Szum w uszach nadciśnienie

Nadciśnienie? zawał? nerwica?

.. ...klatce zaboli to czuje szum w uszach i ciśnienie leci na 190/95/T60 na początku też jak Piotrek przed tem lądowalem w szpitalu i nigdy nie moglem sie przebić z moimi odczuciami do lekarza że to sie dzieje 2 godz po zażyciu tulipa na choresterol,wysylali mnie na konsultacje do Ochojca i..

Zła diagnoza? stwierdzono chorobę Hashimoto

.. ...glowy( glownie z tylu ) - szum w uszach( czasami ) Co to moze byc? Tabletki powinny po 3 miesiacach zadzialac prawda? Zla diagnoza? Czy to normalne w tej chorobie? Moze to jakas nerwica? Dziekuje za odpowiedzi... Bóle potyliczne głowy i szum w uszach mogą sugerować nadciśnienie, warto..

Pulsowanie żył w szyi?

.. ...same objawy, też mam szumy i piski w uszach - obu na raz. nasiliły siępo zmniejszeniu leków na nadciśnienie, ale teraz trochę mniej dokuczają. gorzej z tą szyją. całą zimę chodziłam z wielkim dekoltem i rozpiętą kurtką pod szyją. przeraża mnie lato - upały - znowu ten pulsujący bół..

Nadciśnienie 220/160 przy regularnym braniu leków

.. ...irytuje.pozatym jak kiedys miał wysokie cisnienie 160 - 220 nic nie odczuwał ani szumu w uszach bulu głowy nic zwyczajne samopoczucie i gdyby nie aparat do mierzenia cisnienia nawet by nie wiedział.pozdrawiam...

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 3

.. ...jakiegoś czasu mam takie szumy w głowie,że nie mogę sobie z nimi poradzić.Na nadciśnienie choruję już 8 lat.W dodatku często boli mnie głowa.Lekarze mówią ciężka nerwica,a nic na to nie dają.wychodziłam się już do tylu specjalistów i wszyscy mówią to samo,a ja wciąż cierpię.Ale z tym..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia - Str. 2

.. ...standardowe + okropny szum w uszach ( szum to raczej mam na stałe ), straszna suchość w gardle ( jak napiję się wody, jest jeszcze gorzej ), gorąco i jednocześnie dreszcze, zimne stopy i dłonie, uczucie pieczenia - zgaga, wtedy biorę nospe i po jakiejś godzinie mija + siemię lniane...

Wypadanie płatka, nadciśnienie, co jeszcze?

.. ...do dzisiaj zostało mi szum w głowie i w uszach,jak zasypiam to slysze i czuje w głowie jak serce mi bije.Masakra normalnie. Dzięki za komentarze! Proszę innych o podzielenie się swoimi doświadczeniami i, w miarę możliwości, o ustosunkowanie się do mojego problemu. Nie wiem czy to ważne,..