Szmery serca objawy

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca

.. ...okresowe i lekarz wysluchal szmery w sercu.. Pozniej bylo EKG, stwierdzono RBBB ( blok prawej odnogi peczka Hisa ), bylo ECHO serca, ktore nic nie wykazalo. Diagnoza: nerwica serca! Objawy: bol w klatce piersiowej promieniujacy na lewa reke, uczucie zatykania i dlawienia:, cos jakby..

Nerwica serca po ciąży

.. ...stwierdził że słyszy szmer serca natomiast ekg wyszło prawidłowe??nie wiem co mi jest??może ktoś miał podobne objawy i jakąś konkretna diagnoze...czekam na odpowiedź... Magdaleno Jesli mogę coś doradzić, bo też na poczatku wiedziałam tylko że mam szmery w sercu i lekarze to..

Dziecko nienarodzone z wadą serca

.. ...lat pobiewaz miałam szmery od strony kregosupa gdzie zabliźniła się sama natomiast od strony klatki piersiowej gdzie musieli mnie operować. teraz mam 22 lata dzięki tej operacji ŻYJE objawy przy są owszem jak przy innych chorobach m.in. to powolne przybieranie na wadze, czasem przy..

Otwór pomiędzy komorami u noworodka

.. ...jest duży, może poza szmerem nie dawać innych objawów. Leczenie operacyjne nie jest wtedy konieczne. Niekiedy ubytek ulega samoistnemu zamknięciu. Dot. VSD Ubytek przegrody międzykomorowej wystepuje u około 25 % chorych dzieci z wrodzonymi wdami serca. Pod względem cięzkości VSD można..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 10

.. ...sercu ,ktora powoduje szmery lecz to nic groznego i nie leczy sie tego.Co do atakow dostalam ostatnio znow lecz niestety nie potrafilam go opanowac i wyladowalam u lekarza ,ktory podejrzewal wypadanie platka( to bylo przed usg ) powiedzial ze objawy wygladaja naprawde na grozne lecz..

Komorowe zaburzenia rytmu serca

.. ...bulgotanie w sercu oraz szmery w klatce piersiowej. Nie mam duszności. Zrobiłem Holtera z własnej inicjatywy. Okazuje się że mam o 30 - 40 % więcej zaburzeń niż przed ablacją. Mam i bradykarie i tachykardie. Kiedyś miałem max 115 teraz 140. W środę idę do Koźluka. Ciekawe co powie....

Niepokojące objawy, problemy z pełnym oddechem

.. ...usłyszeć występujące szmery i odgłos bicia serca. Niestety nie wszystkie choroby serca można zdiagnozować na podstawie tego badania. Mi np lekarz oprócz UKG zlecił zrobienie EKG metodą Holtera, które przez 24 godziny będzie zapisywało pracę serca w różnych momentach pracy, snu itd. Czyli..

Zespół nerwowy i niepokojące objawy

.. ...normie. Mam do tego szmery w klatce piersiowej ( w okolicach serca ), a zawroty głowy zaczynają mnie doprowadzać do szaleństwa. Najgorzej jest jednak gdy dużo wypiję. Zawsze dnia następnego mam atak zawrotów głowy, drętwienia i mrowienia kończyn i mam wrażenie, że dostaję zawału, lub..

Powiększone serce

.. ...niedotleninie serca,a takze szmery.I czy ktoś moze mi powiedziec czy osoba chora na serce moze zajsc w ciaze i rodzic naturalnie czy tez przez 9 miesiecy musi byc w szpitalu pod stala opieka lekarski i miec robiona ceserke? To sercowiec: To zależy, jaką ma wadę serca, jakie daje ona..

FOA-u 2 misięcznego dziecka

.. ...rezekoma jeśli oprócz szmeru nie towarzyszą jej inne objawy jest po prostu uroda serca. Przetrwały otwór owalny - wydaje mi się, ze to to samo co drożny. Jest to typ ubytku w przegrodzie międzyprzedsionkowej. Może występowac nawet u 25% małych dzieci. Do fizjologicznego przecieku między..

Pomocy, co to mogło być?

.. ...mnie w 6 miesiącu życia szmery na sercu. Piszę na forum, gdyż na początku czerwca pojechałam z chłopakiem na tydzień do Zakopanego. Któregoś dnia wieczorem miałam dziwne objawy. Otóż cała się trzęsłam, nie mogłam tego opanować, miałam strasznie przyspieszony oddech i kołatanie serca...

Wada serca dziecka

.. ...,wada jest wrodzona jej szmer skurczowy 3/6wg Levinea jest tylko obserwowana od piątego roku bardzo mnie to niepokoi co ją czeka w przyszłości bardzo proszę o poradę Sam szmer jest objawem jakiejś wady, nie samą wadą. A gdzie się leczycie? Co mówia lekarze? Czy mała będzie wymagała..