Szmer w okolicach serca

Silny ból w okolicach serca

.. ...przedszkolnym, to wykryto u mnie szmery w sercu i pozniej chodzilam do kardiologa do jakiegos 13 roku zycia na wizyty kontrolne, az do czasu gdy zrobiono mi wtedy echo serca, ktore nic nie wykrylo, zadnych cech wady serca, oprocz struny w lewej komorze serca, wiec lekarze doszli do..

Pomoc kardiochirurga

.. ...książeczce zdrowia dziecka szmer w okolicach serca.I tak żyję sobie już te 35 lat,jeżdżono ze mną do Centrum Zdrowia Dziecka, nie mogli mnie tam zdiagnozować bo mieli za słaby sprzęt( duży jestem i byłem wtedy ).Przez te wszystkie lata czułem się dobrze,teraz czasami dopada mnie..

Dziecko nienarodzone z wadą serca

.. ...lat pobiewaz miałam szmery od strony kregosupa gdzie zabliźniła się sama natomiast od strony klatki piersiowej gdzie musieli mnie operować. teraz mam 22 lata dzięki tej operacji ŻYJE objawy przy są owszem jak przy innych chorobach m.in. to powolne przybieranie na wadze, czasem przy..

Zespół nerwowy i niepokojące objawy

.. ...normie. Mam do tego szmery w klatce piersiowej ( w okolicach serca ), a zawroty głowy zaczynają mnie doprowadzać do szaleństwa. Najgorzej jest jednak gdy dużo wypiję. Zawsze dnia następnego mam atak zawrotów głowy, drętwienia i mrowienia kończyn i mam wrażenie, że dostaję zawału, lub..