Sztuczne zastawki w sercu

Operacja na sercu, wymiana zastawek

.. ...czas podłączane jest sztuczne krązenie Standardowo trwa kilka godzin. jesli wymianiana jest zastawka - chirurg najpierw wypruwa stara , potem naszywa najczęsciej sztuczna , jesli jest to zabieg tzw. plastyki to jest to zabiej naprawczy z wszepieniem takiego pierscienai , ktory..

Operacja wstawiania nowych zastawek w sercu

.. ...zastawkę mitralną na sztuczną. W wieku 17 lat zrobionomi plastykę zastawki mitralnej i trójdzielnej. Czuję się nawet dobrze, choć były powikłania po drugiej operacji. Teraz jestem w domu nazwolnieniu lekarskim i staram się nabrać sił. Tyle, że nie specjalnie wiem na jaki wysiłek mogę..

Operacja zastawek - najpoważniejsza z operacji?

.. ...zastawek( wymiana na sztuczne )to jedna z najpoważniejszych operacji na sercu, ( poza przeszczepem ), niosąca największe ryzyko? Często bowiem pojawiają sie tu posty, że ludzie nie przeżywają tej operacji, albo mają poważne powikłania. Bardzo się zestresowałam, gdyż moją mamę ( 55 lat )..

wymiana zastawki w trakcie zapalenia wsierdzia

.. ...wymienia sie jej na sztuczna , tylko wykonuje tzw. plastykę.W samym zabiegu nie chodzi o cofniecie sie zapalenia ,ale o fakt ,ze w przebiegu IZW dochodzi do znacznej destrukcji struktur w sercu , ze przestaja dzialac np. zastawki , moze dojśc do ciezkiej niewydolności serca. oczywiscie..

Sztuczna zastawka w sercu

.. Witam mam wszepioną sztuczną zastawkę mitralną od 16 roku życia.Teraz mam niedomykalnośc zastawki aortalnej.Mam miec operację ,wymiana zastawki aortalnej.Ale mój lekarz mówi że nie tak szybko,bo czekają jak z zastawki zaczną wypadac płatki.Boję się tej operacji.Od dłuższego czasu męcze się ,ręce mi..

Zastawka dwupłatkowa aorty i poszerzenie aorty wstepujacej

.. ...tygodnie po wszczepieniu sztucznej zastawki Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu . Przede wszystkim proszę sobie uświadomić że to operacja na sercu a nie wyrawnie ząbka ale nie wolno się bać operacji ponieważ rehabilitacja jest znacząco wdłużona Mostek się zrasta z tego co mi wiadomo..

Problemy z sercem a czerwone ręce

.. ...serca ,Mam wszczepioną sztuczną zastawkę mitralną w sercu,teraz czuję się dobrze,a te ręce czerwone to wszystko związane z sercem - to jest złe krążenie krwi.Nawet miałam ciśnienie niskie nogi sine ale to jest wszystko związane z sercem.Jak najszybciej radze ci iść do lekarza pozdrawiam..