Szumy serca

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 40

.. ...to co zapamiętałam ) szumy, niemiarowość oddechowa, zbyt szybka akcja bicia serca, wysoki puls, reszty niestety nie pamiętam... - ciśnienie 130/90 - puls - 90 cukier - na czczo 75. Dziś byłam u neurologa i nie wykrył niczego nieprawidłowego i powiedział że to są raczej schorzenia..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 15

.. ...Najpierw zawroty głowy, szumy w lewym uchu, potem jakieś dziwne uczucia w głowie, przelewania, uciski i inne rzeczy. do tego lęki, zwłaszcza wieczorem połączone z okropnym biciem serca, poceniem. Byłam u dwu neurologów, miałam rentgen głowy, eeg, diagnoza, to nerwica lękowa wegetatywna..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 137

.. ...ruwnowagi dziwne bóle glowy szumy w uszach walenie serca itp.ale z brzuch ok to mozliwe Wiki dzięki za odpowiedź. Bardzo lubię pisać to mi pomaga. Piszę i zdrowieję. Chcę się dzielić swoim szczęściem z innymi ludźmi. Mam nadzieję, że może to moje pisanie choć trochę komuś pomoże...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 598

.. ...ból i zawroty głowy, szumy w uszach, bóle oczu, kołatanie serca, lęki. Oto repertuar nerwicowy, z pewnością o wielu objawach zapomniałam albo nie wiem. Nie martw się. Fajnie Ci powiedziała. Opisz to bardziej. To znaczy jak to * wejść w ten stres * ? Zmusić się do tego, czego się boimy,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1048

.. ...przełykaniem, brak snu, szumy w uszach, częste oddawanie moczku, duszności, kołatanie serca, drżenie rąk, zawroty w głowie, kłopoty z równowagą ) Lekarz stwierdził, że taka kuracja przy moim stanie musi trwać min 6 miesięcy a nawet rok. Mam nadzieję, że tabletki mi pomogą i wrócę do..

Arytmia serca?

.. ...serca, przeskoki, czasem szumy w uszach, drętwienie lewej ręki - krótko mówiąc objawy zawałowe. Od listopada 2008 do pamiętnego dla mnie maja 2009 roku , mam tak naprawdę wycięty kawałek życia, sam nie wiem jak dałem rady w tym okresie jeszcze pracować. Z dnia na dzień coraz bardziej..

Struna na sercu 12-latka

.. ...grozi, u dzieci powoduje szumy. Nie wpływa na zdrowie, można uprawiać sporty wyczynowo. Ewentualnie w starszym wieku może powodować arytmie serca ale tym niech sie juz martwi sam zainteresowany. kiedys u mnei wykryto jskies szmery + podejrzenei zpaalenia miesnia sercowego..dostalem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 33

.. ...wszystkie najdrobniejsze szumy mnie denerwują i mamtaki kolowrote w głowie taka eksplozjei serce mi jak mlot wali.pozdrawiam i mam nadzieje ze nam to przejdzie papatki noie martw sie glowa do gory : ) Cześć wszystkim. Umieram z radości. Wreszcie trochę mi przeszło. Nie wiem czy to na..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 88

.. ...minie.Ja też mam często szumy w uszach ,dziwny napór czuje ,bóle głowy jakby czubek miało mi wypalić.na skroniach i twarzy dziwne ,,znieczulenie ,, ale to mija wiem że to jeden z objawów somatycznych nerwicy ,bóle zębów i stawów ale to mija w tej chwili mam dziwne policzki ,głowa do góry..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...lub tętniaka. Trzaski, szumy, pykania w uszach. Błyski, mroczki i flesze w oczach. Duszności, * ślimak * w gardle. Drętwienie szczęki i wyginanie lewej ręki. Lodowate prądy w kręgosłupie, rozchodzące się po całym ciele. Spocone i zimne dłonie i stopy. Wyrzuty adrenaliny, że w sekundę..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 104

.. ...przemeczenie i oslabienie, szumy w uszach i piski w glowie, drgaweczki miesni, wewnetrzne drzenie ciala, wrazenie ukluc na skorze, skorcze miesni, te bezdechy. o dziwo tylko serce jakos mnie ominelo. tylko czasem mam wrazenie takiego przyduszenia i chce mi sie kaszlnac i to pomaga...

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...ciała ( w tym twarzy ), szumy i zawroty głowy, ciągnięcie nogi ( spastyczność ), piszczenie w uszach, okresowe nocne poty, prądy w nodze i ręce( parestezje )... i inne ale to najważniejsze... witaj Elu oto moje objawy: - drżenia całego ciała głowy powiek policzków rąk nóg brzucha przy..

Strach, panika, co mam robic?

.. ...to co zapamiętałam ) szumy, niemiarowość oddechowa, zbyt szybka akcja bicia serca, wysoki puls - ciśnienie 130/90 - puls - 90 cukier - na czczo 75. Dziś byłam u neurologa i nie wykrył niczego nieprawidłowego i powiedział że to są raczej schorzenia kardiologiczne. Tyle się dowiedziałam na..

Szybkie bicie serca, lęk, zawroty głowy

.. ...zostało to osłabienie i szumy uszne[ w momencie gdy czułem głód to tracilem siły i pojawialy sie zawroty]. Jednak to bylo zupelnie do wytrzymania. Problem pojawil się znowu we wrzesniu, gdy siegnalem 1 raz po amfatamine, wszytsko wrocilo z podwojona sila - do tego doszlo dziwne klucie w..

Budzenie się w nocy i mocne bicie serca - Str. 2

.. ...to silne bole glowy, szumy w uszach, kolatanie serca itp. Oczywiscie mam za soba badania u roznych specjalistow. I znowu ta sama diagnoza - nerwica lekowa i zalecenie psychoterapii...Jestem osoba dosc aktywna. Co ciekawe? Najzdrowiej czuje sie podczas jakiegos wysilku fizycznego ( np...

Tachykardia i szumy w uszach

.. ...spac.Pytanie czy te szumy moze powodowac moze concor? Jeszcze mnie czeka echo serca. Czy ktoś mial odobny przypadek? czy to nerwica?. Dodam ze mam tez lekkie kłucia w okolicy serca. Witaj mike. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie szumy zaczeły sie jak kardiolog przepisala mi leki na..

Gorąca głowa i szumy w głowie

.. ...ucisk w klatce szumy w głowie bicie serca w kazdym centymetrze ciała jakby mi ktos wbijał igly w głowe mysli samobojcze nieustanny płacz bol glowy kołysanie sie jakbym tracila rownowage brak checi do zycia..