Szpitala wojskowego we wrocławiu

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 22

.. ...może w tym tygodniu do szpitala wojskowego we Wrocławiu? Ja jutro idę a w czwartek ablacja więc proszę o wsparcie. Dodam że mam drogę w pęczku hisa i nie będzie pewnie łatwo... no ale może sie uda: ) pozdrawiam ablacyjne rodzeństwo: ) Wróciła dzisiaj ze szpitala, niby ablacja skuteczna,..

Dobry kardiolog z Wrocławia

.. ...Doktor Artur Fuglewicz ze szpitala wojskowego.Przyjmuje też prywatnie we Wrocławiu w każdy wtorek. Proszę skontaktować się ze mną na gg to podam namiary: 5718650 W zasadzie wiekszosc lekarzy z wojskowego jest godna polecenia. Mnie polecono DAriusza Jegielskiego i Mariana Zembale. Pojde..

Podziękowania dla Kardiologów ze Szpitala Wojskowego we Wrocławiu

.. ...wielkim sercu w tym szpitalu lezała moja mama wszczepiano jej zastawkę sam profesor fuglewicz opiekował sie mamą niestety mimo wielkiego wysiłku lekarzy i niesienia pomocy zmarła w czwartej dobie po operacji ,nie mam do nich żalu też mam chore serce i wiem jak wspaniale opiekują się..

3 tydzień po operacji by-passy we Wrocławiu

.. ...zostałem przyjęty do Szpitala Wojskowego,na drugi dzień w środę - ciach ! 4 by passy / szlag.../ Operacja trwała 5h 20min,wybudziłem się sam w nocy,pocierpiałem co nieco /więc była i morfina/ .Opieka na kardiochirurgii była NIESAMOWITA !! Bajka. Po dwóch dniach kiedy nie zdążyłem się..