Szum w uszach w ciąży

Echo serca - Str. 30

.. ...w kostach, delikatny szum w uszach,po wypicu większej ilości alkoholu długie dochodzenie do siebie psychiczne i fizyczne:( . Jeśli to wada serca ( zastawka dwupłatowa ) to możliwość wrodzonej - mama paliła w czasie ciąży lub nabyta - przebyte zapalenia płuc w wieku do 2 lat, Pacjent..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 37

.. ...domu.Męczą mnie też szumy w uszach.Robiłam badania na słuch i wyszło bardzo dobrze.Z ciśnieniem miałam problemy będąc w ciąży.Teraz mam 120/80,120/70,ale ciągle mam podwyzszone tętno( 85,95 ).W czasie ataku najwyzsze ciśnienie jakie miałam to było 15/100. Ja tez zeszły rok miałam..

Nerwica w ciąży - Str. 18

.. ...teraz zaczely meczyc szum w uszach i mrowienie w lewej stopie a i jeszcze czuje ze wzrok mi sie pogorszyl, napiszcie czy macie podobnie?... juz sama nie wiem co mi moze pomoc... tylko w nocy mam spokoj naszczescie bo gdybym jeszcze nie mogla spac to by bylo straszne!!!! Pozdrawiam...

Nerwica w ciąży - Str. 149

.. ...strasznie męczy mnie szum w uszach.Nie wiecz czy to od niskiego ciśnienia czy od tego bólu głowy. Wiesz mam straszna depreche non stop mysle jak jest mi zle , ze tylko ja jedyna tak zle sie czuje. Nic mnie nie cieszy straszny dol . Nic mi sie niechce non stop bym tylko leżala , nie..