Sztywność mięśni

Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS)

Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS)

.. ...uskarża się na ból stawów, sztywność poranną, bóle mięśniowe. Często obserwuje się stan podgorączkowy, chory odczuwa ciągłe zmęczenie, traci chęć do jedzenia i chudnie. Stawy są obrzęknięte, początkowo choroba dotyczy zwykle drobnych stawów rąk. RZS jak wszystkie choroby z grupy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 12

.. ...trzymam kciuki! Co do sztywności karku, to nie wiem, czy słyszałyście o traningu autogennym? Pomaga nie tylko na sztywne mięśnie, ale również uspokaja nerwy. A wygląda to tak, choć WYMAGA CIERPLIWOśCI!!!: ) Trening autogenny ( lub autogeniczny ) jest metodą opracowaną przez J.H. Schultza..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 989

.. ...słabość na zmianę ze sztywnością mięśni trzymała już tydzień? Nie mogę w to uwierzyć...:( Czasami mam wrażenie, że z tego myślenia aż plączą mi się nogi...:( Mam uczucie słabości całej stopy i tego mięśnia nad kolanem i udziela mi się często to na rękę i drętwieje mi lewa strona..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 183

.. ...piersiowej czy dziwna sztywność mięśni.Poszłam do lekarza rodzinnego i opowiedziałam mu o wszystkim,a On mnie skierował do psychiatry.Teraz jestem mu za to naprawdę wdzięczna,psychiatra obiecał,że mnie wyleczy tylko najpierw muszę przejść leczenie farmakologiczne( biorę ALVENTA 75mg ) a..

bóle w boku - Str. 2

.. ...objawy - rwanie, ucisk i sztywność w lewym boku. Do tego dochodzi uczucie ściskania w gardle ( jak przed jakąś ważną sytuacją, trema itp. ) i drętwienie po lewej stronie szyi. Ból zwykle zaczyna się po lewej stronie, na wysokości talii i promieniuje w górę i do tyłu, jakby wszystko po..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...paraliż ustąpił ale miałam sztywność karku, wymioty, biegunkę i niewyobrażalny ból głowy. Następnego dnia poszłam do neurologa, okulisty i zdiagnozowano * nerwicowy atak tęzyczkowy * . Skierowano mnie do szpitala tam po tomografii i arteriogrfii mózgu dianoza była inna zabrzmiała jak..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...myolastan 1 raz na noc sztywnosc i ból ustapil i do tego dobrze sypiam a rano nie czuje napiecia miesni. pozdrawiam. Spróbój moze lekarz ci go przepisze. Do Eli ( dzięki za maila ) no cóż nie robiłam badan pod kierunkiem boreliozy , ponieważ z tym kleszczem to było bardzo dawno temu.Czy..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 16

.. ...ból sie zmniejszył i sztywnosc ustapiła do rana spałam spikojnie. ten lek mi bardzo na to pomaga. Pozdrawiam. widze ze nawet tu nie da sie pomocy znaleŹć...... Do Niki. Widze ze zaden ci nie odpisuje wprawdzie nie mam takich dolegliwosci ale moja mama ma cos takiego cały dzień nic sie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 18

.. ...poty no i oczywiście sztywność i drżenie całego ciała. Jak można się domyślić lekarze zrobili wszystkie możliwe badania i znowu nic. Zapisałam się do psychiatry znajomej zresztą. Pani doktor wywsłała mnie na eeg głowy badania tarczycy serca krwi moczu itp diagnoza nerwica. Przepisała..

Rehabilitacja po operacji zastawki aortalnej

.. ...swojego ciała. troche sztywności na poczatku jest rzeczą normalną,. Jeśli jednak zacznie cie boleć staw lub mięśnie, to zrób przerwę w ćwiczeniach, aby nie dopuścic do poważnych uszkodzen ciała uważaj na sygnały ostrzegawcze, zakończćwiczenie i skontaktuj sie z lekarzem jesli pojawią sie..

Przerost lewej komory

.. ...( najpoważniejszej ) sztywność mięśnia komór. Jest to poważne schorzenie o nieznanympochodzeniu, często genetyczne. Nie związane z nadciśnieniem, wadą serca itd. Musisz koniecznie jak najpredzej zrobić echo serca lecz to wcale nie musi być właśnie kardiomiopatia. Jeśli masz jakies..

Niedomykalność zastawki aortalnej i mitralnej - Str. 2

.. ...swojego ciała. troche sztywności na poczatku jest rzeczą normalną,. Jeśli jednak zacznie cie boleć staw lub mięśnie, to zrób przerwę w ćwiczeniach, aby nie dopuścic do poważnych uszkodzen ciała uważaj na sygnały ostrzegawcze, zakończćwiczenie i skontaktuj sie z lekarzem jesli pojawią sie..

Tężyczka, co robić?

.. ...różnych objawów, m.in. sztywność i osłabienie mięśni, także bóle stawów. I nie daj się zbyć rodzinnemu, że wynik jest ok, bo tak nie jest! Endokrynolog powinien skierować Cię na dalsze badania hormonów: ft3, ft4 i przeciwciał aTPO. Jeżeli tego nie zrobi, zrób te badania prywatnie...

Sztywność szyi

.. ...Witam.od grudnia czuję sztywność szyi.jakbym miał naciągnięte mięśnie z obu stron szyi.do tego czuję dziwny ucisk w gardle przy przełykaniu śliny.byłem u lekarza, przepisał mi antybiotyk ale nie pomógł.brałem myopam na rozluźnienie mięśni.jedynie to przynosiło mi ulgę.nie wiem co mam już..

Moje wyniki krwi.

.. ...części głowy, sztywność mięśni karku, pieczenie z lewej strony szyji, i te wstrętne zawroty do których co zauważyłem zaczyna dołączać uczucie braku równowagi. Co to może być ?, o jakie badania poprosić ?..