Szum w uszach ból głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 192

.. ...wstałam rano ze strasznymi szumami w uszach i bólem głowy nie potrafiłam chodzić po mieszkaniu kładłam się i wstawałam i te zawroty głowy siadłam na chwile żeby zobaczyć co u was słychać ale nie dałam rady pisać bo mi się litery zlewały. Wstałam i tak się zatoczyłam że upadłam na..

Propranolol - Str. 2

.. ...rozszadzic wraz z glową szum w uszach sporadycznie. Bóle mieśni rąk. W nocy budzę się z drżeniem całego ciała próbuję się uspokoić, ale dużo to nie daje. Learz mówi że panikuję. Tylko ten ból głowy i oczu ostatnio się nasila. Mam duży brak apetytu wszystko jem na siłe walcząc z sobą...

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 8

.. ...przewidywać tan ból - szum w uszach i głośne bicie serca ktore słyszałam w uszach.Doszło nawet do tego że bałam się kłaść spać.Teraz idę na eeg.Jak tam nic nie wyjdzie to nie wiem co dalej. No widzę, że dużo nas tu : ) miło widzieć że tyle z was to zna i rozumie...Ja mam 17 lat i od ok 2..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 40

.. ...usiadł na moich żebrach, szum w uszach, ból głowy, skostniałe z zimna kończyny, czasami - ale tylko czasami - kłócia w sercu, ból często wędrujący, bądź to po prawej, bądź po lewej stronie ciała, czasem promieniujący do pleców, a czasem do szyi, dławiąc mnie przy tym w gadle. No i do..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 88

.. ...minie.Ja też mam często szumy w uszach ,dziwny napór czuje ,bóle głowy jakby czubek miało mi wypalić.na skroniach i twarzy dziwne ,,znieczulenie ,, ale to mija wiem że to jeden z objawów somatycznych nerwicy ,bóle zębów i stawów ale to mija w tej chwili mam dziwne policzki ,głowa do góry..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 265

.. ...bóle głowy i karku - szum i poieczenie w uszach wędruje od lekarza do lekarza,od kardiologa do neurologa i odwrotnie!Miałam 3 razy robione USG serca, jedno wykazało wypadanie zastawki, dwa kolejne już nie. Robiłam także holtera 2 razy i też wszystko ok. Kiedy zaczeły się bóle głowy..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 5

.. ...ledwo do 50 dochodzi ) szumy w uszach, bóle głowy, uderzenia ciepła i zimna do wyboru do koloru i już mam dosyć tego męcze sie około 5 miesięcy może troche lepiej wszystkie badania jakie mialem robione np Ekg, badanie krwi, Holter to JEST PAN ZDROWY tylko że ja czuje że do okazu zdrowia..

Zła diagnoza? stwierdzono chorobę Hashimoto

.. ...glowy( glownie z tylu ) - szum w uszach( czasami ) Co to moze byc? Tabletki powinny po 3 miesiacach zadzialac prawda? Zla diagnoza? Czy to normalne w tej chorobie? Moze to jakas nerwica? Dziekuje za odpowiedzi... Bóle potyliczne głowy i szum w uszach mogą sugerować nadciśnienie, warto..

Nerwica w ciąży - Str. 149

.. ...strasznie męczy mnie szum w uszach.Nie wiecz czy to od niskiego ciśnienia czy od tego bólu głowy. Wiesz mam straszna depreche non stop mysle jak jest mi zle , ze tylko ja jedyna tak zle sie czuje. Nic mnie nie cieszy straszny dol . Nic mi sie niechce non stop bym tylko leżala , nie..

To nerwica czy co innego?

.. ...uaktywnil mi sie ... szum w uszach. Ja to mam dziwnie... Duzo piszesz ale mało odpowiedzi. Jak z twoim wzrokiem? Nosisz okulary? Idz do okulisty lub zbadaj sobie wzrok. Bóle głowy mogą być od wzroku, tym bardziej ze pisales ze duzo siedzisz przed kompem. Moze przyda sie badanie..

Moje wyniki krwi.

.. ...267M. Na zawroty głowy i szum w uszach przepisał mi Betaserc 24. Niestety po 6 dniach nie czuję żadnej poprawy i dalej mam ból w tylnej części głowy, sztywność mięśni karku, pieczenie z lewej strony szyji, i te wstrętne zawroty do których co zauważyłem zaczyna dołączać uczucie braku..

Szum w uszach

.. Bole glowy szum w uszach czy to poczatek nerwicy szum w uszach może być od oslabienia słuchu,na przykład,gdy sie długotrwale przebywa w hałasie np.w pracy.To najczęstsza przyczyna.Jak ktoś notorycznie chodzi ze słuchawkami w uszach na full,to też może to mieć.A przyczyn bólu głowy może być100.Nawet od..

Zawroty głowy , lęk itd

.. ...ogólne osłabienie , szum w uszach , czasem bóle głowy a najgorsze potem to strach , że coś mi się stanie , że się przerwócę , bałam się sama wychodzić z domu , bałam się , że to coś poważnego , że umrę itd ...zrobiłam wtedy badania - EEG , EMG , prześwietlenie kręgosłupa szyjnego...