Szpital Katowice Ochojec

Częstoskurcz - ablacja - Str. 66

.. ...w dniu 03.09.2009 w Szpitalu im.Jurasza w Bydgoszczy,który trwał cztery godziny,czuję się dobrze,jestem szczęśliwa.Lekarze kardiolodzy wykonujący zabiegi ablacji są dobrymi fachowcami,pielęgniarki także. Życie po zabiegu jest cudowne. witam ja jestem po ablacji w Katowicach - OCHOJCU ....

Ablacja - Str. 12

.. ...znajdowałam się natychmiast w szpitalu i po uspokojeniu mnie,szłam do domu.Aż jeden lekarz mówi - dziecko,czemu ty sie tak męczysz.Masz tu skierowanie do szpitala i idź na ablację.To było w październiku w zeszłym roku.Poszłam do szpitala w Ochojcu w Katowicach i zapisałam się w..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 7

.. ...lub kardiochirurgii ze szpitala Jana Pawła w Krakowie,poszukaj którzy z nich mają prywatną praktykę.A może znalazłeś już dobrego fachowcy?Ja korzystam z pomocy w Katowicach u doc. Wity i naprawdę ten lekarz świetnie mną pokierował.Natychmiast zostałem skierowany do Pierwszej Kliniki..

9 dni po wymianie zastawki aortalnej

.. ...pytania szczeg.o pobycie w szpitalu chetnie opowiem. Operacja była w Aninie. czesc. napisz ile masz lat, ja mam ale sztuczna zastawke aortalna moze wymienimy sie pogladami wszczepiona akurat 5 lat temu w katowicach ochojcu. pozdr. Mam 35 lat, dzisiaj jest 14 dni od operacji wszystko..

Dr Czerwiński Katowice - Ochojec

.. ...się słabo - poszłam do szpitala ,tam podpieli holtera a tu takie paskudztwo że ach...ale dobrej myśli jestem że mnie w tym Ochojcu pan doktor naprawi.Buziaki dla wszystkich. Dr Czerwiński - Katowice - Ochojec ile mialas tych skurczy nadkomorowych na dobe? Witam Wszystkich sercowców.Do..

Dr Czerwiński Katowice - Ochojec - Str. 2

.. ...oddelegowany do pracy w szpitalu klinicznym nr 7.Uzyskałem informację,że gabinet prywatny prawdopodobnie będzie znowu czynny od połowy grudnia. Tel.jest aktualny,ale tam są problemy z zasięgiem.Pozdrawiam! dzięki za informację że będzie doktor Czerwiński przyjmował bo mi bardzo zależy na..

Bajpasy - gdzie najlepiej?

.. ...lepiej w jakims innym szpitalu. Bede wdzieczny za kazda odpowiedz jesli macie jakiekolwiek info na temat Radomskiego szpitala to piszczie. Witam. Zerknij na to - www.piokal.pl Moze to jest rozwiazanie. Pozdr. ANIN, ANIN i jeszcze raz ANIN. Dziękuję też Aninowi. potęgą w tego typu..

Klinika Kardiochirurgiczna w Katowicach na Ochojcu

.. ...jak długo leży się w szpitalu. Co tylko przyjdzie Wam do głowy, co może przydać się przyszłemu pacjentowi. Będę wdzięczna za wszelkie porady i podtrzymanie na duchu. Podbijam temat bo jest dla mnie bardzo ważny. Proszę!!!! Bez zarzutów. Jestem pacjentką jednej pani doktor kardiolog z..

Gabinet z Echem serca Kraków lub Katowice Ochojec

.. ...W jednym krakowskim szpitalu stwierdzono, ze mam przeciek miedzyprzedsionkowy i konieczny jest zabieg lub nawet operacja. Dla potwierdzenia zrobilem badania w innym rowniez krakowskim i wykluczyli przeciek a na moje omdlenia zaproponowali rozrusznik. Szukam zatem jakiegos dobrego..

Bajpasy - Kraków J.P.II czy Katowice Ochojec?

.. ...- passy w Krakowie w szpitalu Jana Pawła II i gorąco polecam ten szpital. Pełni poświęcenia lekarze i pielęgniarki. Wspaniała opieka. Operował go dr. Kapelak. W 1997 r. wszczepił mi 4 by - passy prof. Woś na Ochojcu. Do dzisiaj pracuję,czuję sie dobrze. Opinia Kliniki - WZOROWA !!!! Mam..

Ablacja Katowice

.. Witam, dzis ide do szpitala w Ochojcu w Katowicach na ablacje, mam kilka pytan. Co mam ze soba zabrac i ile mniej wiecej przebywa sie dni po zabiegu w szpitalu? i jeszcze jedno pytanie bo zapomnialem, czy trzeba wydepilowac okolice pachwin? witam, jestem tydzien po ablacji, jestem zdenerwowany jak nigdy,..

Kardiochirurg we Wrocławiu

.. ...śląska bądź okolic.Z góry dziękuję za pomoc! Tylko dr.Skiba szpital wojskowy we Wroclawiu.Tylko tyle wiem bo operowal mnie jeszcze jak pracowal w Katowicach - Ochojcu. Poprostu zawodowiec w kardiochirurgi...

PFO - tętniak między przedsionkami - leczenie, zabieg - informacje

.. ...miesiące ide na tydzień do szpitala w Katowice Ochojec na badania. Przeczytałem w sieci o PFO ale kilku rzeczy jeszcze nie wiem. A lekarz też nie chce mnie straszyć na wyrost ; - ) Dzwoni i sms - uje do mnie, pyta jak się czuje. Lekarz jest super! Co kilka dni mam takie * ataki * . Są..

Stymulator serca, by-passy i Katowice Ochojec

.. ...termin przyjęcia do szpitala na Ochojcu. Operacje wykonał jego wspaniały zespół lekarzy kardochirurgów. Minęło już 3 lata, czuję sie dobrze, aczkolwiek przyjmuje przypisane leki. Kto miałby okazje dostac sie do tj Kliniki bardzo polecam. Lekarze są wspaniali i wszyscy pacjenci o nich..

Klinika kardiochirurgiczna w Katowicach-Ochojecu

.. ...u nas w regionalnym szpitalu na oddziale kardiologii . Praktycznie od tego badania bardzo dużo zależy, ponieważ to ono pokazuje stan( drożność ) żył, tętnic...Napewno można wykonać ten zabieg w Klinice ale to najlepiej umówić się na wizytę prytatną do jednego z temtejszych lekarzy..

Kardiochirurg niedomykalność zastawki przychodnia Katowice-Ochojec

.. ...otrzymania wezwania do szpitala czekałam 3 tygodnie. 23 kwietnia przyjęta, na następny dzień operacja wszczepienia zastawki aortalnej mechanicznej. We wtorek do domu. W sumie 6 dni, a jaka poważna operacja. Poddałam się operacji bez obaw i zaufaniu w doświadczenie docenta. Dobrze by było..

Zapalenie osierdzia serca powikłane tamponadą

.. W lutym trafiłam do szpitala Katowice - Ochojec z ostrym wysiękowym zapaleniem osierdzia serca powikłanym tamponadą. odbarczono mi prawie 1000ml płynu. Płyn zbadano i nie wykryto w nim nic, co wskazywałoby na przyczyny. wypuszczono mnie ze szpitala po tygodniu, bez ostatecznej diagnozy, tzn. przyczyn,..

Po ablacji. Pytajcie.

.. ...bo ja we Wrocławiu w szpitalu wojskowym mógłbyś mi opisać ten zabieg? i jeszcze jak jest przed nim i po nim?czyli np przygotowania do niego oraz jak się czujesz po nim i coś takiego? Po pierwsze jestem dziewczyną i jeżeli ktoś chce wiedzieć 18 - letnią :D : ) Tygrysek25: Zabieg miałam..

Ubytek miedzyprzedsionkowy ASD2

.. ...Chorób Serca w Zabrzu, szpital im. Jana Pawła II w Krakowie, szpital kardiologiczny w Katowicach - Ochojcu. Ja akurat mam inną wadę serca, ktorej częścią był ubytek międzykomorowy ( VSD ), jestem po 3 tradycyjnych operacjach i nie narzekam zbytnio: - ) Zapraszam na forum Fundacji Serce..