Sztywna szyja

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 130

.. ...mnie bolala i kark cały sztywny,że szyją krecić nie mogłam.Głowa dzisiaj nie boli ale szyja nadal i mam spięte mięsnie,no i te serce które dzisiaj daje znać o sobie,Wiki rozumiem doskonale o czym piszesz,mój mąż jest w trasie i przez telefon też prawie sie pokłócilismy,o to że poddaje..

Duszności i ból w klatce, a wyniki dobre

.. ...dretwieje lewa reka sztywnieje szyja i mam szczekoscisk az słowa nie moge wydusic raz lekarz myslal ze mam stan przedzawałowy ale podał 2 zastrzyki i poslal do domu kazal pic meliske ale raz lepiej a raz gorzej...pozdrawiam a tak na marginesie ekg nic nie wykaze chyba ze juz cos tam było..

Po seksie czuje że przestaje mi bić serce

.. ...serce jakby migotało , sztywnieje mi szyja aż ciężko przełknąć ślinę , uciska mnie w klatce piersiowej i kłuje w plecach miedzy łopatkami , usg i ekg robiłem z 11 miesiecy temu , lekarz powiedział ze mam minimalnie powiększone serce i ze wszystkim ok , jeżeli ktoś z was ma jakieś pojęcie..

Bolące mięśnie

.. ...były bardzo napięte, sztywne. W pewnym momencie doszło takie pulsowanie mięśni występujące na ogół w nogach od kostek do kolan, ale z czasem przeniosło się też na inne miejsca, między innymi dolna część kręgosłupa, mięśnie ramion, szyja po lewej stronie a sporadycznie także uda. Pojawiło..

Zawroty głowy , lęk itd

.. ...ucho , często także sztywnieje mi szyja .Najgorsze jest , że boję się sama wychodzić z domu , nawet w nim sama zostać , boję się , że umrę , ze zostawię moje dzieci i męża. Jak gdzieś idę sama zaraz przychodzi jakiś lęk , robi mi się słabo ,zawroty są większe ...nie mam już sił Witaj ,..