Szmery nad sercem niewinne

Szmery w sercu

.. Szmery nad sercem, oceniane przy pomocy stetoskopu lekarskiego, są akustycznymi efektami zaburzonego przepływu krwi w jamach serca. W przeciwieństwie do szmerów serca u dzieci, kiedy większość tych zjawisk ma charakter niewinny i jest związana z naturalnymi zmianami zachodzącymi w rosnącym serca, u dorosłych..

Niewinny szmer serca

.. ...wykryto u mnie niewinny szmer serca, i do tego jakiś ubytek w sercu.. chodziłam raz w roku na echo serca dopóki...aparat do EKG się nie zepsuł..zaprosili mnie wtedy na badanie za 2lata... od tego czasu nie byłam na badaniach,minęło ok.10lat..nie mam jakiś konkretnych dolegliwości, ale..

Szmery nad sercem

.. co niosą ze sobą szmery nad sercem?? bo ja nic o tym nie wiem Jeśli szmery nad sercem to to samo co tzw szmery serca to najogólniej mówiąc mogą byc one niewinne bądź też towarzyszyć wadzie serca. Po specyficznych tonach specjaliści potrafia określić rodzaj wady. Pozdrawiam hej ja tez mam szmery sercowe i..

Szmery serca u niemowlaka

.. ...miesięcy pediatra usłyszał szmery w sercu Jasia - po tygodniu mieliśmy wizytę u kardiologa - miał dokładnie mierzone ciśnienie i zrobione EKG - po czym lekarka stwierdziła że najprawdopodobniej to szmery niewinne - ale kazała się zgłosić do szpitala na Eco serca - po tym badaniu z kolei..