i kiepsko się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 50

.. ...bardzo niedobre bo mniej szkodliwe są migotania przedsionków niż komór. Dodatkowo od jakiegoś czasu mam silne dusznosci i straszny ciężar w klatce piersiowej.Czuje duże zalegania na oskrzelach i nawet mam czasami trudności w przełykaniu i to nawet płynów. Czy ktoś z was ma podobne objawy..

Wysokie stężenie trójglicerydów poziom 717

.. ...razu przepisują leki szkodliwe dla mięśni i wątroby.A pacjentowi nawet nie mówią,że odżywianie ,ruch i schudnięcie może doprowadzić do znacznego obniżenia cholesterolu bez skutków ubocznych . DO ULKI - - Ulka ,rzuć te leki,bo ci wątroba wysiądzie.Mięśnie cię nie bolą?Zastosuj odżywianie..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 2

.. ...substancją oszałamiającą, szkodliwą dla zdrowia. Wpędza w uzależnienie zwłaszcza, że jego eliminacja z organizmu jest powolna co powoduje że zespół abstynencyjny, który pojawia się po odstawieniu narkotyku jest długi i osoba uzależniona cierpi psychicznie przez kilka miesięcy. Regularne..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 3

.. ...innych specyfików jest szkodliwe i wszystkie wywołują przykre konsekwencje, nie chciałbym być tu złym prorokiem ale podejrzewam że skoro po wódce słabo skończyłeś to i podobnie będzie po ziółku, po prostu zamieniłeś sobie jeden nałóg na drugi i to że teraz czujesz się dobrze nie znaczy..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 5

.. ...autorytetem ) trawa jest mniej szkodliwa zarówno od alkocholu jak i wyrobów tytoniowych ( ogólnie, jak ktoś już wcześniej pisał, polecam zapoznanie się z tymże raportem ). Marihuana przede wszystkim działa niekorzystnie na pamięć i drogi rodne, natomiast alkohol niszczy wątrobę. Słyszy..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 6

.. ...pomieszczeniu juz jest bardzo szkodliwe, nie wspominajac o juz paleniu i do tego uzalezniaczy. Tylko że malo kto sobie z tego zdaje sprawe i jest gotow w to uwierzyc, zwlaszcza gdy czesto przebywa w dymie lub pali i czuje sie swietnie. Tylko że kiedys - przyjdzie kryska na matyska, ale..

Lokren i tritace w leczeniu nadciśnienia?

.. ...ciśnienie w normie to po co Tritace? Normalne ciśnienie nie powinno przekraczać te 129/79, maksimum to 139/89 ale to pierwsze traktowałbym jako istotne - u mnie wtedy wszystko funkcjonuje jak potrzeba...

Śmierć po chelatacji

.. ...odtruwania, usuwająca szkodliwe związki osadzające się wewnątrz komórek ciała człowieka. Do chelatacji wykorzystuje się związki chelatowe, wprowadzane do organizmu przez kroplówkę. Metodę tę stosuje się w przypadku ostrych zatruć metalami ciężkimi. Stosowanie jej w innych chorobach (..

Nigdy wiecej marichuany - Str. 3

.. ...zażywaniu codziennym mniej szkodliwym niż alkohol Ludzie ! Nie jestem zadnym lekarzem, ale moge sie zalozyc ze wiekszosc z Was prowadzi siedzacy tryb zycia. Jestescie slabi fizycznie! Zacznijcie regularnie biegac na coraz dluzsze dystanse, a juz po ok 1 roku zauwazycie wielka poprawe...

Nigdy wiecej marichuany - Str. 4

.. ...okazać się bardziej szkodliwe, niż wolny dostęp do marihuany! Czy prohibicja ma sens? W 1920r. w USA wprowadzono całkowity zakaz sprzedaży alkoholu. Zwolennicy prohibicji twierdzili, że dzięki niej * Dzielnice slumsów wkrótce już będą tylko w pamięci. Więzienia zamienimy na fabryki,..

Nigdy wiecej marichuany - Str. 5

.. ...liście śmiechu nie są szkodliwe dla serca wiem po sobie.Pale bo lubie i przez 4 lata się nie uzależnilem i żyje. to wszystko to jedne wielkie pier * * * mam wrazenie ze 90% nie palila a sie wypowiada mowicie tu takie rzeczy ktore sa niemozliwe.. ogromne moje grono jara i jeszcze nikt nie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 31

.. ...pozorom wszystkie piwka są szkodliwe dla zdrowia tez to mialem po piciu piwa lub wina nawet tego drogiego zle sie czulem myslalem ze odjade. odstailem poprawa o 180 stopni kiedys moglem wypic wiecej teraz nie zbieg przykrych okolicznosci wywolal stres i brak mozliwosci picia piwa hej..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 3

.. ...paleniem? Bardzo jest szkodliwe, odpiszcie jesli cos wiecie. Dzieki, pozdrawiam Czyli rozumiem że u człowieka z nadczynnością tarczycy niezalecane są wakacje nad morzem ? jod zawsze jest wskazany dla tarczycy dla nadczynnosci nie jest wskazany, doktor mi zabronila zazywac czegokolwiek z..

Ucisk, gula w gardle - Str. 16

.. ...kefirów i jogórtów, są szkodliwe, zwłaszcza w zimie. Nosić kamienie szlachetne, ale to wyższa nauka, która wymaga odpowiedniej wiedzy jak prawidłowo dobierać i nosić kamienie. Na gardło pomaga bez wątpienia turkus, jak kogoś nie stać, to pomaga pieprz lub jarzębina w formie korali...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 14

.. ...częstotliwość ataków - szkodliwość prochów pomijam. Ablacja jak każdy zabieg inwazyjny niesie ze sobą zarówno możliwość powikłań jak też nawet pogorszenie samopoczucia. Przećwiczyłem to na sobie ponieważ miałem dość ciągłych ataków migotania i niestety przez pierwsze miesiące po zabiegu..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 16

.. ...być przedawkowane i szkodliwe dla organizmu..... Zapewniam Cię, że ta rzekoma szkodliwość jest CZYIMŚ wymysłem po to, aby zrealizować swoje cele...Ciekawe, że nie przestrzegają nas przed bardzo szkodliwymi lekami - np. tyreostatyki mają narysowaną trupią czaszkę!, leki na serce , na..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 50

.. ...migotaniu i ma rozliczne szkodliwe działania uboczne. Kilka osób obecnych na forum miało z nim doświadczenia np Eluzyna czy Markobe a ich opinie są we wcześniejszych wypowiedziach. Jeśli chodzi o ablację to na forum kardiolo znajdziesz nawet dokładny szczegółowy opis razem z wszelkimi..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 54

.. ...względu na jego działania szkodliwe, tak czy inaczej nie można brać go na stałe. Mimo dobrego samopoczucia prawie codziennie zaglądam na forum, bo jestem zainteresowany jak radzą sobie starzy znajomi. Pozdrawiam. Jestem już 4,5 m - ca po ablacji i migotań ( ataków ) raczej nie było tylko..

Bisocard

.. ...zwykle jakos specjalnie szkodliwa, ale daje wlasnie takie nieprzyjemne efekty przymulenia, sennosci, slabosci zwiazanej bezposrednio z bardzo niskim cisnieniem. Oprocz tego jak kazdy lek moze dawac efekty uboczne o roznym nasileniu w indywidualnych przypadkach. Jesli wystepuja jakies..

Udar mózgu - Str. 6

.. ...Mój tato 42 pracował w szkodliwych warunkach i teraz nic mu się nie należy? Po tygodniu umieściliśmy tatę w zakładzie, płacimy 2 tys zł, ale jak długo damy radę nie wiemy. Napiszcie jak to było w Waszym przypadku, po jakim czasie pacjenci byli wypisani no i co dalej. A jeśli takim..

PDA u 2-latka

.. ...wykonywanie echa nie jest szkodliwe. Nie piszesz, czy dziecko było na tyle spokojne, ze można było bez uspokojenia go przebadać. Dokładniejsze jest echo przezprzełykowe. Ważne są też umiejętności przeprowadzajacego badanie i jakośc sprzętu. Pozdrawiam i życzę dobrych wyników. Ola Olu,..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu

.. ...poradzc kazdy lek jest szkodliwy nowej czy starej generacji i trzeba ograniczac jak mozna sobie poradzic pozdrawiam czytajac te wszystkie objawy nie tylko w tej zakladce ale ogolnie to ja chyba juz mialem wszystkie te objawy w przeszlosci i nawet czasami teraz powracaja ale juz nauczylem..

Bóle lewej strony klatki piersiowej

.. ...dziala i czy nie jest szkodliwy...Cena nie gra roli,dobrze zarabiam hehe( zart ) oby nie ze 100 ale jesli odzalowac trzeba bedzie na zdrowiu nie ma co oszczedzac : ).pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz... aspargin magnez + potas cena okolo 5 zl Nie wiem ile kosztuje ale napewno..

Zastawka mitralna - gdzie wykonać operację? - Str. 2

.. ...substancji. Najbardziej szkodliwa jest kawa zalewana wrzątkiem w filiżance, bo zawiera najwięcej drażniących garbników. Nie pij więcej niż dwie filiżanki kawy dziennie, jeśli masz bardzo wysokie lub bardzo niskie ciśnienie. Bywa, że nadużywanie kawy powoduje zbytnie pobudzenie lub..

By-passy i nadwaga po operacji

.. ...szkodliwy, na drugim miejscu alkohol i dopiero na trzecim genetyczna wieńcówka i inne. To oczywiście w dużym skrócie z uwzględnieniem innych chorób wrodzonych i nabytych, oraz czynników stresogennych...