Szpital Spartańska

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa

.. ...poprzednie dane. Warszawa, szpital na Spartańskiej - Pytkowski Ja osobiście mam mieć ablacje i idę ją wykonać w Instytucie Kardiologii w Warszawie z Panem Prof Franciszkiem Walczakiem i Dr. Ewą Szufladowicz na czele. Uważam że są najlepsi w tej dziedzinie. Pozdrawiam serdecznie. Witaj...

Arytmia nadkomorowa serca

.. ...lądowałam cyklicznie w szpitalach na Banacha, Goszczyńskiego itd.,Wkońcu jeden szpital uzgodnił z drugim że tak dalej być nie może i zostałam zakwalifikowana w trybie natychmiastowum do ablacji, która odbyła się na Spartańskiej i dziś jestem 11 dni po zabiegu żywa, cała i mam nadzieję że..

Po latach od ablacji

.. ...ablację w Warszawie, w szpitalu na Spartańskiej. Zabieg udał się i obecnie czuję się bardzo dobrze. Ciekawa jestem jak czują się obecnie pacjenci, którzy kilka lat temu przeszli pomyślnie ablację. Jest we mnie lęk, czy częstoskurcz aby na pewno nie wróci i czy nie będę miała jakiś..

Ablacja na Spartańskiej - ktoś miał?

.. ...sanitarnych? wiem, że w wielu szpitalach to się teraz zmienia na lepsze, ale nie wszędzie ( miałam przykład oddziału urologii w jednym z warszawskim szpitali, tragedia... ) o samym zabiegu to już chyba wszystko wiem, głównie z tego forum ; - ) ale będę wdzięczna za każde info *..